Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Mr.Brown^

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    2

    Angry Mr.Brown^

    Vím že je to k ničemu bez dema,ale chtěl bych si stěžovat na admina Mr.Brown^.Takže měl jsem tčka na čáře,Brown měl vd vysloveně jsem mu zakázal přejíždět tčka 1 vězeň utekl,tak jsem se po něm koukal a v tom je přejelvDalší kolo jsem mu dal kill a řekl kdyby to viděl admin tak máš ban..A v tom mě vyhodil od ct.Chtěl bych aby se k tomu taky vyjadřil.Díky

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mocho
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    204

    Odpověď: Mr.Brown^

    Tak tedy je to sekce JB která je moje oblíbená.

    Měl si právo ho zabít v tom kole co přejel své spoluhráče přeci jen ti narušoval simonovaní, ale zabít ho další kolko to si teda udělal blbost. Asi když tě vyhodil od CT tak asi to bylo proto že si mu dal ten kill po kole kdy přejel své spoluhráče.

    Za mě je to normalní a navíc opravněné že tě vyhodil.

  3. #3
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Mr.Brown^

    Buď rád za presun, žial neznalosť je z tvojej strany a nie zo strany admina. Nemôžeš niekoho zabiť na nové kolo len tak.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    560

    *VIP*

    Odpověď: Mr.Brown^

    Jak už napísal kocúrik°.. nemal si ho zabíjať ďalšie kolo :)

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Mr.Brown^

    Nevím jestli se MTK může nebo ne, ale když jsem ještě hrával, tak se to občas dělalo a žádný postih z toho nebyl. Jak už tady psali - měl si mě právo zabít v tom kole, kdy jsem to udělal, ne v dalším. To byla první věc, proč jsem tě vyhodil. 2 byla, že si mluvil jak dlaždič :D. Nevím jak se u vás teda mluví, ale říkat za každým slovem pičo kokot retard vole mně normální moc nepřijde. Podle mě to bylo oprávněný, ale nejedná se o ban, takže bych z toho asi nedělal žádnou aféru.

  6. #6

    Re: Mr.Brown^

    Citovat Původně založeno Mr.Brown Zobrazit příspěvky
    Nevím jestli se MTK může nebo ne
    ee
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Re: Mr.Brown^

    Přejíždění věznů během kola v pravidlech zakázané není, ale asi by mělo, protože je to něco podobného jako CT tlačítka, když je jiný vězeň zmáčkne, taky zabije ostatní vězně a má za to na 3h ban. Což by mělo platit aji při přejíždění < během kola > Např. během modu je jenom slapnu, či jim dám kill, protože se nevěnují modu. Ted tu možná bude psát dost old gamerů z JB že je vše zakázáno a dřív se toto netrestalo, ale když si vězni chtějí užít kolo a někdo je přejede, tak mi to jako moc fun nepřijde, protože za to nemají ani VD, ani možnost vyhrát pp, no vlastně vůbec nic.
    Co se týče této stížnosti, tak si ho nemohl zabít další kolo, stejně jako když je např. Simon zabit a někdo jiný Simon, tak se vše ruší. Podobně je to i u nového kola.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •