Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Admin :_Koprakek_:

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    11

    Admin :_Koprakek_:

    Nick::_Koprakek_:
    ID: STEAM_0:1:63960530
    IP: 94.113.207.208 CZ
    Admin Koprakek zneuzival prava konkretne GRAB na JB. Robil to po celu dobu aj ked mu hraci pisali ze preco grabuje. Neskor ma napadlo ze to natocim a podarilo sa. Na deme je vidno ako vychadzam v cupe z cely (taky bol prikaz simona) a v tom ma ADMIN zdvihol do vysky a polozil. Ide o to ze to robil cely cas a simon to moze zobrat tak ze som skocil a dostanem kill.
    Demo: http://leteckaposta.cz/945424669
    Poznam vela adminov ale urcite sa nenudia tak ako tento.
    Dakujem a prajem pekny den :)

    DrOx

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,948

    Odpověď: Admin :_Koprakek_:

    Taky zdravím,nechápu proč tam píšeš že jsem to dělal celou dobu a že si na to každý stěžuje,když na demu je jeden případ a to trvalo 1-2 vteřiny? Nikdo si ani na to nestěžoval.. Takže popravdě? na demu nic není. :)
    Naposledy upraveno Koprakek; 31-05-15 v 14:22.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Admin :_Koprakek_:

    V tej dobe som bol na servery aj ja, bol som tam len chvílu pretože kvôli koprakovi sa to nedalo hrať. Za tú minutu či dve čo som tam bol si grabol mňa a ďalších spoluhráčov niekoľko krát a to úplne bezdôvodne.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Admin :_Koprakek_:

    Citovat Původně založeno DijakeX Zobrazit příspěvky
    V tej dobe som bol na servery aj ja, bol som tam len chvílu pretože kvôli koprakovi sa to nedalo hrať. Za tú minutu či dve čo som tam bol si grabol mňa a ďalších spoluhráčov niekoľko krát a to úplne bezdôvodne.
    Riešme iba to čo je na deme.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,948

    Odpověď: Admin :_Koprakek_:

    Já nevím co si vlastně ani vymyšlíš.. jelikož jsi tam s semnou hral tak pulhodiny :D ty a tvůj kamarád,který pak odešel protože měl velký ping...
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    11

    Odpověď: Admin :_Koprakek_:

    Na deme je ako ma grabuje. +hraci co sa stazovali (chatlog?)

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Admin :_Koprakek_:

    Takže slovo svedka nemá žiadnu váhu? V hre sa volám KexO. Kľudne si overte že som tam bol. (ak je treba napíšem aj SID)

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Admin :_Koprakek_:

    Ty zneužíváš grab beze mě a ježucha ty sobec? To seš teda pěknej kamarád! Až půjdu já na JB zneužívat grab tak ti taky nic neřeknu a budu zneužívat bez tebe.

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,948

    Odpověď: Admin :_Koprakek_:

    Chatlog zde : http://csko.cz/chatlog/show?from=29-...indForm-submit uplně dole
    Nevidím nikoho kdo by si stěžoval,jen ty jsi tam napsal zneuživaní prav.. což jsi napsal i tady do stižnosti.. Nic víc .. Vím že jsi tam byl na serveru.. nikdo ani neříka že ne..

    Giussepe :DD
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Admin :_Koprakek_:

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Ty zneužíváš grab beze mě a ježucha ty sobec? To seš teda pěknej kamarád! Až půjdu já na JB zneužívat grab tak ti taky nic neřeknu a budu zneužívat bez tebe.
    Vidím že tu sú admini na úrovni..

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Admin :_Koprakek_:

    Kdyby nebyl GRAB, nemusely by se stížnosti řešit. Psal jsem to už asi 3x a píšu to posled. Jsem pro zušení grabu. Je to jen věc pro zvědaní EGA adminů.

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,948

    Odpověď: Admin :_Koprakek_:

    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    Kdyby nebyl GRAB, nemusely by se stížnosti řešit. Psal jsem to už asi 3x a píšu to posled. Jsem pro zušení grabu. Je to jen věc pro zvědaní EGA adminů.
    A ty snad vidíš na demu něco že jsem zneužival? Podle mě ses ani na to demo nepodíval.. Nemam důvod to zneužívat.. ještě když jsem to před měsícem a něco vůbec dostal ...

    Nihilia : stejně by si našel někdo zas něco jiné..
    Naposledy upraveno Koprakek; 31-05-15 v 14:39.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Re: Admin :_Koprakek_:

    Ne, na demo jsem se nedíval, ale řešilo to už xxx krát, že někdo zneužíval/nezneužíval grab.

    Jinak vidíš snad někde že jsem napsal že jsi to zneužíval? Napsal jsem že kdyby grab vůbec nebyl, tak by nebyly ani stížnosti a nemuselo by se nic podobného řešit.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Odpověď: Admin :_Koprakek_:

    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    Kdyby nebyl GRAB, nemusely by se stížnosti řešit. Psal jsem to už asi 3x a píšu to posled. Jsem pro zušení grabu. Je to jen věc pro zvědaní EGA adminů.
    kdyby nebyl grab, tak tu stížnosti budou stejně. Prostě tihle "hráči" to JB tak strašně moc žerou, že si vymyslej jakoukoliv záminku, aby se mohli po adminovi povozit. Demo jsem neviděl, ale zrovna u Kopra nevěřím, že by cokoliv zneužíval.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    11

    Odpověď: Admin :_Koprakek_:

    Na deme je ako ma grabujes. Ako sa proste nudis a nemas co robit. Robil si to dookola az kym si neodisiel. Viem kazdy sa boji o svoje prava a bude klamat aby mal pravdu :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •