Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 57 z 57

Téma: Base Builder Zombie

  1. #46
    Kotel
    Guest

    Re: Base Builder Zombie

    Si dej na bind "say /autolock" a nemusis pak porad vybirat bloky.
    Pres zombie jde v prepare timu prochazet, takze by nemely hrace bloknout.

  2. #47
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Base Builder Zombie

    Ale ct se do sebe blokovali..

  3. #48
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Base Builder Zombie

    Kotel bud zaved prechadzanie zombie cez zombie alebo odstran vsetky mapy s nizkym stropom, air kempy potom nemaju vyznam, zombie sa na seba naskladaju a ked idu z kazdej strany, tak samozrejme nemas skoro ziadnu sancu prezit.

  4. #49
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: Base Builder Zombie

    Veľký problém je s deckami, ktoré sa ti nasáčkujú do kempu až 4 a v air kempe ste ptm 6. To isté v normálnom. Trebalo by to spraviť tak, že na nejaké písmeno by bol bind, že "povoliť byť v campe"(tak isto ako to povoliť stavanie) alebo by to aj autolock zabraňovalo v tom priestore sa pohybovať a na obrazovke by vypisovalo "Nelez do cudzieho campu".
    Naposledy upraveno I-Mouse; 24-12-11 v 11:10.

  5. #50

    Re: Base Builder Zombie

    Ak su na nom este tie body mohli by sa za ne kupovat bonusove veci.
    napr automaticke odstrelovacky, M249, granaty, vesta...

  6. #51

    Re: Base Builder Zombie

    Nebolo by zle pridat zbrane lebo primery je 7 zbrani a to je podla mna malo.

  7. #52
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: Base Builder Zombie

    Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky
    Ak su na nom este tie body mohli by sa za ne kupovat bonusove veci.
    napr automaticke odstrelovacky, M249, granaty, vesta...
    Sniperky? asi si tam ešte nehral, čiže nevieš aké ťažké je dostať niekoho v "aire". A pridá sa ešte Sniperka a da ti 2 HS a si mŕtvy.

  8. #53

    Re: Base Builder Zombie

    Tak na co ine by mohli byt body?
    A ja to hravam dost casto a neni take tazke dat niekoho v aire ked to vies.

  9. #54

    Re: Base Builder Zombie

    chtělo by to RANK - podle ma by to mohlo být zvlášt u T a zvlášť u CT...celkem mě to štve protože hraji to hodně často (nejčastěji ze všech kotelna serverů), ale hodně mě lákají jiné servery kvůli tomu že mají rank...ale BBZ nemá...a zrovna v tom jediném jsem dobrý :)))))

  10. #55
    Profesionální člen Avatar uživatele Kebabko
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    nadporucik
    Příspěvky
    330

    Odpověď: Base Builder Zombie

    No , na jednom rakuskom BB som videl super plugin a bolo by to hodno hodit aj sem .. na tie 3 minutky ked si T a nudis sa .. je to plugin ktory po nejakom case ... [ja nwm priklad kazde 3 minuty .. to uz je od toho ako to nastavi kotel .. ] no viac menej je to plugin ktory do chatu hodi priklad .. su 2 typy tohto pluginu 1 je nasobenie ... { 5x9 } . kto napise prvy do chatu vysledok [cislo] obdrzi ako odmenu Xp .. v tomto pripade [BODY] kolko bodov .. to uz zavisi ako sa to nastavi v cvare .. pripadne prekompiluje v plugine .. ten 2. typ tohto pluginu je velmi podobny a je to "Myslim si cislo" je 500 cisiel .. napriklad a iba [1] je spravne .. tak sa nahodi do chatu "Pick a number between 1 and 500" a a dajme tomu ze spravne cislo je .. 220 . A hraci zacnu pisat do chatu ... napriklad 100 a do chatu sa tomu hracovi co to napisal napise Low .. akoze je daleko od spravneho cisla .. potom napise .. dajme tomu 300 a napise sa mu Hight ...tak hraca napadne ze to je nieco v strede .. tak napise 200 napise sa mu low .. napise 210 zas low .. tak napise 230 a! UZ tam ma hight tak teraz musi trafit cislo medzi 210-230 alebo bude spekulovat dalej .. a da 220 a tym zmensi svoje sance .. tak uz len trafit medzi 210-220 :D Gl :D ale neni to take hrozne .. a ked uhadne cislo taktiez sa mu nahodia XP v tomto pripade [BODY] kolko.. to zalezi na nastaveni Cvar ale pri tomto type pluginu .. pri tom 2. je to ze na Changes ked uhadnes na 1 pokus dostanes viac .. na 2 menej na 3 menej .... a tak dalej .. no tento typ pluginov by sa na server hodil ako vysity .. [KAZDO PADNE dakujem ze ste si precitali tento moj napad .. Gl&Hf

  11. #56
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Base Builder Zombie

    Haha, to je dobre, udelam to.

  12. #57
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Base Builder Zombie

    Ja som na anglickom fun servery videl že napriklad vypisalo červenym napisom zelena (green) a musite čo najrýchlejšie napísať čo sa vás spýtaju ono sa to striedalo že akej farby je text a zase aká farba je tam napísaná to by sa tiež hodilo.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •