Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 81

Téma: Žádost o CHH na Aim servery - PŘIJATÝ

  1. #31

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Unihoc ma požiadal či by som mu sem teda čosi nedal....

    Tak teda, Unihoc je v pohode hráč, začal sa chovať a v hlave mu to už prestalo tak hrabať ako kedysi. Hlásil mi z DM stále a fail som nepostrehol. WH či AB rozozná dobre takže odo mňa moje bezvýznamné pro na triala.
    Naposledy upraveno Bager258; 16-03-15 v 17:35.

  2. #32

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Chtěl si abych se vyjádřil, takže: Jedna z věcí, která mi vadí, je tvůj skill. Sorry, ale nemít K:D ratio ani 1 na nonsteam public serveru viz http://csko.cz/XNi a http://csko.cz/X3y mě přijde žalostný, admin by měl mít alespoň nějaký respekt a být schopný na serveru udělat pořádek, u tebe o tomhle pochybuju... Navíc není tomu tak dávno, co jsi psal na fórum úplné sračky. Na druhou stranu skill se tu už neřeší, jsi aktivní, hlásíš většinou bez failů a snaha tam vidět je. Zda dostaneš práva je mi úplně jedno, pokud je tak moc chceš, ať se ti dá na zkoušku ten trial, když to neposereš, dobře pro tebe a když jo, tak vyletíš hned.


    yo


  3. #33
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Díky za vyjádření, ohledně mého skillu, zbrzdil jsem se 4 roky na JB serverech, na kterých jsem se vůbec nenaučil střílet, aim hraju a jsem ochoten zvýšit laťku mého skillu.

    čau grakone


  4. #34
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery


  5. #35
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Unihoc na tebe ma udivuje vytrvalost, aj napriek prvej ziadosti si to nevzdal a snazis sa zlepsit. Co sa tyka nahlasovania od minulej ziadosti si nepolavil a hlasis. Vobec sa nestotoznujem s nazorom cardoxona lebo by tu polka adminov nebola. Neni to o skille, je to o skusenostiach, to ze ma niekto skore 4:7 neznamena, ze by z neho nebol dobry admin. Na showmatchi mali niektori admini skore ze 2:9 a dobre robia pracu admina. :)
    Tošto za mna Pro.
    Naposledy upraveno because; 18-03-15 v 17:31.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Hol
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Uh. Hradiště
    Příspěvky
    888

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Od Zojda (pokud jeho nazor vubec kdo bude brat vazne)

    "Je tu tak 100 lepších kandidátů (třeba já), každej si zaslouží alespoň 1...2...3? šance, ale ty na to prostě podle zatím mě nemáš, neber si to zle"
    Je to jen hra a cokoliv jiného má větší váhu.
    "Kotel"

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Citovat Původně založeno Mr.Hol Zobrazit příspěvky
    Od Zojda (pokud jeho nazor vubec kdo bude brat vazne)

    "Je tu tak 100 lepších kandidátů (třeba já), každej si zaslouží alespoň 1...2...3? šance, ale ty na to prostě podle zatím mě nemáš, neber si to zle"
    Ale samozrejme, túto žiadosť môžme locknúť a dať práva Zoidovi a napríklad Honey Cocain-ovi, keď už má ten ub. Veď už je to nejaký piatok od toho, čo zapli. :)

    -->Dúfam, že tam všetci cítite tú veľkú iróniu!<--

    E: Aby som nebol čisto ot. U mňa "skill" ,alebo ak chcete inak, tak K:D, nezohráva úlohu vo vyberaní kandidáta. Podľa mňa (a nielen podľa mňa) to neplatí, že čím lepší "skill", tým lepší admin. Je to hovadzina jak mraky. Samozrejme, ako spomenul Bee, mal by mať admin na istom (svojom) serveri istú "kvalitu", ale pokiaľ by bol dobrý a cheaty by vedel rozoznať, tak v tom nevidím problém. Proste nemá nikto nič objektívne, tak tu vyťahujete chujoviny. Keď mu chcete dať práva, tak to urobte, a keď nie, tak to tu locknite neriešte píčoviny...
    Naposledy upraveno Chemo; 18-03-15 v 21:07.

  8. #38
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Unihoc na tebe ma udivuje vytrvalost, aj napriek prvej ziadosti si to nevzdal a snazis sa zlepsit. Co sa tyka nahlasovania od minulej ziadosti si nepolavil a hlasis. Vobec sa nestotoznujem s nazorom cardoxona lebo by tu polka adminov nebola. Neni to o skille, je to o skusenostiach, to ze ma niekto skore 4:7 neznamena, ze by z neho nebol dobry admin. Na showmatchi mali niektori admini skore ze 2:9 a dobre robia pracu admina. :)
    Tošto za mna Pro.
    Súhlasím s týmto názorom.

  9. #39

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Momentalne 1.6 vubec nehraju,ale kdyz jsem byl aktivni tak mi hlasil neustale a nevybavuji si,kdy se spletl(at uz to bylo wh,ab,sh) a kdyz vidim koment co psal because,tak hlasi neustale...Ja jsem pro Trial Admina a rekl bych,ze nas vsechny prekvapi :)

  10. #40
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    je zabavne co tu predvadite zavspominam koho mi to vystupovani ne forku pripomina napr. hmm sudhowen ? taky kdesi cosi lezl mu na nervy kazdej hate a podobne hovna
    a pak kdyz si pozada vojta kterej ma svou minulost "podobnou" ale taky nema zadne faily na hlaseni tak ho vsichni zhatujeme za to ze kdysi patril do nejakeho aviatik gangu
    ale proc ne vsak natahejme si do a teamu tohle kde ho potroli nekdo a da si tu permu sam vsak je to uplne normalni vojtovy rovou nahodte permu za minulost a kdyz uz jsem u toho rozdavani prav tak je dame i jurobovy nebo jeste lepe napiseme sudu howen a dame mu je znova ne ?
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  11. #41
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Citovat Původně založeno Ridik :D Zobrazit příspěvky
    je zabavne co tu predvadite zavspominam koho mi to vystupovani ne forku pripomina napr. hmm sudhowen ? taky kdesi cosi lezl mu na nervy kazdej hate a podobne hovna
    a pak kdyz si pozada vojta kterej ma svou minulost "podobnou" ale taky nema zadne faily na hlaseni tak ho vsichni zhatujeme za to ze kdysi patril do nejakeho aviatik gangu
    ale proc ne vsak natahejme si do a teamu tohle kde ho potroli nekdo a da si tu permu sam vsak je to uplne normalni vojtovy rovou nahodte permu za minulost a kdyz uz jsem u toho rozdavani prav tak je dame i jurobovy nebo jeste lepe napiseme sudu howen a dame mu je znova ne ?

    Ja nechapem, preco tu stale drzia teba
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  12. #42
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    nekdo tu musi udrzovat rovnovahu dobra a zla
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  13. #43
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Od ApsecTa: Tak prý jsem vám chyběl, tak se tu vyjádřím k tomuhle stupidnímu vtipu. Myslím, že když si tu pamatujete úplně každou špínu na všechny, tak v tomhle případě jste zapomněli rychle. Unihoc je jeden z těch retardů, který psal do shoutboxu i to co nikdo vědět nechtěl. Pokud vím, tak v té době bylo řečeno, že nikdy práva nedostane. Lidi se mění, to je skvělý, ale zavrhujete kvůli chybám jiné lidi, zmíním například Vojtu (ne nejsem s nim kámoš jen protože ho zmiňuju). Tak 2 roky dozadu to tu mělo jistou úroveň, admin nebyl jen tak někdo a ta možnost říct si: "Jo jsem admin na kotelně" - Portál všech portálů, ten asi něco umí. V dnešní době tu dělá admina kdekdo a uražte se jak chcete, ale polovina z vás v týmu nemá co dělat a rozšiřovat to o někoho jako je Unihoc a nebo dokonce Zoid, jestli si chcete namlít držku prosím.
    S láskou Aspect a kokod Puky
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  14. #44

    Re: Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Od ApsecTa: Tak prý jsem vám chyběl, tak se tu vyjádřím k tomuhle stupidnímu vtipu. Myslím, že když si tu pamatujete úplně každou špínu na všechny, tak v tomhle případě jste zapomněli rychle. Unihoc je jeden z těch retardů, který psal do shoutboxu i to co nikdo vědět nechtěl. Pokud vím, tak v té době bylo řečeno, že nikdy práva nedostane. Lidi se mění, to je skvělý, ale zavrhujete kvůli chybám jiné lidi, zmíním například Vojtu (ne nejsem s nim kámoš jen protože ho zmiňuju). Tak 2 roky dozadu to tu mělo jistou úroveň, admin nebyl jen tak někdo a ta možnost říct si: "Jo jsem admin na kotelně" - Portál všech portálů, ten asi něco umí. V dnešní době tu dělá admina kdekdo a uražte se jak chcete, ale polovina z vás v týmu nemá co dělat a rozšiřovat to o někoho jako je Unihoc a nebo dokonce Zoid, jestli si chcete namlít držku prosím.
    S láskou Aspect a kokod Puky
    Aspekta neznášam lebo je to kar ale má pravdu (niesom velmi stotožnený s tým že budeš admin Unihoc sorry ale proti )

  15. #45
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    K Aspektovi : Nevím co tě tak sejří na tom, že sem si podal žádost o práva, a že ti kteří na mě hejtovali mi dali svá PRO. Píšete tu o Vojtovi, proč jste toto nenapsali do jeho žádosti, toto je moje žádost, a postujete tady OT posty. Ano je to pravda, že mi bylo řečeno " NIKDY NEDOSTANEŠ PRÁVA", ale já si říkám Proč bych je nemohl dostat?, kvůli tomu že jsem psal půl roku Z5 sračky do chatboxu. Vy chcete asi tímto říct, že tato žádost by se měla LOCKNOUT, a vysmát se mi tady, vidím to tak, že když možná dostanu práva, tak vás to tak moc naštve, že s hrou seknete, nevím proč bych nemohl být TA, zrovna teď jsem napsal asi 8x do "!" že je na DM cheater, nikdo nedošel, myslím si že by se vám noví admini hodili, ale nevím proč bych to nemohl být i já. Zoid mi psal, že si nezasloužím žádnou šanci, ale každej si ZASLOUŽÍ DRUHOU ŠANCI, takže jak to dokážu pochopit, bylo by vám milejší kdyby dostal bývalí haxor práva, než-li já? Já jsem jenom psal voloviny do chatboxu, necheatoval jsem. Ale když se tady tolik řeší minulost, tak proč u ní nezůstat, žijme v minulosti né v součastnosti.

    K Darwinovi : Díky za vyjádření, ale proč by Kotelna nepotřebovala aktivního TA, který by chodil na hlášení, když se kouknu do steam přátel, tak polovica hraje GO ( Nechcu tím nikoho urazit ).

    Myslím si , že za to co jsem nahlásil, že pomáhám na serverech, bych mohl dostat svoji šanci být TA, i když se to většině protiví. Toť vše, je to na náborářích, co se mnou stane.



    E: Nebylo by na škodu, kdyby se na to nějaký náborář koukl, začíná z toho být hádka, než žádost. Děkuji.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 21-03-15 v 20:28.

    čau grakone


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •