Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 74

Téma: Návrh na server: only Steam server

  1. #46
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: STEAM server

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Neni dostatek hracu. Vcera byl classic od 18 do 20 hod jen pro steam a vip hrace a byl plny jen hodinu. Zkusim nastaveni nechat.
    Len pre info. Písal mi aj Venny na steame a fakt tam bolo vtedy tuším 6 ľudí. Na jednej strane niektorí chcú aby bol only steam server, ale na druhej keď je, tak tam skoro nikto nie je....možno sa nemajú pred kým vyťahovať so skóre. To už neviem.

    EDIT: ApAch, možno no. Ale pri šiestich hráčoch zo začiatku, neviem koľko ľudí také niečo rozhlási. nvm. Ukáže len čas.
    Naposledy upraveno Charon35; 24-02-12 v 18:21.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  2. #47
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: STEAM server

    Nebo mozna staci, ze si na to hraci zvyknou a rozhlasi jakej super steam server na kotelne je.
    Podle jednoho dne to nemuzes posuzovat si myslim.

  3. #48
    muranec
    Guest

    Re: STEAM server

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    Odpověď je jednoduchá, nejsem aktivní hráč, takže s tebou do souboje nejdu.


    Já jsem tu jenom postnul statistiku, kterou jsem o tobě našel; dokonce jsem tam uvedl i zdroj dat. Můžeš tady klidně hrát dva roky, ale v řeči čísel je tvá bilance z poslední doby žalostná.

    Na hardware se nevymlouvej, pokud ti blbne klávesnice - proč to vůbec zapínáš? A counter-strike 1.6 rozjedeš i na počítačích, co se vyráběly v době, kdy ty ses teprve narodil:
    Kód:
    Požadavky CS 1.6:
    Minimálně: procesor 500 MHz, 96 MB paměť RAM, grafická karta s 16 MB paměti, systém Windows XP, myš, klávesnice, připojení k Internetu
    Doporučeno: procesor 800 MHz, 128MB paměť RAM, grafická karta s 32 MB nebo více paměti, systém Windows XP, myš, klávesnice, připojení k Internetu
    Vůbec nechápu, čeho jsi chtěl tímhle vláknem dosáhnout. Z tvých slov přímo čiší "já mám steam a kdo je víc!". Vlastnictví steamu vůbec nic nevypovídá o kvalitě hry, skiller může hrát i na non-steamu. K tomu všemu steam teď do konce roku pořídíš za stovku v českých, což je i pro žáky ZŠ dost směšná částka, opravdu ho teď může mít opravdu každý.

    To, že na serverech hrají hráči bez steamu, a to si laskavě uvědom, to vůbec neznamená, že to jsou lamy - vždyť i mnozí admini hrají přes non-steam.

    Krom toho je naprostá pitomost separovat lepší hráče od těch horších. Nováčci staré hráče potřebují, aby viděli, jak se to má hrát, aby si uvědomili, že jde hrát slušně, poctivě a přitom vyhrávat. Navíc nevím, kdo by ti tam hrával, zkušení hráči mají rádi svoje zaběhnuté servery, a nevím, jestli by zrovna hráči tvého formátu dokázali nalákat elitní hráče odjinud.
    s tymí požiadavkami by som sa moc nerozklrikoval pretože ja mam 4 gb ram 2.00ghz 2 jadro a 128mb intel integrovanu grafiku a na pube mam 40fps na dm 20 :)

  4. #49
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: STEAM server

    nech zapnuty steam aspon na mesic
    parametry: stejny jako na classicu jen bez ranku a amx prikazu
    mapy: dust2, inferno, nuke a train v libovolny rotaci

  5. #50
    Kotel
    Guest

    Re: STEAM server

    Toz dobra. Ale nejdriv dam upozorneni na tyden. A mozna povolim pripojeni ze zahranici, pokud z tama nebude moc cheateru.
    Naposledy upraveno Kotel; 25-04-12 v 12:36.

  6. #51
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Made in Morava
    Příspěvky
    259

    Re: STEAM server

    Citovat Původně založeno MARTiii Zobrazit příspěvky
    mapy: dust2, inferno, nuke a train v libovolny rotaci
    Já bych dal že by šli mapy nějak za sebou aby se nehráli 3 mapy do kola nebo jak to tam je třeba dust2, inferno, nuke, train, tuscan (cpl_mill bych vyhodil je stejná jak tuscan), cpl_strike (nahradil bych za de_mirage je novější) a ještě bych přidal de_forge hraje se na ligách a je to novější verze cbble.

  7. #52
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: STEAM server

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Toz dobra. Ale nejdriv dam upozorneni na tyden. A mozna povolim pripojeni ze zahranici, pokud z tama nebude moc cheateru.
    ale myslel sem novej classic cislo 2. teraz tam probiha zelenym, ze se zmeni classic na steam
    kam prejdou verni ns classicari

  8. #53
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: STEAM server

    Mohou jít na mega pub 1/2 :D

  9. #54
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: STEAM server

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    Mohou jít na mega pub 1/2 :D
    Tam sa nezmestia. To chce nový server. Asi...

    EDIT: ups. Som si to pomylil s nejakou inou dvojkou.
    Naposledy upraveno Charon35; 25-04-12 v 20:07.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #55
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: STEAM server

    Že ne? Na mega 2 je furt prázdno, takže bych to asi viděl že z mega 2 se udělá classic 2 pro NS

  11. #56
    Kotel
    Guest

    Re: STEAM server

    Novej steam server nema sanci.
    Jake prikazy chces zrusit? /me, /hp nijak neovlivni hru

  12. #57

    Re: STEAM server

    dle mě supr věc, všechny zbytečnosti jako rank atd. bych dal pryč, vypnul bych úplně teamkill, nechal teamflash, automatický měnění map d2, inferno,nuke, train, (cpl_mill)...

  13. #58
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Tadžikistan
    Příspěvky
    305

    Re: STEAM server

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Novej steam server nema sanci.
    Daj tomu cas.

  14. #59
    Stálý člen (^Q.)
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    354

    Re: STEAM server

    Podľa mňa , keď príde ten Steam server tak doterajší classic bude poloprázdny.

  15. #60
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: STEAM server

    To chcete přenastavit Classic server jen pro Steam nebo chcete udělat nový server? Nemám steam a na starý dobrý Classic server jsem si dost zvykl.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •