Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 80

Téma: Pár (možná blbých:)) nápadů

  1. #16

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Ten dokaze sotva se prihlasit na FB....:D.Kdyby kdyz sem mel jeste money na VIP hral na ZM..Kazil mi Image ale me to nevadilo :DD

  2. #17
    Harrybo
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Hola :o) Přerušim šňuru offtopic příspěvků a vrátím se k tomu o čem mluvil easyyy. Hned na úvod bych chtěl říct, že kotelna má nejhratelnější DM jakej znám, nikde se mi nehraje líp a důvodů to má víc. Pokud by se přesto dalo něco vylepšit tak jsou to rozhodně věci co tady sepsal easyyy. Ty spawny po změně přímo volaj a každýmu je jasný, že do lidí bez helem se střílí líp, ale hůř přežívá. :P K tomu teleportu snad jenom souhlas, protože by to byl další skvělej oživovač. Přemejšlel jsem docela dlouho co dodat, ale nakonec se stejně musim vrátit k faktu, že to je nejlepší DM, kterej znám a doufám, že tak ještě nějakej pátek zůstane a že ty změny jsou jen třešničkou na dortu.

  3. #18
    easyyy
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Jelikož se tyhle nápady nechytly, tak mám jiný. Nešlo by přidat to, co mají tady - 92.240.237.93:27024 Luborca | DeathMatch [DUST2] (doufám, že to nebude bráno jako moc velká reklama :)) - konkrétně mám na mysli, že když někoho zabiju, napíše se mi u crossu zeleně "KILL" .. Je to taková blbost, ale člověk má jistotu, jestli dotyčného zabil nebo ne a nemusí se koukat do pravého rohu.
    Teď se orientuju podle toho, že to za kill přidává 300$, jenže jak má člověk 16k, je to k ničemu.

    Ještě jim to tam ukazuje DMG, které člověk dal a to i přes zdi, to rozhodně na mysli nemám.. s tím je pak dírování šíleně snadný

    btw, kdyby se vyměnila ta vesta s helmou jen za vestu, vůbec bych se nezlobil. Je fakt fajn, když vás csko odmění za pěknou hlavu sprškou krve :)) (ne, nejsem úchyl (asi))

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    jo to by se docela hodilo , když jsem u matky , mám hlavu skoro metr od LCD a na dust4ever může bejt přeostrování do pravého rohu pro mě smrtící :D

  5. #20
    Kotel
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Az se k tomu dostanu, tak tam ty veci pridam.

  6. #21
    easyyy
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Díky :)

  7. #22
    Kotel
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Pridal jsem zobrazeni KILL nad kurzorem. Z hracu strika vice krve, ale ne na zem, takze je vse ciste. Blbe spawny na dust2 jsem smazl.
    A El Heran ma ban za WH.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    A El Heran ma ban za WH.
    Už bylo na čase , kdy se odhalil?

  9. #24
    Kotel
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Kdyz s tim hral na classicu, kde je hltv.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    v ranku na DM ještě pořád je , jestli máš na mysli El-Hreran , mohl by jsi ho smaznout?

  11. #26
    Pokročilý člen Avatar uživatele Pt4444k
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    125

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Dobrá práce na tom DM :)

  12. #27
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Pridal jsem zobrazeni KILL nad kurzorem. Z hracu strika vice krve, ale ne na zem, takze je vse ciste. Blbe spawny na dust2 jsem smazl.
    A El Heran ma ban za WH.
    Ale pred mesiacom bol skiller ktorého si každý mýli s cheaterom....

  13. #28
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    harrybo cheater? :/

  14. #29
    Kotel
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Zkusim na dm udelat vetsi zmenu. Bloky hodne zatezujou server a pak jsou hitboxy uplne mimo. Vlajky nemaji moc velky vyznam, tak dam vse pryc.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    vlajky sou v poho , nebo by mělo smysl je obsazovat , kdybys třeba obsazení jedné vlajky doplnilo armor/hp nebo podobné věci
    na dust 2 mi chybí camouflage , teď se na tom místě narodíš na trampolíně kde už na tebe 3 kempy mířej
    Jestli máš žájem , někam bych ti vypsal , co je (podle mě , na dm hraju něco přes rok) třeba vylepšit

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •