Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Vysoké využití procesoru

  1. #1
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047


    Vysoké využití procesoru

    Čus, když se někdy koukám do správce úloh, program WmiPrvSE.exe a program svschost.exe žerou strašně moc procesoru, tím mi strašně klesají FPS ve hrách, nevíte někdo o nějakém fixu na to?

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396


    Odpověď: Vysoké využití procesoru

    mám stejnej problém, akorát s jinejma programama : msrbijet.exe a nějaký další dva, když je ukončím ve správci uloh tak PC jede normalně, ale když jedou tak využití CPU 100%, nějakou radu jak se toho zbavit? Díky
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vysoké využití procesoru

    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  4. #4


    Re: Vysoké využití procesoru

    To mate z toho že do pc instalujete všechny možné sračky a ani je pořádně nepoužíváte nejste schopni si je ani nastavit aby se nespoustěly při spuštění pc. nastavte si u nepotřebných aplikací aby se nespouštěly po startu nebo popužijte příkaz msconfig který vložíte do "spustit" (win+R klavesová zkratka)


    Knife Just Idea -_ Nejaky osamely atmyn ktory popise o zivote,laske a tak? :*
    Knife Just Idea -_ som 17 rocna pekna blondina ktoru pritahuju admini napiste mi :*

    :DD

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396


    Odpověď: Vysoké využití procesoru

    Citovat Původně založeno Ridik :D Zobrazit příspěvky
    Tý jo, fakt si mi pomohl, dík ridiku!

    Citovat Původně založeno AxessCZE Zobrazit příspěvky
    To mate z toho že do pc instalujete všechny možné sračky a ani je pořádně nepoužíváte nejste schopni si je ani nastavit aby se nespoustěly při spuštění pc. nastavte si u nepotřebných aplikací aby se nespouštěly po startu nebo popužijte příkaz msconfig který vložíte do "spustit" (win+R klavesová zkratka)
    Dík, funguje :D :)
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Odpověď: Re: Vysoké využití procesoru

    Citovat Původně založeno AxessCZE Zobrazit příspěvky
    To mate z toho že do pc instalujete všechny možné sračky a ani je pořádně nepoužíváte nejste schopni si je ani nastavit aby se nespoustěly při spuštění pc. nastavte si u nepotřebných aplikací aby se nespouštěly po startu nebo popužijte příkaz msconfig který vložíte do "spustit" (win+R klavesová zkratka)
    Cože? Jedná se o procesy programů, které jsou součástí operačního systému. Ridik má tedy pravdu, UTFG je správné řešení. Hned první výsledek vyhledávání poskytuje řešení popsaného problému.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •