Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: Zadost o UnBaN

  1. #16

    Re: Zadost o UnBaN

    Ciper to posoudil dobře, jen měl ten ban dát delší, protože to je v krátké chvíli naprosto stejný ban s provokací na admina.
    @chmod
    Žádný takový ignorovat kopírování nicku admina a provokování to že bude ignorovat bawsona nic neřeší. Neexistuje. To bychom to rovnou mohli vymazat s pravidel. Pravidla jsou právě proti takovejm provokatérům a kopírákům jako je Bawson. Pokud někdo chce provokovat admina a chce kopírovat jeho nick musí si nést následky, nebo aspon jako Sedly se omluvit pak se dá přimhouřit oko a dát klidně i unban.
    Tohle bylo ze strany Cipera naprosto nevyprovokované, neoplácel a naprosto správně udělil ban.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Zadost o UnBaN

    Dobře grEy, od ted' ti budem psát o každé špatnosti na serveru, jako mě to nevadí ale myslíš že po dlouhé době by to vadilo tobě.
    Já schválně jsem byl v klidu a dělal jakože tam není, ale jaké má ego bawson tak prostě musel rejpat..

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Zadost o UnBaN

    Ciper psal mě, ať s tím něco udělám, bylo to ale v době spectu Fanatica na classu.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Zadost o UnBaN

    Taky jsem na tebe čekal, smazal jsem mu ten jeho fake (můj clan tag) ale zas si ho tam dal ale (z Ciper-na CYper)

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Zadost o UnBaN

    Snad si to nepochopil zle Ciper, len som objasnoval chmodovy, ze ta dohoda alebo ako to nazvat v podstate neplati, alebo aspon o tom neviem. :)

  6. #21
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Zadost o UnBaN

    Nehehe :D ja jsem strasny kopirak, kopiruju vsechno, co se jen da. Aha, ty to taky delas 72 ViRg1ns 72? Ty mas vlastne na tom zalozeny web, co? - od zacatku co ses tu snazil davat ty svoje rozumy me chces jen vyprovokovat. Dokazuje to tvoje zvysena aktivita na foru, kdy jen cekas, nez vybouchnu a ty bys to mohl vyuzit k memu zabanovani.

    Ciper - napsal jsem to predtim, napisu to i znovu. NEMA JAKO ADMIN CO DELAT (ne, fakt vypinat CapsLock nebudu).

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Zadost o UnBaN

    BAWSON- Tím že jsem byl zvolen jako nový admin podle tebe(jen kotlem spamem PM)
    Sis myslel že se nechám vyprovokovat, prostě tvoje arogance že ti každý lehne k nohám nemá meze,(uznávám že na BB jsem ti ban neměl dát-né já dal by ti ho grEy)
    Ale ono to není tím že nemám skušenosti nebo tak..ale vi tu máte už takový spolek..Já tu hraji 3 roky ale o práva jsem se začal zajímat až když jsem myslel že na to mám a né poslouchat od tebe všeljaký kecy abys mě zbavil práv(že je sám nemáš je tvůj boj)
    Já se na furienu snažil být ke všem fér a to mi taky vyšlo..
    Mě je celkem jedno jestli mi ty práva na konec kotel veme(ale já chci taky pomoct kotelně zbavit těch lidí co nevědí co se nemá dělat.)

    EDIT: grEy ted' se stebou budu o všem radit jak si přeješ :)

  8. #23

    Re: Zadost o UnBaN

    Citovat Původně založeno Ciper Zobrazit příspěvky
    (ale já chci taky pomoct kotelně zbavit těch lidí co nevědí co se nemá dělat.)
    Trochu se děsím, jestli to myslíš opravdu tak, jak to zní - protože admini nemají za úkol se zbavit lidí, co nevědí co se nemá dělat, ale vysvětlit jim co se nemá dělat, aby to věděli a napříště to nedělali.

    Nemusíš se se vším radit s grEyem, spíš se sám nauč rozhodovat, co je důležité a co ne, co je opravdu potřeba udělat hned a co ne. Máš práva čtrnáct dní, a BANů jsi zatím dal poskrovnu, na furienu jenom čtyři. Doufám, že to znamená, že dáváš hodně menších trestů - slapů, kicků.

    Jinak na to, že jsi dostal práva na Furien, jsi se až neskutečně včera angažoval na BB ZM. Nasázel jsi tam hráčům 7 BANů(!). Ruku na srdce, je to nový mód, když přijde hráč a vidí to poprvé v životě, neví co má dělat - a třeba začne rozebírat BB - máš ho poučit o tom, že se to nedělá. Používej lehčí tresty - slap, kick. Mě by jsi tříhodinovým BANem na všechny kotelňácké servery pokazil sobotu.

    P.S.: ohledně kauzy Ciper vs BAWSON uznávám, že můj pohled je poněkud zkreslený, na serveru jsem s nima nebyl, chatlog jsem nepročítal, vím jenom to, co je tady na fóru.

  9. #24
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Zadost o UnBaN

    Se prosimte koukni jak pises. Je ti 17 a neumis zaklady gramatiky nebo co? Takove trivialni chyby. A arogantni fakt nejsem, jen proste nemas co delat v admin teamu. Ikdyz tu uz nejsem admin, tak furt mi zalezi na tom, aby Kotelna mela nejakou uroven. Ale s tebou to neni mozne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •