Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: *Tradak*we*loving*the*kings* --> ParadoXX

  1. #1

    *Tradak*we*loving*the*kings* --> ParadoXX

    nevadi :) dakujem aj tak
    VALVE_0:0:987901623
    Naposledy upraveno Koprakek; 06-01-17 v 13:21.

  2. #2

    Re: *Tradak*we*loving*the*kings* --> ParadoXX

    Ahoj, kedže sa poznáme, už pomerne dlho, tak sa mi tu nedá nevyjadriť. Pozrel som demo a za mňa tam WH je, sklamal si ma. Dúfam, že si kúpiš origo a budeš hrať čisto.
    (Tu máš demo, ak by ťa to zaujímalo http://csko.cz/dema?UPD=cjCJk2Bh )

  3. #3

    Odpověď: *Tradak*we*loving*the*kings* --> ParadoXX

    Darone na furiene som nikdy WH nemal a ani na PB, vsak aj na turnaji som bol a vsetky dema som odovzdal, bol u mna kamarat ja gungame ani nehram nikdy, iba furien a tam vieš ze wh nemam, a teraz pozeram historiu a stiahol z netu wh, mrzi ma to, načo by mne bolo mat vyhodu wh na gungame ked ho nehram vobec :/ dakujem za odpoved

  4. #4

    Re: *Tradak*we*loving*the*kings* --> ParadoXX

    wh potvrdené

  5. #5

    Odpověď: *Tradak*we*loving*the*kings* --> ParadoXX

    už viem že wh bolo potrdene, ale pisal som už daronovi tak to pišem tu ešte raz, gungame nehram, tam bol kamarat cez moj pc prvy krat, a stiahol aj wh, priznavam moja chyba a som za svoj pc zodpovedny, ale ziadam o unban preto, lebo cs hram už dlhšiu dobu hlavne pb rank 70 a furien zatial len 450, ine serveri nehram a za to ze kamarat raz stiahne a hral gungame mam dostat trvaly ban sa mi to nepači, preto prosim paradoxxa aby ma unbanol a v prípade ze sa to zopakuje, načo si už dam pozor tak potom perma ok, dakujem

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: *Tradak*we*loving*the*kings* --> ParadoXX

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Odpověď: *Tradak*we*loving*the*kings* --> ParadoXX

    lockněte to

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •