Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 81

Téma: Žádost o CHH na Aim servery - PŘIJATÝ

  1. #16
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Žádost o CHH na Aim servery

    Jsem tu asi 5 let z toho 3 roky admin a Tvojí pověsti nevím zhola nic. Takže buď to není tak hrozné, a nebo jsem totálně něco zaspal. Takže když pominu, že nevím co se dělo nebo nedělo, na GG Tě potkávám, jsi slušný a problém s Tebou nikdy nebyl. Pokud si dobře vzpomínám, jednoho nebo dva haxory si mi hlásil přes STEAM a banned. Jsou tu hráči, u kterých jsem si klepal na čelo, když dostali práva. Třeba to v Tvém případě jednou bude taky tak, ale podle mě si tu šanci zasloužíš a máš ode mne PRO.

  2. #17

    Re: Žádost o CHH na Aim servery

    Citovat Původně založeno mirous Zobrazit příspěvky
    Jsem tu asi 5 let z toho 3 roky admin a Tvojí pověsti nevím zhola nic. Takže buď to není tak hrozné, a nebo jsem totálně něco zaspal.
    on tu ma povest iba z chatboxu, ktory sa zialbohu maze
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  3. #18

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    snažil jsem se ti pomoct, říkal jsem ti, ať vše ignoruješ a nevnímáš. Chvilkama se ti to dařilo, ale stejnak se vždy necháš nějak vyprovokovat, každopádně už to není tak, jak tomu bejvávalo. Mám u tebe strach spíš s failama. Nevím jestli jsi si vždy 100% jistej, myslím si, že se bojíš nahlásit některé lidi, jen aby to nebyl fail, ale jak už jsem někde napsal. Měl bych přestat být tak tvrdý, takže na triala bych tě zkusil, ale pokud uvidím, že děláš tamto, tak o to hned přijdeš.

  4. #19
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Děkuji moc všem za pro i proti :) Pokud dostanu šanci nezklamu.

    čau grakone


  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    ne.
    bude to sudhowen na druhou.
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  6. #21
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Nic v zlom, snazivy chlapec a sikovny, ale to uz nie je z coho vyberat?

    urcite si este nedospel na funkciu admina a to nemyslim vekovo...

    za mna zial s polutovanim NIE
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    proti

  8. #23
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Ahoj Eso., Ahoj Ridiku, chtěl bych vás požádat o to aby jste napsali důvod vaše úsudku, všichni co se ke mně vyjadřovali něco napsali. Děkuji.

    čau grakone


  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Oukej takze este pred par mesiacmi si tu bol povazovany za najvacsieho hlupaka (bez urazky). Pametam si ako si s teba ti tragedi niceny zivotom robili len srandu a ja som si ta zastaval a lebo som ta bral ako male decko alebo mentalne postihnuteho (bez urazky) tak mi ta prislo luto. Pametam si na akej urovny co sa tyka adminov bol tento portal pred 3 rokmi za cias adminovania Flashika, Zeusa, bonesa, bafa, Monttyho,Ajaxa, Lakaja ci Biu atd.. v tom case by som na tie prava mohol zabudnut aj ja a myslim si ze aj dalsia polka admin teamu. Prepac ale neviem si ta predstavit ako admina, ako ze ty by si mal byt ten zodpovedny za chod serveru. Nechcem ti zle ak tie prava dostanes tak ta budem brat ako kolegu a finito. V poslednom case na to tiez nemam moc casu ale tento portal mi za tie roky prirastol k srdcu a uprimne ak tie prava dostanes tak ma srdiecko zaboli ale zivot pojde dalej :)
    Naposledy upraveno Eso./digl; 17-02-15 v 14:13.

  10. #25
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Citovat Původně založeno Eso./digl Zobrazit příspěvky
    Oukej takze este pred par mesiacmi si tu bol povazovany za najvacsieho hlupaka (bez urazky). Pametam si ako si s teba ti tragedi niceny zivotom robili len srandu a ja som si ta zastaval a lebo som ta bral ako male decko alebo mentalne postihnuteho (bez urazky) tak mi ta prislo luto. Pametam si na akej urovny co sa tyka adminov bol tento portal pred 3 rokmi za cias adminovania Flashika, Zeusa, bonesa, bafa, Monttyho,Ajaxa, Lakaja ci Biu atd.. v tom case by som na tie prava mohol zabudnut aj ja a myslim si ze aj dalsia polka admin teamu. Prepac ale neviem si ta predstavit ako admina, ako ze ty by si mal byt ten zodpovedny za chod serveru. Nechcem ti zle ak tie prava dostanes tak ta budem brat ako kolegu a finito. V poslednom case na to tiez nemam moc casu ale tento portal mi za tie roky prirastol k srdcu a uprimne ak tie prava dostanes tak ma srdiecko zaboli ale zivot pojde dalej :)
    Tak v prvom rade si oprav gramaticke chyby, aby to nevyzeralo, ze si prave s tazkostami ukoncil prvy rocnik zakladnej skoly. Pamatas si co tu bolo 3 roky do zadu a si tu 2 roky aj s cestou. Casy sa menia a ak si vsimnes v ziadostach je malo kanditatov nad 16 ci 17 rokov. Za koho ho tu nejaky stamgasti z MS mali je teraz si myslim passe. Na serveroch hraje denne 1000 hracov. Napisem cez ! a nikto nedolezie. Taky Flasik dal za posledny rok 30 banov, novy admin s chutou a elanom to tu da za par dni ani nemrkne. Je tu skupina Trial admin, tak preco mu nedat sancu, si myslis, ze ty si bol iny na zaciatku? Aj Unihoc ma rad tento portal a je tu denne. A ci sa to niekomu paci alebo nie ludia na kotelne ho poznaju, patri k nej.


  11. #26
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Citovat Původně založeno piratjo Zobrazit příspěvky
    A ci sa to niekomu paci alebo nie ludia na kotelne ho poznaju, patri k nej.
    Tím že se "proslaví" jako dement a pak se snaží pod nátlakem adminů zvednou si sebevědomí a zlepšit si svojí imyč, kvůli právům tak to je docela smutný. Stejnak většina adminů co tu dala PRO, tak ho dala z důvodu potřeby aktivního admina který by banoval o 128 ale všichni si tu musíme přiznat, že kdyby tu všichni admini byli aktivní, tak už je to tu dávno LOCK s důvodem "HA HA HA to jako vážně ?". Teď to tu začalo být populární, tak to sem taky napíšu PISS IN D VRLD nebo tak něják to tu píšou zdejší BOYZZZ...

    E: Pro aktivisty co budou psát, že tohle není vyjádření k právům, tak jsem se vyjádřil v postu číslo 8
    Naposledy upraveno FizzyBubble; 17-02-15 v 20:37.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  12. #27
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Síce môj post nebude mať veľkú váhu, ale vyjadriť sa môže údajne každý...
    Neviem či by bol z teba úžitok, lebo tak sa mi vidí, že viac času tráviš tu na webe v chatboxe (koľkokráť riešením nezmyslov) ako v hre.
    Ak to nie je pravda, tak sorry... Podľa mňa by bolo lepšie vyberať z tých, ktorí sa viacej venujú hre než chatovaniu tu...

  13. #28
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Ahoj Fizzy, poslední dobou se mi zdáš arogantní a a s tým svým egem se kroť. Kdyby byli všichni admini aktivní, tak by se neotvíral nábor. Když se mnou nejste spokojeni, tak moje snažení je podle některých marné, protože jste zapykaní na historii, na současnost nehledíte, viz Fizzy. Tento týden je aktivita mizerná, protože začaly treningy, škola aj. Tady to chatovani, to je z mobilu, protož už dávno sem pryč od PC. Samčo, není potřeba se omlovat, nejsem extrém v aktivitě, abych tu seděl do půlnoci. Hlásím,v chování se mírním. Vrátím se k herodesovi Fizzymu, děláš haura. Já si nepotřebuju dokazovat autoritu a respekt modrou barvou.Toto co si mi napsal mi má snad rozmluvit to abych si to dal Locknout, v žádbém případě.Mám tu zlou historii, ale pomalu a jistě se z těch flaimů, puberty dostávám. Fizzy, když si byl hráč byla s tebou srabda, dostal si práva a hned ses začal povyšovat nad lidma jako jsem já. Chce to klid, pokud se tady budete hádat,tak se to lockne stopro modem, protože se tu budou řešit věci co nejsou k právům.
    Žádost jsem si podal za účelem odlehčení od cheatrů na servrech DM. Díky za příspěvky.

    E: jedná se pouze o můj názorna příspěvky, neberte to jako urážku, dík Fizzy
    Naposledy upraveno UNHCZ; 17-02-15 v 21:17.

    čau grakone


  14. #29
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Tím že se "proslaví" jako dement a pak se snaží pod nátlakem adminů zvednou si sebevědomí a zlepšit si svojí imyč, kvůli právům tak to je docela smutný. Stejnak většina adminů co tu dala PRO, tak ho dala z důvodu potřeby aktivního admina který by banoval o 128 ale všichni si tu musíme přiznat, že kdyby tu všichni admini byli aktivní, tak už je to tu dávno LOCK s důvodem "HA HA HA to jako vážně ?". Teď to tu začalo být populární, tak to sem taky napíšu PISS IN D VRLD nebo tak něják to tu píšou zdejší BOYZZZ...

    E: Pro aktivisty co budou psát, že tohle není vyjádření k právům, tak jsem se vyjádřil v postu číslo 8
    Trial admin. Co take potrebuje:
    amx - detske pexeso je narocnejsie,
    zabanovat cheating - myslim si ze Unihoc stenohru pozna, na "tazssie" veci je tu sekcia riesenie banov
    O nicom dalsom neviem. Vid priklad admin k1x, hra na svojom duste, banuje si tam, robi si tam poriadok, s nikym nic nema. Robi co ma a robi to dobre a ani sa o nom skoro nevie.
    Unihoc bude hrat DM, bude tam dohliadat na poriadok nic vic nic min.

    // A som ochotny ho naucit veci co som sa od inych naucil ja

    //@facened: hraca na severi vobec nezaujima adminov sukromny zivot, flasik dal 30 banov za rok, to je hanba (takto "aktivny" admin tu je asi len na okrasu), nie to ak by sa Unihoc stal TA.
    Naposledy upraveno piratjo; 19-02-15 v 17:59.


  15. #30
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Žádost o CHH na Aim servery

    Nebudeme si klamať a postavme sa k tomu ako to je. O nič nejde, dostane práva tak dostane ale bude to hanba, ak uvidím že Unihoc ma inú farbu tak viem že je to v sračkách, teda aspoň pre mňa ale ako vidím podla názorov tak nie som jediný, len sú tu ľudia čo sa boja povedať svoj názor kvôli palčekom ale serte na to, sú tu krypli čo vás nemajú v láske od nejakej doby a už to v ich hlavičkách bude tak stále a automaticky budete mat palec dolu ale vy sa na to môžte vysrať. Eso ma pravdu, to aké boli podmienky pre prijatie, aké to bolo prísne bolo úžasné, sám viem aké prísne to bolo a vie to posúdiť len človek čo si tým prešiel. Pirat, ako môžeš napísať to o Flashovi čo si napísal? Súdiš len podľa toho čo tu už niekto napísal, že si dal tolko banov čo by si dal hocikto, kto je kus aktívny ale u neho to bolo od vtedy tak, čo to začínalo ísť do sračiek, admini čo sú tu dlhšie vedia o čom vravím. To aký bol keď prišiel nevieš tak prosíííím ťa nepíš hovná o ktorých nič nevieš a prestaň sa riadiť tým čo druhí povedali, okomentuj si ma ja ťa mám na háku, vlastne ako by si nemohol keď sa mu tu serieš do riti ako neviem komu. Ale čo tým vyriešime keď budeme v minulosti, ako ja si za tým stojím že je kravina myslieť na to čo bolo ale toto je portál a nie život, tu musíme rozoberať aký bol Unihoc kokot a to si budem myslieť aj keď dostane trial admin. Pokiaľ viem, tak trial admin je súčasť admin tímu tak nehádž všetko do jedného vreca. Je kopa ľudí čo by si vedela napísať na toto svoj názor ale "boja" sa že sa nikomu nebude páčiť jeho názor a dá mu palček dolu. No a čo? Nikdy sa každému nezavďačíte a tak to je bolo a aj bude, tak smelo sem napíšte čo si myslíte.

    PEACE

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •