Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 36

Téma: Žiadosť o práva DUST2 only - PŘIJATÁ

Threaded View

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Žiadosť o práva DUST2 only - PŘIJATÁ

    Dobrý deň...
    Po dlhom premýšľaní som sa rozhodla požiadať o práva.

    Týka sa to : AIM sekcie/ DUST2 only, DUST2 only 2,3

    Niečo o mne,stručne :
    Mám 21 rokov,volám sa Martina, pochádzam zo SK, 3 roky žijem v Prahe . Csko hrám pomerne často, vlastne každý deň,
    na tomto portále hrám jak FUN mody tak i AIM, kde najčastejšie som na D2 only. Neodhodlám sa povedať jakú dobu tu hrám,
    sama to neviem, ale dlho ani krátko to nie je. jeden čas som mala pauzu s cskom a potom ma to zas chytilo a už to hrávam denne.


    Skúseností :
    Mám s AMX vzhľadom k tomu že už som mala práva na jednom portály, rozpadol sa.


    Prečo si žiadam o práva :
    Pretože keď som na servery tak skoro stále natrafím na nejakého cheatera, tým by som si uľahčila prácu pri hlásení na webe,
    daný hráč by bol rýchlejšie zabanovaný. Pár cheaterov som udávala adminom cez steam i v hre cez /cheater no niekedy to bolo beznádejné
    tak som sa rozhodla točiť dema a dávať na forum kde zatiaľ všetci mojí hlásení boli zabanovaní. Na forum mám malo príspevkov ale načo
    niekde reagovať keď sa ma to netýka.


    Nick v hre: Antikotocerepapinovikovicovska...Kedysi *-_HSMartinka_-* alebo CONFIDENCE

    SteamID : STEAM_0:1:45359187

    Steam profil : http://steamcommunity.com/id/HSMartinka

    čistý trestní rejstřík: určite mám


    Ak som niečo zabudla tak dodatočne dodám.. Pekný deň
    Naposledy upraveno HSMartinka; 17-04-15 v 15:05.
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •