Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Tk -> ct

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    183

    Tk -> ct

    Zdravím,

    Má Simon povolené zabít CT bez mikrofonu? Pokud není admin/spešl na serveru, většina Simonů, zabíjí CT bez mik. A než příjde admin, začně CT se mstít..

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mocho
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    204

    Odpověď: Tk -> ct

    Pokud tedy není na serveru ani třeba nějaký steam hráč , který má v přátelích online admin a bohužel ne ve hře tak je tohle uplně zbytečné. Já sem to třeba dělával a taky sem s tím přestal když mě sprdla Britny . Jinak jako simon bys měl mít povinnost zajistit si u svych spoluhráčů aspoň nějaký ten komunikační a tím myslím mluvením. Pokud k tomu nedojde samozřejmě napiš nějakému adminovi na steam a nebo přes "!".

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Tk -> ct

    Ne, nemá právo zabíjet. Simonovi může bejt úplnej šumák, jestli má CT team mikrofon. Zabít CT může pouze tehdy, když mu narušuje nějakým způsobem hru nebo ho nehlídá.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Tk -> ct

    Pokud seš simon stačí říct danému CT zazpívej "Skákal pes přes oves", pokud to CT neudělá můžeš ho zabít. Pravidla tím neporušíš, CT musí také plnit simonovy příkazy.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  5. #5

    Re: Odpověď: Tk -> ct

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Pokud seš simon stačí říct danému CT zazpívej "Skákal pes přes oves", pokud to CT neudělá můžeš ho zabít. Pravidla tím neporušíš, CT musí také plnit simonovy příkazy.
    a salto?
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •