Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: BB Demence decek.

  1. #16
    Kotel
    Guest

    Re: BB Demence decek.

    Server zatim vypnu, nez vyresim kradeni bloku atd. Grey mi dal dobre navrhy.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: BB Demence decek.

    Existuje plugin pro lockování blocků. Vlastně příkazem /lock si zamknete block jen pro sebe, že s ním už nikdo jinej hejbat nemůže. Až ten plugin vyhrabu, tak sem hodim link.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: BB Demence decek.

    K tomu, aby nekradli kostky: Bylo by možné, že hráč který si vezmu kostku, tak tu už si nikdo jiný brát nemůže? Ještě navrhuji to, že by na označené locknuté kostky nemohli lézt cizí hráči a kostky by se nemohly protínat, je to trošku složité ale co už, snad Kotel něco vymyslí, ten lock by ale bodnul.

    Citovat Původně založeno susa-troubky Zobrazit příspěvky
    jj to asi jo...když je tam narváno 11 na 11 tak to je strašně moc...bohatě by stačilo těch 12 slotů + 2 vip nebo těch 10 + 2 vip jak píše Larodar
    Pak by byl ale možná problém s kempením, někteří hráči za zombie se schovávají a čekají do konce kola. Bral bych aby to mohlo být aspoň takto: 8 T, 5 CT

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Existuje plugin pro lockování blocků. Vlastně příkazem /lock si zamknete block jen pro sebe, že s ním už nikdo jinej hejbat nemůže. Až ten plugin vyhrabu, tak sem hodim link.
    Bind by na to taky neuškodil.

  4. #19

    Re: BB Demence decek.

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    Pak by byl ale možná problém s kempením, někteří hráči za zombie se schovávají a čekají do konce kola. Bral bych aby to mohlo být aspoň takto: 8 T, 5 CT
    no to jo je lepsi mit min CT ale zase by byl problem s tocenim :-) takhle kdyz to mas na poloviny tak se kazdy dostane k CT i T..kdyby bylo vic T nez CT tak by bylo jasne ze nekteri by byly treba 2x po sobe T

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: BB Demence decek.

    Citovat Původně založeno susa-troubky Zobrazit příspěvky
    no to jo je lepsi mit min CT ale zase by byl problem s tocenim :-) takhle kdyz to mas na poloviny tak se kazdy dostane k CT i T..kdyby bylo vic T nez CT tak by bylo jasne ze nekteri by byly treba 2x po sobe T
    To je pravda, v tom by byl podobný problém jako dříve na furienu.

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: BB Demence decek.

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky

    Bind by na to taky neuškodil.
    bind "x" "/lock" ? :)

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  7. #22
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047

    Re: BB Demence decek.

    Citovat Původně založeno perry Zobrazit příspěvky
    Nechal jsem to chvili byt, ale to se vazne neda, na airu muzou byt jen 2, neni tam admin bum na airu je jich 5+, to stejne camp na zemi. Delam camp, vlezou me tam tri hraci, zacnou tam davat kostky, uplne mi ho znici, nebo si buduju camp, ted tam chci vlizt a zjistim, ze nejaci idioti mi vzali tri kostky ze spodu. Co to sakra je? Kotle naber tam aspon 6 adminu co tam budou porad, protoze jinak to neni mozny. Ciper tam byl, jediny postaveny camp na zemi a v nem vsichni ct, ale on s tim nic neudelal, nebo na airu, taky 5-6lidi a ani kick jim nedal. Boze zacnete s tim neco delat, jinak se to neda hrat.
    Když kradou kostky tak tam dejte prikaz /lock každý by si to nabindoval a locknul by si svoje věci podle potřeb

    , toť můj názor... :)

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: BB Demence decek.

    Citovat Původně založeno *TimeLeft* Zobrazit příspěvky
    Když kradou kostky tak tam dejte prikaz /lock každý by si to nabindoval a locknul by si svoje věci podle potřeb

    , toť můj názor... :)
    Asi jsi slepý nebo co? Už jsem to tu psal.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  9. #24
    Profesionální člen Avatar uživatele EoL
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    339

    Re: BB Demence decek.

    ale teraz vznika problem ze lamka si lockne vsetky bloky alebo popripadne da na zaciatok stavby nejaky blok a lockneho a ty sa tam nedostanes potom ;)


  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    35

    Re: BB Demence decek.

    Najhoršie je ked tam príde nejake 10 ročne decko, čo nema brain... a pušta tam do mikraku hudbu

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: BB Demence decek.

    Citovat Původně založeno EoL Zobrazit příspěvky
    ale teraz vznika problem ze lamka si lockne vsetky bloky alebo popripadne da na zaciatok stavby nejaky blok a lockneho a ty sa tam nedostanes potom ;)
    Dá se nastavit maximální počet locknutých bloků na osobu. Také se dá nasatvit, že to mohou lockovat pouze VIP, admini a tak. A od toho jsou admini.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •