Ahojda,

rád bych se zde podělil o mé bystré postřehy ze serveru - deathmatch - kde sem tam něco střelím. Nejdříve jsem se musel osvěžit jarním vánkem a načerpat kapku kyslíku tím, že jsem otevřel okno na ventilačku a můžeme pokračovat... Shrnul bych to do pár následujících bodů:

  1. Zredukovat počet zbraní
    Ač jsem vášnivým milovníkem brokovnic a podobných zbraní na odreagování, tak mi přijde docela zbytečné, aby tím někteří 0ldskůl hráči znepříjemňovali hru tím, že... viz za 3.

    • Sekundární zbraně

    • Usp
    • Glock
    • Deagle

    • Primární zbraně

    • M4A1
    • AK47
    • AWP
    • AUG
    • SG552
    • GALIL
    • FAMAS

  2. Spawny
    Bylo by vhodné nastavit spawny globálně u nepřítele, a nemít tak možnost nastavení spawnu. Proč?

    • I když hraji se spawnem u nepřítele, mnohdy projdu celou mapu bez jediného výstřelu na enemy, abych řekl pravdu.. někdy si střílím z nudy radši do zdi
    • Představme si situaci - pár, někdy i dokonce celý tým, teroristů se obživlo na Béčku na dust2 - na tom by nebylo nic moc zvláštního, kdyby se jen zbytek serveru neobživl na Áčku a nezačala by velmi záživná a komická AWP přestřelka přes celou mapu
    • Nudaaaaa..., chci střílet, střílet a střílet, zatímco já chodím, chodím a chodím

  3. Camp meter
    Tady jen krátce, jestliže by zůstalo nynější nastavení (nevím, zda je tato možnost proveditelná), hodilo by se rychlejší navyšování procent u camp metru. Představme si 0ldskůl hráče z bodu 1, který se po dlouhé procházce z T spawnu uložil ke spánku do tmy v katech s brokovnicí. Samozřejmě si ho nevšimnu a zabije mě, oběhnu párkrát mapu, sem tam někoho střelím do zad a jsem znova v katech, kde mě opět již zmíněný hráč znova zabíjí Popsaná situace by nemusela nastat, kdybych měl samozřejmě větší brain, ale je tu možnost aplikování předešlých dvou bodů


Díky!