Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: de_inferno only

  1. #1

    de_inferno only

    Žiadosť o Práva pre kategóriu AIM

    Po niekoľkých podpichnutiach od kamarátov a viacerých uváženiach som sa rozhodol napísať a skúsiť to. Prečítal som si podmienky o prijatie a nenašiel som ani jednu ktorú by som nesplňoval, ak by som nesplňoval alebo zabudol niečo uviesť poprosím napíšte čo ja sa vám pokúsim odpovedať. (Jednu podmienku teoreticky nesplňujem 1 týždeň čistého času na serveri. pod steam účtom OscarwOw mám niečo blízko 1 dňa :D každopádne spolu aj s inými menami by som určite mal viac)

    SteamID: STEAM_0:1:69511727
    ValveID: VALVE_0:0:1917879344 (NS pridávam vzhľadom na to že som tam mal nahrané strašne veľa ale aktuálne tam nehrávam)
    Mám nahrané len niečo málo cez 100 hodín na steam dôvodom je že som väčšinu času hrával NS a CS 1.6 som kúpil na steam asi 1 rok do zadu a využíval som ho hlavne na ESL.eu (ak by niekoho zaujímal účet: http://www.esl.eu/eu/player/8659886/
    Každopádne si moje NS môžte nájsť zúčasnil som sa niekoľkých turnajov a v CFG som sa dokonca dostal do semifinále(nenúťte ma to hľadať :D som príliš lenivý!). NS som hrával najviac War3 ultimate kde som mal aspoň 2 týždne čistého času pod menom xXSn1P3RXx (to som ešte len začinal asi pred 3 rokmi).

    Hrával som pod menami: som lama :/ ; xXSn1P3RXx ; Oscar ; OscarwOw ; oskarko trololoLOLKAC (keď som chcel trolliť) ; Klopko .

    záľuby: Atletika stredné a krátke trate (Adam Beloš 16yo(040698)) som ,,vygúglitelný´´ :D. Venujem tomu väčšinu svojho času a po zmene trénera je môj cieľ (olympiáda) celkom reálny vzhľadom na to že sa mi viac venuje. Aktuálne nemám síce výsledky na pretekoch pretože vždy sa čosi stalo :( respektíve som absolvoval chorí jedni preteky a... Čakám kým sa vrátim do formy na MS 28.2.2015. a inak škola GVPT AKA. jedno s prvých 3 gymnázií na Slovensku a samozrejme CS 1.6 ktoré hrávam niake 3-4 roky (nebudem rátať decké časy :/ kde som sa učil kráčať po mape a sral lepších) moja Aktivita je prevažne večer od 19:00 do 22:00 teda po tréningoch ale vyskytujem(:D) sa aj iné hodiny a na iných servéroch ako inferno only. A samozrejme nemôžem zabudnúť dôležitú záľubu vyžieranie chladničky 1:00 AM proste dostanem chuť a jem salko s klobásou alebo podobné hovadiny vzhľadom na to že sa mi nič variť nechce :O

    Adminom by som sa chcel stať hlavne pretože by som chcel kontrolovať&chrániť Inferno only pred hackermi/cheatermi a podobnými haluzami a pomáhať nováčikom. Mnohý novici si nečítajú chat ale akonáhle im vypíše písmená cez pol obrazovky ktoré dokopy dávajú ich meno a za tým v akomsi obrazci z písmen stojí rada ktorá im pomôže pri hre. A však nemám skúsenosti s Administrovaním(ak to tak môžem nazvať) serveru a týmto by som ich chcel nadobudnúť(dôvody of hazzard: chcem sa naučiť byť adminom... :D).

    Sľubujem že v prípade že by ste ma za Admina prijali, tak bremeno svojej zodpovednosti ponesiem s česťou a budem rešpektovať hráčov aj správcov serverov. Sľubujem že sa nebudem vyvyšovať nad ostatných hráčov aj keď nadobudnem práva práve naopak svoje rozhodnutia a odsudzovanie hráčov počas hry budem viac zvažovať.


    čokoľvek budete chcieť sa spýtať píšte na tento účet alebo na môj steam ;)

    S pozdravom OscarwOw.
    Naposledy upraveno xXSn1P3RXx; 21-02-15 v 14:04. Důvod: miss click

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700

    Odpověď: de_inferno only

    "mam taky pocit že tu je wh�kar ale nechce sa mi ho to�iť prišiel by sa niekto pozrieť?" Nechce sa ti tocit? Tak potom naco chces byt admin? Skoro mesiac neaktivita na forku, ingame to tiez nie je boh vie co. Proti

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: de_inferno only

    Slabá aktivita v hre plus na fóre nebol viac ako mesiac.

  4. #4
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: de_inferno only

    Slabá aktivita jak na fóru tak ve hře, hlášení za poslední dobu žádné. Vypadá to, že hráč už ani nemá zájem o práva.

    Proti

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: de_inferno only

    Žadne hlaseni jsem od nej nevidel, shrnuto Burakem. Proti.

    čau grakone


  6. #6
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: de_inferno only

    Neaktivní na fóru, může někdo doložit hlášení, případně kolik?

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: de_inferno only

    Hlásiš niekomu na steame?

    E: odpovede sa asi nedočkám, aj keď na fóre si bol prihlásený. Zatiaľ lock.
    Naposledy upraveno Saintpepo; 13-07-15 v 20:40.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •