Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Žiadosť o Trial admina na Aim - PŘIJATÝ

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Jarny ^|
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Košice !
    Příspěvky
    790

    Žiadosť o Trial admina na Aim - PŘIJATÝ

    Ahojte všetci !

    Takže,žiadosť som už chcel podať dávnejšie no nebol som si sám sebou istý či nato mám a nemal som ani Steam,tak som si počkal až sa otvorí nábor a vyskúšam to,za pokus to stojí :)
    Viem,že sú tu servery dosť dobre udržiavané,no som toho názoru ,že pomoc sa vždy zíde :-)
    Je tu dosť skúsených adminov a adminiek,no myslím že čerstvé sily na vždy zídu :)
    Práva by som chcel požiadať z dôvodu toho,že som si všimol ,že dosť často sú na istých serveroch problémy a v tú dobu keď je tam admin potrebný tak ako naschvál žiaden nie je po ruke alebo tam proste nie je :-)
    Ďalej preto,pretože som viac ako dosť aktívny či na fóre alebo v hre - (+- 6-8 hodín denne),práve preto som založil žiadosť lebo mám nato dosť času aj dosť veľké odhodlanie napomáhať serveru Kotelna :-)


    Niečo o mne :
    Volám sa Martin,mám 19 rokov,od narodenia žijem v Košiciach na východnom Slovensku,kde aj študujem.
    Študujem na gastronomickej škole(práve maturujem). Pracujem už dva roky v Hoteli Yasmin.
    V poslednom čase sa venujem prevažne PC, pretože športovať som prestal pretože som mal važny uraz :)

    Counter Strike hrám prevažne asi 4 roky/1.6/,z toho asi 2 na Vašom portále.
    Skúsenosti z amx módom nemám ale rád by som ich nadobudol :-)
    Cheaterov hlásim,či cez Fórum ( viac ako 200 banned) alebo "!" ,-/cheater - na tieto dve možnosti sa už poslednú dobu nespolieham pretože za posledných 5-10 nahlásení proste nikto nedošiel :-)
    Práva by som chcel na servery Aim..(aj keď to poslednou dobou dosť nejako padá po technickej stránke).
    Na tomto portále mám odohraných cez 2000 hodin Aim serverú.
    Skill myslím,že nejaký mám,aj keď nie vždy sa darí :-)

    Môj Steam účet :
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198181400909/
    STEAM_0:1:110567590

    V hre mám väčšinou meno : Jarny ^| Pod ktorým ma pozná väčšina,týmto by som vopred poďakoval na názory,či kladné či negatívne .

    Ahojte,Vaš Jarny ^|




  2. #2
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Žiadosť o Trial admina na Aim

    Co máte všichni zase s tím, že se nechodí na hlášení? Co sleduju, tak se chodí. Jen nedávno byli online 3 admini, tak to bylo takový nijaký, ale bylo to o půlnoci.

    Jinak k Tobě samotnému, hlášení od Tebe jsem viděl ve hře i na forku, žádost pěkná, pokud nemáš nějaký vroubek, tak jsem PRO.

    Edit (reakce na příspěvek piratja): Chatlog mi bohužel nic nenašel, možná tím, že nejdou servery, takže slovník jsem si nemohl ověřit, na banlist jsem zapomněl. Takže zatím měním PRO na uvidí se, podle toho, co bude převažovat, to potom dám :).
    Naposledy upraveno mirous; 26-02-15 v 14:57.

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žiadosť o Trial admina na Aim

    Ahoj. PROTI.
    Poznam ta z MP, si moj oblubeny kamos, ako dalsi skalni hraci z tohto servera, ale....
    ...nevies sa vobec slusne na serveri spravat, a pri tvojej povahe, by si o prava velmi rychlo prisiel v miestnych podmienkach.
    ...dalsia vec v banliste mas 20 !! zbytocnych banov, ktore nemuseli byt. To nie je pekna vizitka.
    ...co sa tyka mega pubu urcite so mnou bude suhlasit aj Paradoxx jedno velke NIE.

    //...napisal som to tak prave preto, ze ta poznam dlho a myslim si, ze viem aky si
    .... tie bany nie su strasne ale je ich 20!!! to uz o niecom svedci (myslim tym to tvoje spravanie sa)
    Naposledy upraveno piratjo; 26-02-15 v 15:33.


  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Jarny ^|
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Košice !
    Příspěvky
    790

    Odpověď: Žiadosť o Trial admina na Aim

    Ahoj Mirous,tak o tích hláseniach som napísal preto,že sa to stávalo mne,neviem ako to je u iných ale proste nikto nedošiel na moje hlásenie (a to nehlásim blbosti) tak už to hádžem proste na Forko :-) Ďakujem za kladné vyjadrenie.
    Ahoj Pirat,som rad ,že si sa vyjadril aj keď pravdu povediac čakal som od teba inú odpoveď na to kolko sa poznáme,no čo už :-)
    K tým bodom čo si napísal,1. správať sa snažím a môj chatlog sa o dosť zmenil,je mi to ľúto,že si sa vyjadril ako si sa vyjadril ,beriem to :-)
    Áno viem,že to nie je najlepšia vizitka,no nie sú tam tak strašné bany,čo sa týka,vlakov/blokov,neznalosti pravidiel a tak.

    Ďík za doterajšie vyjadrenia :)

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť o Trial admina na Aim

    Nemyslím si, že by si bol prínosom pre at. Možno na serveroch by to šlo, cheaty poznáš, ale čo sa týka správania, tak to si neviem predstaviť. Čo si tu popísal na fóre a tvoje hádky s adminmi. To nie je dobrá vizitka. Nechcem tým povedať, že sa máš niekomu strkať do zadnej časti tela, ale pokiaľ vystupuješ ofenzívne v úlohe hráča, tak to si ťa nechcem predstaviť v úlohe admina. To sa týka fóra, na serveroch som s tebou nehral (aspoň si na to nespomínam)...


  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Jarny ^|
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Košice !
    Příspěvky
    790

    Odpověď: Žiadosť o Trial admina na Aim

    Citovat Původně založeno Mr.Chemistry. Zobrazit příspěvky
    Nemyslím si, že by si bol prínosom pre at. Možno na serveroch by to šlo, cheaty poznáš, ale čo sa týka správania, tak to si neviem predstaviť. Čo si tu popísal na fóre a tvoje hádky s adminmi. To nie je dobrá vizitka. Nechcem tým povedať, že sa máš niekomu strkať do zadnej časti tela, ale pokiaľ vystupuješ ofenzívne v úlohe hráča, tak to si ťa nechcem predstaviť v úlohe admina. To sa týka fóra, na serveroch som s tebou nehral (aspoň si na to nespomínam)...

    Ahoj Chemistry,po určitom čase hrania na serveroch ,som si trošku vstupil do svedomia a pochopil,že musim ukazať a hlavne sebe dokazať ,že mam brain a nenechať sa zbytočne vytočiť do nepričetnosti od kšolkar ktorý tieto konflikty radi vyvolávajú :)
    Som rád,že si uvedomuješ že cheaty poznam dosť dobre,viď thready :)
    Ako som pisal Mirousovi,skuste si ak máte čas aspon trošku prebehnúť chl a možno o trošku zmeníte názor :-)
    Sám vieš ,že slovičko sem tam ujde :)
    Ak naražaš na hadky z adminmi,tak mne napadla jedina a jedine len jedna (neviem aké myslíš ty osobne),ktora bola smerovana Adminovi Paradox a bola opravnená ,proste dal mi ban za to čo on robi sám,ale to tu určite v mojej žiadosti riešiť nebudem ked tam pm:)
    Ano pokial viem tak sme spolu nehrali,nie je problem skočiť na tsko pokecať alebo niekedy si zahrať gather :) Ja by som bol len rád :P Ahoj :)

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Odpověď: Žiadosť o Trial admina na Aim

    Cau, súhlasím s pirátom, podaj si tak za rok a zatial zmen správanie a hlás cheaterov a potom máš moje pre.
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Jarny ^|
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Košice !
    Příspěvky
    790

    Odpověď: Žiadosť o Trial admina na Aim

    Ahojte all :)
    Nejak na moju žiadosť padá prach ,aj keď viem ,že sa može riešiť pár mesiacov no ako písali admini,aby som zmenil správanie, tak dám na nich a požiadam si o pol roka.
    Ďakujem za vyjadrenia.
    Lock

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žiadosť o Trial admina na Aim

    Kolegis kucharis ja som pro :) vek, hlasenia, aktivita atd...

  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žiadosť o Trial admina na Aim

    Hlásí bez failů, nevidím jediný důvod proč mu ty práva nedát, PRO.

    čau grakone


  11. #11
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Žiadosť o Trial admina na Aim

    Hlásí dál, chatlog za poslední dobu čistý, dal na rady.
    Dostaneš šanci ukázat, že nějaký ten brain se začal klubat.
    Další, čím je tvoje přijetí podmíněno je, že se nepokusíš o rozšíření na JB.

    Ok

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700

    Odpověď: Žiadosť o Trial admina na Aim - PŘIJATÝ

    Cg:))

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele Jarny ^|
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Košice !
    Příspěvky
    790

    Odpověď: Žiadosť o Trial admina na Aim - PŘIJATÝ

    Dakujem Dhaqu a ostatnym :-) Budem sa snaziť :-))
    A okej Dhaqu :-) Jb hraju jen vic mene večer kdyz uz aimu mam dost :-)
    Este raz dík moc
    Naposledy upraveno Jarny ^|; 19-05-15 v 17:05.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672

    Odpověď: Žiadosť o Trial admina na Aim - PŘIJATÝ

    vela stastia a malo failov

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žiadosť o Trial admina na Aim - PŘIJATÝ

    cg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •