Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 80

Téma: Pár (možná blbých:)) nápadů

  1. #31
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    hele vlajky nech.. bloky dej pryč, to klidně ale vlajky nech :) smysl obsazovat to má kvuli tý regeneraci hp a dost velkej, když tě někdo nahituje na 20 dmg tak na 5 sec pokempis a mas to zpatky.. dá se toho dobře využít :) a navíc neznam jinej server kde by vlajky byly, což je taky dobře :D bloky pryč ale vlajky ne.. pak to bude klasika dm jako všechny ostatní a už kotelna dm nebude ničim vynikat :)

  2. #32
    Kotel
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Zmenil jsem to na FFA, takze vsichni proti vsem a neco jako zakempit na 5 sekund nestihnes :D
    Vlajky s blokama budou na jinym serveru.

  3. #33
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Není DM o tom že nabereš aim, naučíš sa s awp a pod. ? Na kotelne asi ťažko....

  4. #34
    Kotel
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Proto jsem to zmenil.

  5. #35
    PanPastelka
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    No, pár změn je sice hezkých , ale to, jak je to "všichni proti všem" je šílený nesmysl, a velký omyl. Prosím, vrať to zpět. ´=)

  6. #36
    PanPastelka
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Souhlas. Předtim sis alespon zahral. Ale tedko nevis pokom strilet drive. Score 10-20, drive 20-3.. Nestaci se ani prebit.

  7. #37
    Kotel
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Ale zas neni problem s tim, ze byste nemohli nekoho najit, neni over, jsou lepsi pingy :)

  8. #38
    PanPastelka
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Jelikož to byl pravy deathmatch, tak jsem neměl problém někoho najít. Tedko je to prakticky skoro nehratelne.

  9. #39
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    jediné + je že nesú blocky a toto, tak je to dobre. Ostatok je blbosť s awp si nikto nezahraje.

  10. #40
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    kotel, jestli budou přibejvat new servery, tak klidně, ale musí bejt i druhý normal dm s vlajkama, na teamy a s blockama (klidne bez) .. já osobně dávam resetscore pokud nemam poměr kill:death aspoň 3:1, protože jinak mě to nebaví.. dost často mam třeba 10:1 a pak mě 4x sejmou do zad a už sem zase nasranej :D, když to bude všichni proti všem tak skoro nepůjde udržet dobrý score protože to budou samý záda,.. do tý doby, než může vzniknout new DM, bych to nechal s blockama vlajkama a normálně a pak až budou 2 tak bych to rozdělil.. :)

  11. #41
    Kotel
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Je to moc rychly, dam to zpet, bez bloku a vlajek.

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Zmenil jsem to na FFA, takze vsichni proti vsem a neco jako zakempit na 5 sekund nestihnes :D
    Vlajky s blokama budou na jinym serveru.
    Ono teď ani nestihneš si pomalu nabít. A kempu tohle jen přispěje , nikdo nebude chodit a dobrovolně umírat.
    Vlajky mi tam též dost chybí.
    Citovat Původně založeno PanPastelka Zobrazit příspěvky
    Jelikož to byl pravy deathmatch, tak jsem neměl problém někoho najít. Tedko je to prakticky skoro nehratelne.
    j , je tam moc velký chaos , šijou do tebe ze všech stran , bejt tam míň hráčů tak si skvěle trénuješ aim , ale takhle je to k ničemu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Je to moc rychly, dam to zpet, bez bloku a vlajek.
    kamufláž a teleport zůstane ?

  13. #43
    chci sex
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    vratte nam vlajeckyyyy :(( nemam co obsazovat a branit. Takhle jsem si vytycila 1-3 vlaky ktery jsem si poctive obsadila pokud mozno a branila jsem je do posledniho dechu :D bez vlajecek to neni ono, proc tam tak rada hraju

  14. #44
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    proto mas tak dobry score, fragy z vlajek.. :D

  15. #45
    Kotel
    Guest

    Re: Pár (možná blbých:)) nápadů

    Vlajky a bloky na serveru uz nebudou. Na to bude jiny server.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •