Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 84

Téma: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

  1. #1

    Arrow Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Dobrý deň milí admini. Týmto by som chcel požiadať o admin práva na AIM servery, vlastne o znovu pridanie admin práv. Teda skôr o Trial Admina.

    Niečo o mne :
    Volám sa Michal, mám 16 rokov a pochádzam zo Slovenska z mesta Trenčín. Chodím na SPŠ (Strednú priemyslenú školu) zo zameraním na elektrotechniku a IT. Študujem 1 rok. Moje záľuby sú hlavne v športe najmä futbal, basketbal a už aj volejbal. Taktiež dlho sedávam pri PC a hrám hry a to najmä csko. Venujem sa tiež rodine, kamarátom a najmä priateľke.

    Skúsenosti :
    Skúsenosti z admin právami mám dosť veľké keďže admina som robil už aj tu, určite to každý vie, no práva mi boli odobraté kvôli failom. Poučil som sa a viem, že som urobil chybu, že som konal neuvážene a zbrklo a že som si nedal radu od skúsenejších adminov. Bola to moja blbosť a veľká chyba. Cheaterov rozpoznám, hlásim stále čo môžu aj potvrdiť admini. Hlásim či už cez "!" tak aj na steam alebo na fórum.

    Z hry :
    Práva žiadam hlavne na DMFFA kde hrám najviac. Hlstats - http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mo...player=1920629
    Potom hrám d2 only, sem tam zájdem aj na War3FT. Medzi časom som hral aj JB len 4fun nič iného trošku pre zábavu. Sem tam som zahral ešte na inferno only.

    Meno in-game : baGEr | ;258
    SID : STEAM_0:0:78198621
    nová SID - STEAM_0:1:103063304

    Kto nevidel tak tu je stará žiadosť - http://csko.cz/forum/showthread.php?...014-ODOBRAT%C9
    Naposledy upraveno Bager258; 21-02-15 v 17:31.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Skusal si to nedavno a mal si viac failov jak polovica at do kopy. Proti
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  3. #3

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Neviem či si to vôbec čítal ale tak
    Skúsenosti z admin právami mám dosť veľké keďže admina som robil už aj tu, určite to každý vie, no práva mi boli odobraté kvôli failom. Poučil som sa a viem, že som urobil chybu, že som konal neuvážene a zbrklo a že som si nedal radu od skúsenejších adminov. Bola to moja blbosť a veľká chyba.
    Ale dík za vyjadrenie.

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    524

    Re: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Predtim nejka moc chyb ne.Pockej hlas a pak se uvidi.

  5. #5

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Citovat Původně založeno baf Zobrazit příspěvky
    Predtim nejka moc chyb ne.Pockej hlas a pak se uvidi.
    Jo mal som 3 faily asi z 90 banov....hlásim stále, ďakujem za odpoveď.

  6. #6

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Vzpomen si, ze jsem te upozornoval at nelitas ze sdrveru na server, ze se mas usadit, pozorovat a zlepsovat se a potom az kdyztak litat. Potom by sme tu neresili tohle

  7. #7

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    Vzpomen si, ze jsem te upozornoval at nelitas ze sdrveru na server, ze se mas usadit, pozorovat a zlepsovat se a potom az kdyztak litat. Potom by sme tu neresili tohle
    Ja viem, ja som ti to neuvedomil a urobil som blbosti ktoré som nemal urobiť. Ja som ti vďačný za to, že si mi to povedal a ja si môžem priznať chybu a nezhadzovať to za iných. Už viem čo som urobil blbo a čo napraviť, preto žiadam znovu.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    + aktivita (ve hře je neustále)
    + znalost pravidel prakticky všech serverů
    + hlásí cheatery přes steam i přes "!"
    + znalost AMX

    - jsi blb co si nedal říct když jsem ti říkal to, co ti výše píše Zoyer

    Shrnu to:
    Pokud míníš opakovat to, co jsi tady předváděl před tím, jsem proti.
    Pokud ses poučil (v co doufám) a nebudeš lítat jak namydlený blesk abys hlavně "nahuntil" milion banů za den, tak jsem PRO. Uvidíme co další admini.

  9. #9

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Ďakujem nihilia. Poučil som sa a to moc.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Vzhledem k okolnostem Tvého odchodu z AT bych si dal pauzu bez práv trochu delší a zkusil tak za 2-3 měsíce.

  11. #11
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Během tvých práv ti bylo z několika stran opakováno co přesně nemáš dělat a jakých případech se máš přijít poradit. Cos neměl jsi dělal a poradit ses nepřišel ani jednou.
    Několik lidí ti doporučilo, ať si o práva nežádáš hned a počkáš pár měsíců, tvrdil jsi, že to chápeš.
    Včera mi píšeš, že ti nejde založit žádost, ale že to nevadí, že teď stejně žádnou zakládat nechceš a za pár hodin už je tady.
    Pro mě jsou to jen další známky pokračující zbrklosti a toho, že se nic nezměnilo.

  12. #12

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Během tvých práv ti bylo z několika stran opakováno co přesně nemáš dělat a jakých případech se máš přijít poradit. Cos neměl jsi dělal a poradit ses nepřišel ani jednou.
    Několik lidí ti doporučilo, ať si o práva nežádáš hned a počkáš pár měsíců, tvrdil jsi, že to chápeš.
    Včera mi píšeš, že ti nejde založit žádost, ale že to nevadí, že teď stejně žádnou zakládat nechceš a za pár hodin už je tady.
    Pro mě jsou to jen další známky pokračující zbrklosti a toho, že se nic nezměnilo.
    To bolo skôr tak, že som si s Nihiliom dnes písal a on mi povedal, že to mam teda založiť... Ale založil som to ja nie on takže... a nieje to zbrklosť, poučil som sa.

  13. #13
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Můj názor se od minulé žádosti nezměnil, pořád jsem proti a ty faily mě jen přesvědčily. Zbrklost je tvoje vlastnost a těžko ji teď nějak změníš.

  14. #14

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Citovat Původně založeno Does Zobrazit příspěvky
    Můj názor se od minulé žádosti nezměnil, pořád jsem proti a ty faily mě jen přesvědčily. Zbrklost je tvoje vlastnost a těžko ji teď nějak změníš.
    ďakujem za odpoveď Does.

  15. #15
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Ahoj. Myslim si, ze mas dostatocny brain na to, aby si rovnaku chybu druhy krat nespravil. Cheating urcte poznas, co sa tyka failov tak od toho tu je sekcia ziadosti o UB, aby sa to tam vyriesilo.

    Ziadost si tu podal, pretoze mu nechyba sebavedomie, neboji sa toho, ze sa znova v nejakom bane sekne. A okrem ineho vie ako dlho sa take ziadosti tahaju. Trva to nejaky ten mesiac a viac.

    Ja ti verim. Myslim si, ze ak svoju sancu znova dostanes, presvedcis aj ostatnych, ze sa v tebe mylili.

    PRO


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •