Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 28 z 28

Téma: Eso best awp skill on classic

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Eso best awp skill on classic

    Jasne ze piseme kokotiny, 90% fora je o kokotinach ako tento moj koment a ten tvoj nadomnou a ten jeho a este ten predosli... jedine co tu neni kokotina je moje video tak si vsetci pomazte tie vase priblbe komenty a teste sa na pokracovanie



    BTW: pochybujem ze ho mas hruby 88,8 cm

    BTW2: tak ako Vojta nemusel reagovat na moje super video nemusel som reagovat na jeho debilny koment a ty si tak isto nemusel reagovat na moj koment ktory bol miereny na vojtov koment... takze je to zacarovany kruh, chapes?
    Naposledy upraveno Eso./digl; 25-03-15 v 19:57.

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Eso best awp skill on classic

    Citovat Původně založeno Eso./digl Zobrazit příspěvky
    a pisal som ze ak by ostala stale tak isto vysoka latka tak by som tam nebol a ani polka ludi. Tak zas trosku rozlisujte a necitajte medzi riadkami.. nikde som nikdy nenapisal ze nemam co v AT robit
    V tomto máš pravdu a za to sa ti ospravedlňujem.

    A s tou inteligenciou som to myslel tak, že video ktoré sem bolo postnuté mne osobne neprišlo ani len úsmevné nie to ešte vtipné.Aj tak som sa snažil vžiť do role niekoho kto má vysoký zmysel pre humor ale aj tak som nedokázal nejak pobrať komu by to mohlo prísť vtipné.To jest že takýto štýl humoru môže prísť vtipný iba niekomu kto nedosahuje IQ osoby nad 10 rokov prípadne mentálne zaostalému človeku.(Dúfam že to nebudeš brať ako urážku pretože to tak vôbec nebolo myslené a už si vôbec nemyslím že si hlúpy, práve naopak a [občas kvôli egu nezvolíme zrovna vhodnú reakciu-To je len poznámka k tomu egu a nemá nič s týmto textom.] samozrejme že chápem že niekto môže mať pekný deň a proste mu príde vtipná väčšina vecí na ktorých by sa za normálnych okolností ani len nepousmial.)



  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Re: Eso best awp skill on classic

    Citovat Původně založeno :D Dal Ta Bhoper:D Zobrazit příspěvky
    V tomto máš pravdu a za to sa ti ospravedlňujem.

    A s tou inteligenciou som to myslel tak, že video ktoré sem bolo postnuté mne osobne neprišlo ani len úsmevné nie to ešte vtipné.Aj tak som sa snažil vžiť do role niekoho kto má vysoký zmysel pre humor ale aj tak som nedokázal nejak pobrať komu by to mohlo prísť vtipné.To jest že takýto štýl humoru môže prísť vtipný iba niekomu kto nedosahuje IQ osoby nad 10 rokov prípadne mentálne zaostalému človeku.(Dúfam že to nebudeš brať ako urážku pretože to tak vôbec nebolo myslené a už si vôbec nemyslím že si hlúpy, práve naopak a [občas kvôli egu nezvolíme zrovna vhodnú reakciu-To je len poznámka k tomu egu a nemá nič s týmto textom.] samozrejme že chápem že niekto môže mať pekný deň a proste mu príde vtipná väčšina vecí na ktorých by sa za normálnych okolností ani len nepousmial.)

    Mas tam palec hore ospravedlnovat sa mi nemusis.. nijak si ma neurazil a mal som na steame aj pozitivne ohlasi.. proste som sa nudil v praci tak som si povedal ze si spravim sradnu, naschval sem postnem video "akoze mojho super skillu" nieze by som nebol jeden z najlepsich :D a pockam na tie reakcie aby som sa trochu pobavil... ale potom sa to trosku zvrtlo lebo niekto to zobral fakt vazne ( ano ty Vojta ) a urazil ma... a ja zas jeho a tak dalej

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985


    5 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Eso best awp skill on classic

    Citovat Původně založeno Eso./digl Zobrazit příspěvky

    BTW: pochybujem ze ho mas hruby 88,8 cm
    Sry ale tohle mě rozsekalo :D :D

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  5. #20


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Eso best awp skill on classic

    Čau upni zas nějaký hovno, dlouho jsem nic neviděl.

  6. #21


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Eso best awp skill on classic

    Citovat Původně založeno Dakota Zobrazit příspěvky
    Čau upni zas nějaký hovno, dlouho jsem nic neviděl.
    nemyslis vazne toto, neprovokuj uz nikto neni zvedavy na hadky fakt nie. Mozes mi povedat kolko mas rokov lebo tato veta musela byt od 15 dietata. Chod si provokovat na ulicu , cipana. Kto to tu ma potom citat :/

  7. #22
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Eso best awp skill on classic

    Někdo si udělá nevinnou srandu a jediné co tu je->HATE...

    Vojta provokuje a pise hovna jako ja a Unihoc

    Dal ta Bhoper stejne sracky jako Vojta

    a posledni Dakota ktery je tu novacek a nevi jak to tady chodi...

    Eso? Doufam ze bdue dilu vic :DD nekdy si s tebou zajdu na classic a sem zvedavej jestli te nejak potrollim
    Naposledy upraveno The Keox; 28-03-15 v 13:08.

  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111


    Odpověď: Re: Eso best awp skill on classic

    Citovat Původně založeno keOX Zobrazit příspěvky
    E:/ POZOR KEOX SE ZAPOJUJE



    Někdo si udělá nevinnou srandu a jediné co tu je->HATE...

    Vojta provokuje a pise hovna jako ja a Unihoc

    Dal ta Bhoper stejne sracky jako Vojta

    a posledni Dakota ktery je tu novacek a nevi jak to tady chodi...

    Eso? Doufam ze bdue dilu vic :DD nekdy si s tebou zajdu na classic a sem zvedavej jestli te nejak potrollim
    A mne to príde tak že si tá najväčšia do análu lezúca vec v tomto šírom svete :).
    Ale máš bod za odvahu že zrovna ty napíšeš niekomu že píše sračky to sa musí nechať .

    E: A v neposlednom rade jediný nováčik si tu ty, pretože Dakota tu má registráciu v roku 2012,ja 2011 zatiaľ čo ty April 2014.
    Naposledy upraveno :D Dal Ta Bhoper:D; 26-03-15 v 16:40.



  9. #24
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    Re: Eso best awp skill on classic

    Kdyz nepocitam ucet na mem nyniz vyhozenem NTB tak sem tu od 2010...

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Eso best awp skill on classic

    Dakujem fanusikom za podporu :D pozeram ze cim dalej mi ich tu viac pribuda ale dalsie video bude az ked mi zas jebne v palici a nebudem vedet co od nudy ( Dakota tebe jebe non-stop )


    BTW: poprosim moderatora okamzite a hned pomazat vsetky komenty od toho hovna Dakota....

    BTW2: prosim uz mi nepiste ako nemam nadavat... pocul som to x-krat a zacina to byt otrepane :D
    Naposledy upraveno Eso./digl; 26-03-15 v 17:22.

  11. #26


    Odpověď: Eso best awp skill on classic

    Zdravím, chtěl bych poprosit nějakého popeláře, aby sebral to smetí co má v nicku digl a aby mu ještě k tomu sebral tu modrou barvu z nicku, protože to k němu vůbec nepasuje.

    Jinak Darwine, díky, že jsi mi napsal, vezmu si to k srdci.

  12. #27
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Eso best awp skill on classic

    co to tu pisu -,- btw. gj eso

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Eso best awp skill on classic

    Citovat Původně založeno Dakota Zobrazit příspěvky
    Zdravím, chtěl bych poprosit nějakého popeláře, aby sebral to smetí co má v nicku digl a aby mu ještě k tomu sebral tu modrou barvu z nicku, protože to k němu vůbec nepasuje.

    Jinak Darwine, díky, že jsi mi napsal, vezmu si to k srdci.

    Dobre uz choj dopace s tymi tvojimi mudrostami a srackami :D srandy bolo dost kamosko uz by aj stacilo... dalej ma netrapis takze uz ani reagovat nebudem. Doteraz to bola este ako tak sranda... ale

    BTW: Diky Klimax

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •