Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: CHyba

  1. #1
    lukasstefke
    Guest

    CHyba

    Dobrý den,

    Vždy když ve hře zmačku jakekoliv tlačítko (Kromě šipek, B a U atd.) Tak mě to přesměruje na úplně jiný sever. Nevíte čím to mže být???

    Děkuji

  2. #2
    Kotel
    Guest

    Re: CHyba

    Ten server ti prepsal nastaveni hry.
    Napis do chatu /configreset

  3. #3
    Skiler3130
    Guest

    Re: CHyba

    musiš si to pounbindovat.... asi si hral na nejakom takom servery kde ti to prestavilo bindy

  4. #4
    sirecek
    Guest

    Re: CHyba

    ahoj :D Pomuzete mi nekdo proc mi nejde otevrit csko v open GL? mam to na d3d a je to desny neda se s tim hrat a na software to neprepinam protoze kdyz do nikoho strelim tak se to sek a proste s tim se neda hrat uz ubec csko a kdyz dam open GL tak se mi ukonci csko a nejde to :(( prosím rada by se hodila :)

  5. #5

    Re: CHyba

    Jakou máš grafickou kartu?

  6. #6

    Re: CHyba

    Citovat Původně založeno sirecek Zobrazit příspěvky
    ahoj :D Pomuzete mi nekdo proc mi nejde otevrit csko v open GL? mam to na d3d a je to desny neda se s tim hrat a na software to neprepinam protoze kdyz do nikoho strelim tak se to sek a proste s tim se neda hrat uz ubec csko a kdyz dam open GL tak se mi ukonci csko a nejde to :(( prosím rada by se hodila :)
    Založ si vlastní diskuzní vlákno, tady se řeší úplně něco jiného. A vypiš tam, co máš za počítač - procesor, grafárna, operační systém apod.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •