Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Žadost o chh na dm ffa

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Piplap Kaufland
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    183

    Žadost o chh na dm ffa

    Ahoj, csko hraju ani ne dva roky, z toho hraju asi třičtvrtě roku aimy, jsem 22 či nevim kolikátej, aktivitu mam sice malou ale to se do měsíce změní. A o mě co bych vám o mě mohl povědět ?
    Jmenuju se Jakub, je mi 15 let, pocházím z Prahy ale přestěhoval jsem se do Vesnice Nelahozeves, do školy do jíždím do Libčic nad Vltavou, hrál jsem fotball ale skončil jsem, aim mám ale já to řeknu narovinu když uvidím hráče jako je Klokan,card atd tak se mi sevře prdel začnu se jak retard koukat kolem sebe až jsem z toho strašně zblbej, bojim se že by mi mohl vběhnout do zad nebo v Klokanovém stylu to po hlavě rushnout. Steam mám nějak skoro rok, chatlog si zlepším, amx jsem už párkrát zkoušel od Carda který mi poslal příkazy, jsem tvrdohlavej nenechám si vymluvit jedinou věc, zamyslel jsem se nad sebou a řekl jsem si "Proč já se mam s lidma který nemám rád pořád štvát? Proč já si mám kazit náladu a radost do života?" Zpečetil jsem si to u piratjo,kotla,dhaaqua,klokana a dalších lidí kterým se omlouvám jak za ten turnaj tak za všechno co jsem napáchal na samotné kotelně, a mohl bych poprosit Pirata jestli by mne nemohl trošku naučit líp rozeznat hráče ch od clear hráče, k steamařum mám úctu na úrovni. Moje staty jsou http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mo...player=2558585, rejstřík mám čistý.
    Nick ve hře : Piplap Kaufland či nějakej random nick kterej mi padne do oka.
    Moje steamid: dodám jindy
    A proč zrovna já? Pokecal jsem si o tom už s pár lidma ze steamu podle kterých bych na chh měl, ale mam si zlepšit reputaci + nechytat rage kvuli bůhví jaké prkotině, aim si myslím že mám akorát když hrajete třeba po jedenácti dnech tak zrovna nejlíp nehrajete, chtěl bych vám vypomoct i se naučit od adminů jako je Pirat před kterým klobouk dolu smekám, admin jsem už byl na pár serverech které už se rozpadly, uspěšnost tam byla na 94%. Mám už něco nahlášeno něco bylo aji clear, a proto bych chtěl požádat Pirata či někoho jiného z AT nebo chh jestli by mi nemohl v tomhle trošku vypomoct. Vím že to co jsem napáchal mi tady někteří lidi neodpustí, každý udělá někdy chybu já jich udělal ale mnoho, nikdo z nás neni dokonalý, měl jsem i mam vymytý mozek chujovinama, každej z nás je ještě dítě, a došlo mi že se nemusim za to stydět. Každý si dětstvím prošel, já jsem si prošel dětstvím kolísavě, omlouvám se po několikáté všem. Vím že mi tu 99% napíše proti, ale chtěl bych od vás slyšet co na sobě zlepšit, je tu na mne mnoho věcí kterých bych mohl zlepšit, ale chtěl bych to od vás vyslyšet převážně. A když to zkusil Unihoc tak to zkusím i já, děkuji za pochopení. Přeju vám krásný pozbytek dne a vůbec chytání více cheaterů. Invisible.
    Naposledy upraveno Piplap Kaufland; 05-02-15 v 17:21.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žadost o chh na dm ffa

    Ahoj Kaufland. Ziadas o prava, alebo hladas pomoc s rozoznavanim cheatov? Unihoc na rozdiel od teba v tom ma jasno. Poznam ta zo STEAMu z hry aj TS. Hlasis mi na steam, ale zial odisiel som par krat z hlasenia na prazdno. Za tychto okolnosti ti nemozem dat pro.

    // hraj, hraj, hraj, naber sebavedomie, pozeraj dema v ziadostach o UB, pozeraj dema v hlaseniach cheatingu, kludne s tebou pojdem TS a vycasujeme nejake demo, zlepsi sa v tom a skus to asi neskor, pretoze touto slohoukou asi naborara neohuris :-)


  3. #3

    Odpověď: Žadost o chh na dm ffa

    Jak psal pirat, dej tomu čas...


    yo


  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Piplap Kaufland
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    183

    Odpověď: Žadost o chh na dm ffa

    Děkuju za tvoje vyjádření, žádám si o chh, ale chtěl bych se od tebe naučit.

  5. #5
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Žadost o chh na dm ffa

    Multiúčet na fóru http://csko.cz/forum/member.php?30991-Invisible , bany na fóru, na blacklistu turnajů, clear hlášení. To tady musí padnout.
    Tvoje omluva je přijata, na práva to nicméně v žádném případě není.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Žadost o chh na dm ffa

    Ještě jsem neviděl, že by někdo v žádosti o práva prosil adminy, aby mu poradili jak poznat WH.

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Piplap Kaufland
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    183

    Odpověď: Žadost o chh na dm ffa

    Ano na blacklistu turnajů kde si ten turnaj ani neumíš zorganizovat, a ban za to že jsem ti napsal že se těšim na turnaj až ho nebudeš organizovat ty, a naše udajné vyplakávání bylo smysluplné ;) Já jsem to že jsem selhal přiznal ale ty si pořád nedokážeš přiznat že ten turnaj si zorganizoval na nic ;) Pravidla na nic, a multiučet? O tom si můžeš popovídat s Tupelkem, s tim jsem si dohodnul to že tenhle acc se smaže a invisible se nechá,akorát to jaksi taksi neudělal ;) Clear hlášení máš pravdu, ale o co se teď snažím?
    Zemi já wh umim rozeznat, ale ne na urovni jako je Pirat ;) Rozeznám nr,kb,wh ab a další hacky, ale chci se trošku přiučit k lepšímu, taky bych se ti mohl začít tady smát že máš hlas jak když si Adio dá tony na přiteplenej hlas jak radiátor. Že se tu před některýma vyplakáváš jak jsi tlustej, a snažíš se od nich získat to aby ti napsali že jsi hubenej ať toho necháš a další věci. #Nohate ale odplata musí bejt.
    Naposledy upraveno Piplap Kaufland; 05-02-15 v 17:42. Důvod: zemi

  8. #8
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Žadost o chh na dm ffa

    My si jdeme se Zemim obvázat spáleniny

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele Piplap Kaufland
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    183

    Odpověď: Žadost o chh na dm ffa

    Vlastně ty jsi anesteziolog, to mi je jasný.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Žadost o chh na dm ffa

    To se klidně smát můžeš, pokud chceš všem ukázat, že jsi dement.
    Lulz... snažím se, aby mi lidi říkali, že jsem hubenej? To co je za sračku? Tlustej nejsem, to vím...


    Aneb když ty práva nedostanu, tak alespoň přejdu do ofenzívy že?

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žadost o chh na dm ffa

    Odomňa máš jedno veľké PROTI

    Tvoje správanie je úplne na dve veci. Nedávno si dostal ban na fórko kvôli tomu že si dement. Hlásenia od teba som bol pár krát a väčšinou prevládalo clear. To je tvoje klasické správanie niekto ti proti rečí a ty hneď ideš po ňom. Nechápem že máš vôbec takú drzosť si požiadať o práva! Daj tomu čas možno tak o 100 rokov bude akurát čas na to aby si si požiadal o práva.

  12. #12
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Žadost o chh na dm ffa

    Jedna otázka: Nechcel si predať steam? http://csko.cz/forum/showthread.php?...E9ho-steam-acc
    A druhá otázka: Moje steamid: dodám jindy - Buď ho dodáš alebo sa to lockne lebo žiadosť nespĺňa hlavné kritérium.
    Naposledy upraveno because; 05-02-15 v 19:09.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  13. #13
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    168

    Odpověď: Žadost o chh na dm ffa

    Citovat Původně založeno KauflandCZ Zobrazit příspěvky
    #Nohate ale odplata musí bejt.
    Když už musí bejt, tak úměrná a k věci. ZeMi měl celkem trefnou poznámku a ty sem vpálíš takový ***** , to je neskutečný. Proti.

  14. #14
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Žadost o chh na dm ffa

    Tu omluvu v prvním příspěvku jsi zazdil nádherně a pro tebe typicky.

    NE

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •