Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 57

Téma: Base Builder Zombie

  1. #31
    Kotel
    Guest

    Re: Base Builder Zombie

    Par veci uz jsem pridal/upravil, tak server zkusim zapnout. Nove prikazy jsou v napovede na uvodni strane.

    Bloky berete klávesou E (use), přibližujete pravým tlačítkem myši a oddalujete levým.
    Klávesou R (přebít), ovládáš lano pro přitáhnutí.

    Příkazem /autolock můžeš ochránit svoje bloky před posunováním od ostatních hráčů.
    Když na někoho zamíříš a stiskneš T (spraylogo), můžeš vybrat hráče, co s tebou budou stavět kemp.

    Po vypuštění zombie klávesou E pokládáš miny.

  2. #32
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Base Builder Zombie

    To /autolock znamená, že hráč si vezme kostku a tu už si nikdo jiný vzít nemůže? Pokud ano, tak toho může většina hráčů zneužít tím, že si jednoduše kliknou na kostku a nikdo jiný už ji nevezme.

  3. #33
    Kotel
    Guest

    Re: Base Builder Zombie

    Limit na hrace je 20 kostek a musi ji dat vedle svyho kempu. Na mape je kolem 140ti kostek.

  4. #34
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Base Builder Zombie

    Je tu pár problémů:
    Když stavím kemp do vzduchu a spadnu, tak zdechnu, po napsání /respawn mě to hodí k zombíkům a to je jakože dost na prd.
    Někdy se u zombie stane buglá mrtvola neboli, když umřu, tak vidím bokem ale nejsem živý ani mrtvý, můžu se volně pohybovat jako ve spectu.
    Možná by se ještě nějaký problém našel.
    Naposledy upraveno Larodar56; 18-12-11 v 01:33.

  5. #35

    Re: Base Builder Zombie

    ten pohľad nabok robia lasermíny...niečo s nimi je...a podľa mňa sú míny zbytočné, aj tak CT dokážu prežiť aj bez nich

  6. #36
    Kotel
    Guest

    Re: Base Builder Zombie

    Laserminy jsem zatim zrusil. Trochu jsem upravil spawn CT po dostaveni bloku. CT se objevi na spawnech zombie, brana se hned otevre, ale zombie zustanou na 30 sekund zmrazeni. Vyresil se tak problem s blokovanim vchodu.

  7. #37
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Base Builder Zombie

    A je tu další problém,který zapadá do sekce "Dost vážné" . Zombie nemůžou zabít CT a naopak. Když do sebe seknou/vystřelí ,nic se neděje. A také přes sebe mohou přecházet.
    A taky se občas stává,že žádný CT nemá zbraň.
    Naposledy upraveno The Frisco; 19-12-11 v 14:26.

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Base Builder Zombie

    Co takhle udělat nepoužitý material zmizí?
    Edit:Napíšu /respawn hraju ale jsem ve spectu

  9. #39
    Kotel
    Guest

    Re: Base Builder Zombie

    Kdyz je na serveru spec, tak jsi po smrti vzdy hned ve spectu. Zatim ho dam pryc.

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Base Builder Zombie

    Ještě něco, když někdo semnou chce stavět dám mu ANO, tak hejbnu materialem ale má jinou barvu než jsem měl, a nejde stím hejbat, vráti se to na místo.

  11. #41
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Base Builder Zombie

    - po prihlaseni by mal mat hrac moznost respawnu za zombie, nech necaka
    - build je spraveny dobre, ale spravil by som to tak, ze ak nedovoli dotycnemu stavat, tak sa tam s nim po build time nemoze ani zakempit, takze ho to bude odtahovat od jeho blokov po 10 sekundach (ak by sa priblizil znova, tak zas by sa ratalo 10 sekund a zacalo by ho odhadzovat), to iste pri build time, casto sa stava, ze ti tam niekto schvalne zavadza; ziadne take, ze si niekto postavi kemp a vlezu mu tam dalsi 5 hraci
    - dalsia mapa na odstranenie bb_retribution5 - pripadne pre 10 a menej hracov, je hrozne mala
    - mohol by si dat ine zvuky? Hlavne to sekanie ruk zombie o stenu, to sa neda pocuvat, ako ked buchas krompac o beton.

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Base Builder Zombie

    Já bych dal při reap ct jinam než do zm zony, ted jsem se tam bugl s 3mi hráči..Stavime tam campy k čemu?

  13. #43
    Kotel
    Guest

    Re: Base Builder Zombie

    Citovat Původně založeno Ciper Zobrazit příspěvky
    Ještě něco, když někdo semnou chce stavět dám mu ANO, tak hejbnu materialem ale má jinou barvu než jsem měl, a nejde stím hejbat, vráti se to na místo.
    Kdyz s nekym stavis, vsechny bloky maji barvu jako ten, pro koho stavis. Kdyz se blok vrati, mela by se na obrazovku vypsat chyba, proc se blok vratil. Asi byl problem v tom, ze jsi mel zapnuty autolock a pak jsi zacal stavet s nekym jinym a puvodni bloky se neodblokli. To uz jsem opravil.

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    - po prihlaseni by mal mat hrac moznost respawnu za zombie, nech necaka
    Tak by to melo fungovat, ale porad je tam moc bugu.

    Odtahovani od bloku nema vyznam, kdyz si nekdo zaleze nekam dovnitr a ani nemam predstavivost, jak by se to dalo naprogramovat. Slo by udelat, aby se mu ubirali hp.
    Zvuky zmenim.

    Zatim nebudu pridavat dalsi veci, dokud nebude tahle verze stabilni.

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Base Builder Zombie

    A to zaseknutí si vyřešil při reap time?
    Já bych tam přidal jako na normál zm Odseknutí.
    edit: žádnou chybu mi to nepíše jen se to vrátí na misto kde to bylo, tím pádem nemůžu dokončit camp.

  15. #45
    Nováček Avatar uživatele kiro
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    29

    Re: Base Builder Zombie

    Hej ALE By TREBALO DAT NABIND BBLOCK len hrac si zamkne stavbu ??

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •