Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 81

Téma: Žádost o CHH na Aim servery - PŘIJATÝ

  1. #1
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Žádost o CHH na Aim servery - PŘIJATÝ

    Ahoj,
    chtěl bych si požádat o práva na sekci Aim, na konkrétní servery DM a dust2 only.

    Něco o mně : Jmenuji se Dan. Je mi 16 let, a žiji v Jemnici, což je takové malé městečko, které proslulo především historickou slavností Barchan. Dělám pár sportů, což jsou florbal a rybaření. To první hraji už sedm let a rybařím od 4 let. Po studiu na gymnáziu bych se chtěl věnovat právům nebo medicíně.

    Moje působení ve hře a na forku : K forku, asi před rokem a půl jsem objevil jednu věc, chatbox. Postupem času jsem si tady v komunitě vybudoval pevné místo vola a ještě nevím čeho. Poslední dobou se to snažím odčinit. Možná u některých adminů mám pevné místo vola, ale ti kteří mě neznají to pochytí od nich a hned mě vidí ostatní jako vola. Všichni mě znají z té blbé stránky, možná pár lidí z té dobré. Snažím se to odčinit. V mém vyjadřování se snažím mírnit.
    Ke hře, v ní jsem naprosto jiný. Hodně lidí mě zná jako pohodáře aj. Náký ten skill mám, ale snažím se hrát teamově hlavně na dust2 only, kde trávím spoustu času. Mezi mé oblíbené servery patří : DMFFA, dust 2 only a DM. Jsem k zastihnutí hlavně okolo té 17té hodiny. Nejsem vulgární, jsem jenom když mi přejdou nervy.

    Já a CS 1.6 : Této hře jsem stále věrný, i když spoustu lidí přesedlalo na GO, hraji ji již 6tým rokem, a to i na Kotelni. Zprvu jsem hrával aim, potom DR a pak dlouhé 4 roky JB. Asi v květnu loňského roku jsem s tým sekl, a začal aktivně hrávat Aim sekci. K této hře mě navedl můj kamarád, který teď hraje taky cs:go, diví se že to vydržím. CS:GO taky vlastním, ale řekl jsem si že 1.6 bude stále moje topka.Rád pomůžu, když si někdo zažádá a neví si s něčím rady.

    Proč zrovna já? : Všichni, kteří si podávali žádosti a vypadali k světu dostali na zkoušku práva, jiní se osvědčily,druzí pohořeli. Taky bych chtěl dostat šanci, druhou šanci si zaslouží každý. Na serverech trávím vela času, hlásím jako voteklej. Doufám, že těm co hlásím to potvrdí. Náký tý cheatry jsem nahlásil i na forku, ale aktivně hlásím ve hře nebo na steamu.

    Čím bych prospěl Kotelně? : Myslím si, že nový admini se vždycky hoděj. Situace s cheatingem je zlá a každá ruka se hodí. Rozeznat cheatra dokážu, ale málokdy se spletu, toš nejsem robot.

    Zkušenosti s AMX : Tak toto vůbec nemám. Nikdy jsem nikde nebyl admin, ale kdybych dostal možnost rád se to naučím.

    Svoji aktivitu navyšuji den co den, v počtu hlášení též. Ale admin není jenom o hlášení, vím že je taky o historii. Proto bych vás chtěl požádat, jestli by jste se nemohli zamyslet nad tím, co všechno pro to dělám, abych ty práva dostal. Vše podstatné jsem napsal

    Moje SID : STEAM_0:0:56951860
    Můj Nick in game : Unihoc CZ
    Steam mám poměrně dlouho.

    Děkuji za přečtení žádosti. Vše podstatné jsem napsal, případné otázky vám rád odpovím. Ahoj
    Naposledy upraveno UNHCZ; 01-02-15 v 18:44.

    čau grakone


  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Ahoj Unihoc. Necital som tvoju slohovku. Poznam ta z hry aj z TSka. Porusovanie pravidiel mi pravidelne hlasis na STEAM. Zatial som ani raz neodisiel na prazdno. V hre sa myslim spravas slusne. Mas tu sice zlu reklamu, ale aj vdaka nej si sa na kotelne stal znamym hracom. Myslim si, ze si svoju sancu zasluzis. Mas moje PRO


  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Žádost o CHH na Aim servery

    Snazis sa hlasit, si az otravny a vacsina hlaseni bola banned ale bolo aj zopar failov musim povedat. Dalsia vec je, ze ta tu maju za debila (opravnene) a ty to nedokazes odignorovat. Ked budes admin, bude este vacsi hejt na teba. Ja musim byt proti.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Ahoj Pirate, dekuji ti za pro. Jsem rad ze ve me nekdo veri. Humane, je to tvoje rozhodnuti, vidim ze si mi napsal neco jineho nez hejt, jsem rad ze ses vyjadril slusne a bez nadavek. Díky. Mozna se to nekdy zmeni, protoze se nazory neupnou jen na stejnou vec. Hejty na me padaj zprava zleva, tezke je ignorovat.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 01-02-15 v 19:30.

    čau grakone


  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Ahoj unihoc,
    aktivitu máš peknú, hlásiš mi občas aj na steam a vidím aj aktivitu cez "!". Fail som zatiaľ ešte ani nezastihol. Tvoje správanie sa určite zlepšilo, už nepíšeš také blbosti ako voľakedy. Možno niektorí jedinci sa nebudú vedieť prehryznúť že si si podal žiadosť o práva ale u teba treba zabudnúť troška na staršiu minulosť. Ako trial admina si ťa viem určite predstaviť takže ti dávam PRO :)

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Tiez mi nieco hlasil 4x tusim 3x ban 1x fail, vsak nech to skusi.. na skusku PRO.
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Som PRO, ale iba za CHH. Inak sa nevieš niekedy normálne správať. Ale hlásiš cheaterov, tak mi to tvoje správanie aź tak nevadí.



  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Prý ty posty mají mít nějakou hodnotu.
    -MINULOST
    Proti!!

    Takových palců dolů, vy jste se přes to dopoledne činili, mám z vás ohromnou radost. Pokud Unihoc dostane práva, tak je to slušnej výsměch jako s Bagrem169, který jak rychle práva dostal, tak rychle o ně přišel.
    Naposledy upraveno FizzyBubble; 02-02-15 v 16:45.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele sCorp
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Bardejov
    Příspěvky
    459

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Myslím si, že snahu je vidieť a aj z puberty sa pomaly ale isto dostava :) hlásiť hlási to si všimol určite každý... čo hlásil mne tak banned taktiež aj na forko niečo popridával... A správanie si myslím, že je dostatočne od kedy ho poznám tak som s ním nemal žiaden problém... Takže som určite ZAto aby dostal šancu ako aj mnoho iných

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    aj keď som len JB admin.. tak sa trošku vyjadrim.. Minulost máš dosť npču, ale snaźíš sa to zlepšovať, snáď sa ti to dakedy podarí.. hlásenia máš ako tu kolegovania písali a aktivita též, takže podľa mňa no problemo čize PRO
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    + aktivita
    + hlásenie cheaterov (aspoň mne na STEAM + fórum)
    + v pohode človek (aspoň čo ho poznám ja z písania zo STEAMU) - fórum nehodnotím
    + určite ešte niečo by sa našlo

    V poslednej dobre si dosť zmenil správanie, čo oceňujem!

    - minulosť (...)

    Ja som teda ZA TRIAL ADMINA!

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Žádost o CHH na Aim servery

    Nevím jak teď, ale ještě tak 1/4 roku zpět na DM faily celkem často (tak 1z5 hlášení?).
    Když jsem ho občas potkal na JB, tak s "peprnějšími" slovíčky taky nešetřil (většinou jakožto simon).

    Každopádně poslední dobou mi přijde, že se něco s tou špatnou pověstí snažíš udělat, což je obdivuhodné, že jsi se na to nevysral a nešel jinam.

    Ani pro ani proti. Tento post můžeš brát jako můj OT názor.

  13. #13
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Asi tu nejsem dost dlouho, takže nevím, co všichni myslí tou pověstí, jestli to mají být jen nějaké pičoviny, co psal v chatboxu, nebo ja nevím. Ale pokud to má být jediný problém, co ho brzdí, přijde mi blbý.

    Každopádně, co se musí nechat, je jeho vytrvalost a cílevědomost. Něco mi nahlásil, aktivní je asi dost. Žádný problém s ním nemám. I když, s kým já mám. :D Já to taky beru trošku tak, že chování je u mě až na 2. místě, důležitější je pro mě schopnost udělat si na serveru pořádek, ať už ohledně cheatingu, nebo jiných porušování pravidel.

    Vzhledem ke zdejšímu posuzování by tento člověk asi měl PROjít.

  14. #14
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Žádost o CHH na Aim servery

    Měl bys předem počítat s tím, že pokud práva dostaneš, zůstaneš na pozici "Trial admina" pro aim servery. Žádosti o server admina nebo rozšiřování práv by ti byly zamítnuty.
    Tvoje rozpoznávání cheaterů ještě není 100%, pro práva bych řekl hraniční.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    + občas mně píše na steam a všechno banned
    + vytrvalost a snaha
    + aktivita

    - dříve ti dost přepínalo v palici

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •