Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Žiadosť - Jump sekcia

  1. #1

    Žiadosť - Jump sekcia

    Dobrý deň,
    Chcela by som požiadať o práva na Jump sekciu.

    - Vek: 20
    - Bydlisko: momentálne Haarlem, Holandsko
    - Zamestnanie: Študentka

    - Skúsenosti: AMX ovládam na 95%, na nemenovanom portály som mala na starosti Jump, Deathrun a HNS server to zahŕňalo aj prácu s pluginmi. Portál sa rozpadol ale skúsenosti prišli a ostali. CS hrávam približne 7-8 rokov s veľkými pauzami kvôli štúdiu ale teraz je to už v poriadku. Na vašom portály približne rok, s krátkymi pauzami.

    - STEAM ID: STEAM_0:1:44812241
    - Meno v hre: Mrs. Bailey
    - Meno na steame: Mrs. Bailey

    - Aktivita: Približne 5-6 hodín skoro každý deň, zvyčajne vo večerných hodinách, na Vašom portály hrávam zvyčajne Jump,Bhop,Surf,JB a sem tam niektoré AIM servery.

    - Niečo o mne: Momentálne študujem angličtinu v Amsterdame (úroveň C1) a mám pred sebou výber vysokej školy takže mi to trhá trochu aktivitu, CS hrávam vo voľnom čase ako som spomínala tak zvyčajne v noci, som komunikatívna a poradím keď viem. S admin teamom nemám žiadné problémy (teda si myslím ). Je pravda že mám málo príspevkov na fóre, ale nepúšťam sa zbytočne do niečoho do čoho ma nič nieje.

    Neviem čo ďalej doplniť, keď tak odpoviem na každú Vašu otázku.

    ďakujem za pozitívne aj negatívne odpovede.


  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Žiadosť - Jump sekcia

    Nemyslím si, že je na tyto servery potřeba admin. Většinou je jen potřeba admin na změnu zabugované mapy a to tam doběhne kdokoliv z aimu třeba.

    Jediné, kde by byl admin potřeba je hns, ale tam podle chatlogu nehraješ skoro vůbec a i podle tvých slov "zriedkavo".

    Mapu změní kdejaký trouba a cheaty se přinejhorším zabanují zpětně z hlášení.

    Tvá hlášení na forku žádné (spam nepočítám) a ingame jsem si taky ničeho nevšiml.

    Takže PROTI.

  3. #3
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Žiadosť - Jump sekcia

    Žiadna žiadosť na mňa nespravila taký dobrý dojem ako tá tvoja. Strašne z teba cítiť dobrého človeka s pozitívnou energiou ;). Keď si o tie práva požiadala a ma dosť veľké skúseností(ako som sa dočítal) tak zrejme tam toho admina je treba. Určite som za to, aby si tie práva dostala. Nikomu ich neprajem tak veľmi ako tebe

    E: Čakal som na niekoho ako je Zoyer :D
    Naposledy upraveno Facened; 03-02-15 v 16:58.

  4. #4

    Odpověď: Re: Žiadosť - Jump sekcia

    Citovat Původně založeno Facened Zobrazit příspěvky
    Žiadna žiadosť na mňa nespravila taký dobrý dojem ako tá tvoja. Strašne z teba cítiť dobrého človeka s pozitívnou energiou ;). Keď si o tie práva požiadala a ma dosť veľké skúseností(ako som sa dočítal) tak zrejme tam toho admina je treba. Určite som za to, aby si tie práva dostala. Nikomu ich neprajem tak veľmi ako tebe
    ty roštáku

    vyjádření napíšu do tohoto postu až si zjistím pár věciček

    E: tak jsem si s ní popsal a nevidím tam žádný problém. Stotožňuju se s tím co napsal tupl.
    Naposledy upraveno Zoyer; 03-02-15 v 20:18.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Žiadosť - Jump sekcia

    Bailey poznám převážně z JB a je to slušné a dobré děvče, dle logu hrává Jump často a má zkušenosti, tak prečo by je nemohla dostat.
    Som ZA.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Žiadosť - Jump sekcia

    Sem tam nejaký WH na steam mi nahlásila, správanie slušné, aktivita tam je, ak sa nenajde nič zlého tak pro
    PS: Ak tam neni admin potreba tak prečo tam banuje cheater?

    Zemi: Skús pochopiť post skôr než niečo napíšeš.
    Naposledy upraveno because; 03-02-15 v 18:24.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Odpověď: Žiadosť - Jump sekcia

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Sem tam nejaký WH na steam mi nahlásila, správanie slušné, aktivita tam je, ak sa nenajde nič zlého tak pro
    PS: Ak tam neni admin potreba tak prečo tam banuje cheater?
    Hlášení WH je asi na nic, když žádá na jumpy. To je jako žádat o aim a hlásit MFK na JB.

    Jinak jaký cheater tam banuje, nebo co?

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Re: Žiadosť - Jump sekcia

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Nemyslím si, že je na tyto servery potřeba admin. Většinou je jen potřeba admin na změnu zabugované mapy a to tam doběhne kdokoliv z aimu třeba.

    Jediné, kde by byl admin potřeba je hns, ale tam podle chatlogu nehraješ skoro vůbec a i podle tvých slov "zriedkavo".

    Mapu změní kdejaký trouba a cheaty se přinejhorším zabanují zpětně z hlášení.

    Tvá hlášení na forku žádné (spam nepočítám) a ingame jsem si taky ničeho nevšiml.

    Takže PROTI.
    Souhlasím.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Hol
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Uh. Hradiště
    Příspěvky
    888

    Odpověď: Žiadosť - Jump sekcia

    Hracku potkavam na jumpu denodenne i kdyz o tom asi nevi pac menim nicky jako ponozky :D
    Umet to umi, a zada na JUMP tak jasne ze nebude mit hlaseni za WH proboha PROC?

    Jinak na hlaseni se holka vykasli a pocitve chod na jump. Je fakt ze na jumpu se moc nebanuje teda vlastne vubec, je to uplne jina "komunita" nez HNS "hlupani"!
    Spis bych to videl v tu vyhodu, ze muze klukom zmenit mapku podle sebe a vyhovet ostatnim. Tak jako vyuzivam svoje primarky ja!

    Ve hre se ti jeste ozvu a pokecame, kdyz budes chtit! Pokud bych s tim ted sekl nemel bych nic proti tomu aby to byla prave ona. Resp. nikdo lepsi tam ted neni.
    Je to jen hra a cokoliv jiného má větší váhu.
    "Kotel"

  10. #10
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Žiadosť - Jump sekcia

    Tohle bude hlavně právě na Tuplíkovi (= Mr. Hol, varoval tě, že mění nicky Bailey), aby uchazečku posoudil, stejně jako to, zda je s výhodou vzít na jump dalšího admina.
    Pokud by sem zabrousili Indy a Hoppe tak se taky rozepište panstvo.

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Žiadosť - Jump sekcia

    Podle chatlogu u tebe převládá hraní na jailbreaku (cca 60:40), neměla bys tedy spíš zájem o práva tam?

  12. #12
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    168

    Odpověď: Žiadosť - Jump sekcia

    Mrs.Bailey jsem viděl několikrát na jumpu/bhopu (aktivní je), ale víc nevim.
    Jinak k tomu banovani na jumpu - jednou za cca 2měsíce se tam najde člověk s autobhopem (vím - žádný vzrůšo - ale občas to nastane).
    Ale jak říká Mr.Hol, spíše ta změna mapy (hráči mají při výběru tendenci volit cg_extreme, fu_extreme, apod. kvuli líbivému názvu mapy, a pak během 5 minut není na serveru nikdo)

  13. #13

    Odpověď: Žiadosť - Jump sekcia

    Ďakujem všetkým čo sa k tomu vyjadrili

    Citovat Původně založeno Does Zobrazit příspěvky
    Podle chatlogu u tebe převládá hraní na jailbreaku (cca 60:40), neměla bys tedy spíš zájem o práva tam?
    K tomu JB: viac hrávam na Jumpe a Bhope, možno len kvôli tomu že viac píšem na JB, tam prevažne hrávam od 23tej.. tam cez den nechodim lebo tam mám stále fps drop kvôli tej mase hráčov.. už som dostala tú otázku že prečo nie JB, nesimonujem a stále keď sa pripojím tak admin tam je je to zbytočné z mojej strany si žiadať práva na JB, ale ďakujem za otázku

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žiadosť - Jump sekcia

    Páči sa mi tvoje vyjadrovanie, neodpovedáš podráždene ale v kľude a s pokorou :) kebyže hrávaš napríklad na aime a hlásiš tak nemal by som problém ti dať pro ale ty žiadaš na jump kde kotel sám sa vyjadril že admin nie je treba. Čiže ti musím dať PROTI. Skús sa usadiť na nejakom inom móde ako jump.

    E: to bola len rada ak chce do budúcna práva na kotelne. Ja osobne mením módy asi tak každý rok. A takýto človek by bol prínosom pre kotelnu teda ak sa tu pred nami nepretvaruje.
    Naposledy upraveno Fhacker; 03-02-15 v 22:42.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Hol
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Uh. Hradiště
    Příspěvky
    888

    Odpověď: Žiadosť - Jump sekcia

    Hodne OT:
    Citovat Původně založeno Fhacker Zobrazit příspěvky
    Páči sa mi tvoje vyjadrovanie, neodpovedáš podráždene ale v kľude a s pokorou :) kebyže hrávaš napríklad na aime a hlásiš tak nemal by som problém ti dať pro ale ty žiadaš na jump kde kotel sám sa vyjadril že admin nie je treba. Čiže ti musím dať PROTI. Skús sa usadiť na nejakom inom móde ako jump.
    To jako vazne? KDYBY CHTELA NEKDE JINDE HRAT TAK SI TAM HRAJE A TAM ZADA O PRAVA :D
    Ale jo clovek se pred spanim zasmeje a dobre se mu pak spi :D
    Je to jen hra a cokoliv jiného má větší váhu.
    "Kotel"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •