Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 84

Téma: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

  1. #16
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Od začátku jsem tvrdil, že tenhle člověk dlouho adminem nebude a nespletl jsem se. A teď je otázka, buď ho ten ,,držkopád" opravdu poučil a stejné věci by se neopakovaly a nebo ne :). A to nepoznáme, když mu ty práva nedáme. Ale i tak, jsem proti, pro tuto chvíli. Podle mě je velmi krátká doba od sebrání práv na to, aby se Ti opět vrátily. To snad není ani čtvrt roku. Kdybys býval počkal půl rok/rok, dal bych pro.

    BTW: líbí se mi část od piratja ohledně sebevědomí. Jenže sebevědomí je velmi nebezpečná věc, buď ho člověk může s opatrností velmi dobře zúročit, a nebo naopak pomocí sebevědomí vše totálně zkonit.

    Edit:oprava hrubky
    Naposledy upraveno mirous; 02-02-15 v 22:13.

  2. #17
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    PROTI viz.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Nikdy
    Prosím tě, zruš hráči: M4rcel11no. BAN, myslím, že to tu píše každý, ne jen on..
    Hraje tu jednou za čas, rád by hrál na kotelně, ale kvůli tobě nemůže, nevěděl ani, že je za to BAN :/
    Až se připojí a potká tě, tak se ti omluví ;)

    Prosím o UNBAN pro tohoto hráče, zaručím se za něj jako -Ainutlaatuinen (jsem 3. na Capture the Flag, myslím, že tu hraji dlouho, než abych se zastával hackerů atd., ale on nic neudělal)

    Díky za pochopení ;)

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Neubehol veľký čas od tvojho odobratia práv. Je priskoro, aby sa ti vrátili po tých failoch práva. (Človek robí chyby, ale všetko chce čas.) Radšej hlás aktívnejšie a potom ťa nejaká duša podporí. Zatiaľ som PROTI.



  5. #20

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Flope,ak mozem k tebe. Nehras to uz dlhu dobu, na servery si raz za mesiac a ides mi tu pisat. Si jeden s tych neaktivnych a ides tu nieco riesit ked ma ani nepoznas... peace (no hejt)

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    Flope,ak mozem k tebe. Nehras to uz dlhu dobu, na servery si raz za mesiac a ides mi tu pisat. Si jeden s tych neaktivnych a ides tu nieco riesit ked ma ani nepoznas... peace (no hejt)
    http://csko.cz/chatlog/show?from=04-...indForm-submit zase si sa raz prepískol a zbrklo si odpovedal. Za mňa veľmi krátky čas na to aby si ma znova práva PROTI

  7. #22

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Fhacker ale je to tak. Tu je zas to nepisane pravidlo "povec nieco na admina a vsetci ta poslu niekam"... kludne to locknite. Mne islo len o nazory adminov. Toť vse. Skusim to najblizsie o rok alebo uz vobec. A Fizzy, ked uz som to tak rozobral. Zamysli sa nad tym ze si primar na JB a ne AIM. Na mojom hlaseni si v zivote nebol a jak som mal prava tak si sa len stazoval. Chovas sa povysene a arogantne voci ostatnym.

    E// kludne si teraz o mne hovorte co chcete ze som nejaky kokot a picoviny ale zamyslite sa väcsina nad sebou a potom sudte inych. Lebo väcsina sa len povysuje a mysli si ze jaky je kral ked ma prava. Ale o to vobec nejde, ide o to aby ste robili poriadok a pomahali zaciatocnikom a nie sa na fore povysovat a urazat niekoho aky je dmnt ked nepoda normalnu ziadost o ub alebo o prava. Tak sa zamyslite.
    Naposledy upraveno Bager258; 02-02-15 v 22:09.

  8. #23
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    Fhacker ale je to tak. Tu je zas to nepisane pravidlo "povec nieco na admina a vsetci ta poslu niekam"... kludne to locknite. Mne islo len o nazory adminov. Toť vse. Skusim to najblizsie o rok alebo uz vobec. A Fizzy, ked uz som to tak rozobral. Zamysli sa nad tym ze si primar na JB a ne AIM. Na mojom hlaseni si v zivote nebol a jak som mal prava tak si sa len stazoval. Chovas sa povysene a arogantne voci ostatnym.

    E// kludne si teraz o mne hovorte co chcete ze som nejaky kokot a picoviny ale zamyslite sa vácsina nad sebou a potom sudte inych. Lebo väcsina sa len povisuje a mysli si ze jaky je kral ked ma prava. Ale o to vobec nejde, ide o to abyste robili poriadok a pomahali zaciatocnikom a nie sa na fore povysovat a urazat niekoho aky je dmnt ked nepoda normalnu ziadost o ub alebo o prava. Tak sa zamyslite.
    Nejde o to říct něco na admina když máš pravdu, jde o to zbrkle vystřelit kravinu na kohokoli.

  9. #24

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    A povedal som na Flopa kravinu ? To ze uz skoro nehra je pravda, to ze ma nepozna je tiez pravda. Tak ?

    E// potom poprosim Jolo,Jezus a podobny co len hejtujete ani sem nepiste, dik.
    Naposledy upraveno Bager258; 02-02-15 v 21:19.

  10. #25
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,253

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Ahoj ahoj!

    Bager neni hloupý a není ani hovado. Jeho působení jako CHH mám spojené se svými prvopočátky. Žel bohu měl složitější situaci a to i díky tomu, že nastartoval moc rychle. Bylo to docela příjemné období, protože jsem nemusel celé dopoledne sedět na hlášeních ze serverů, ale jeli jsme to půl na půl.

    Podle mě získal cennou zkušenost nejen tím, že měl práva, ale tou nejdůležitější – kterou nedokáže náležitě docenit – je právě odebrání práv. Vždyť právě v tu chvíli si měl uvědomit, že je to hlavně zodpovědnost co dělá admina adminem, a důležité je situaci správně zhodnotit a s chladnou hlavo řešit. Chybí mi u něj pohled nad věcí. Nejednou jsem mu pomáhal spectit cheatera a víckrát jsem mu říkal, že by tady a tady neměl dávat ban, ať to radši dá na admin fórum. (minimálně pět lidí) Já měl o týden nebo dva stejný počet failů jako on. A chápu, že mu to může přijít nefér, že mě práva zůstala a jemu byla odebrána, nicméně byl v podmínce (viz Cháronovo vyjádření na konci minulé žádosti) a nerespektoval napomínání nejen Zoyera, ale taky matise a jezusa.

    + hlásí (a když měl práva létal všude)
    + cheaty pozná, lepší se v tom
    + neni zas tak hloupý jako jiná děcka v jeho věku

    - je opravdu moc zbrklý ve svých soudech
    - je rychlý v banování
    - od té doby co ti byla odebrána práva je strašně krátká doba na to žádat znova (ad mirous)

    Při samostudiu cheatingu dalšího půl roku a stejné frekvenci hlášení ti doporučuji, abys žádost obnovil, kamaráde. :)

    Určitě ti dám (v budoucnosti) pro.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Chatlog sa nedávno resetoval to je prvé a aktivitu od resetu má, nevravím ukážkovú ale vravieť že nehrá je blbosť... Zase len zbrklo odpisuješ a nepremýšľaš čo píšeš.

  12. #27

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    NtO diky a Fhacker nemam co napisat.

    NtO nebol som napominany od matisa a jezusa... ale od nihilii zoyera a pirata.
    Naposledy upraveno Bager258; 02-02-15 v 21:50.

  13. #28
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Admini tě tu propírají zcela standardním způsobem pro někoho v tvé pozici, stejně jako v minulé žádosti. Ty zase vystřelíš jak namydlený dědek, stejně jako v minulé žádosti, a zase to sklouzne až k vulgarismům a to z tvé strany ve vlastní žádosti o práva, stejně jako v minulé žádosti. Oháníš se tím, že modří jsou nedotknutelní a nesmíš nic napsat, stejně jako v minulé žádosti.
    Říkal jsem ti před právy nespěchej na to. Říkali ti jiní při právech nespěchej na to. Říkali jsme ti všichni po odebrání nespěchej na to.
    Říkal jsem ti, že za pár měsíců by to na triala mohlo zase být, ale přestávám mít ten pocit. Nezměnilo se nic a opakuje se to stejným způsobem.

  14. #29

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Dhaaqu dovolis si na modreho a vsetci po tebe idu. No ano, ty si to nezazil takze to nemozes vediet. Napisal som 2 vulgarne slova o tom ako ma budu vsetci ohovarat a hejtovat. Jo a zcela normalnim spusobem... je normalne aby ti admin ako je napr. Fizzy s ktorym si nikdy nehral napisal PROTI len tak a Flop s ktorym si hral dokopy asi 3 hodiny a nepisete si napisal Nikdy ? Je to normalne ?... ostatne odpovede beriem, na tie nemam namietky.
    Ese sa vratim k tej modrej.. presne je to tak ako si napisal, je modry tak si nesmie nanho nic dovolit. Nemyslim si to len ja, je tu urcite vela takych hracov ktory si to myslia, len sa to boja napisat.

  15. #30
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Odpověď: Žiadosť o práva na AIM sekciu (vrátenie práv)

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    je normalne aby ti admin ako je napr. Fizzy s ktorym si nikdy nehral napisal PROTI len tak a Flop s ktorym si hral dokopy asi 3 hodiny a nepisete si napisal Nikdy ?
    Ano, to že ti admin do žádosti o práva napíše proti je normální. Ten systém se osvědčil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •