Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 61

Téma: [ demo k posouzení ] DelteN (WH) --> wowz0r

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700

    Odpověď: [ čekání na demo ] DelteN (WH) --> wowz0r

    A je to tu. S kebabom sme ta vcera riesili asi 3/4 hodiny a bohuzial to WH tam je. Gl inde

    E: Tak za mňa je zapnutý..
    Naposledy upraveno Klimax; 14-06-15 v 22:04.

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Re: [ čekání na demo ] DelteN (WH) --> wowz0r

    Ja som ti tie časy vysvetlil, chcem ďalšie. Z tých časov by som vám uznal možno ten 15:35. Veru, taký jump nedá každý.

  3. #18
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ čekání na demo ] DelteN (WH) --> wowz0r

    Clear (inferno, casy ak ma hrac brain default), zajtra pozriem tuscan


  4. #19

    Odpověď: [ čekání na demo ] DelteN (WH) --> wowz0r

    Citovat Původně založeno Klimax Zobrazit příspěvky
    A je to tu. S kebabom sme ta vcera riesili asi 3/4 hodiny a bohuzial to WH tam je. Gl inde
    Loučíš se s ním nějak moc rychle. Vem si to takhle, podle koho je zaplej? 2 adminů z fun módu, 1 admina co se na demo ani nepodíval, 2 adminů co netrefí vrata a wowz0ra. Časy vysvětlil (většina z nich je stejně úplný def...), tak pokud se nudíš vyčasuj ten tuscan, ať se ta žádost někam pohne.

    E: (prvně jsem se díval na 20:57, tak sorry) 22:57 - luck, věděl že je někde na falešný/pod mostem a padl mu tenhle "zaplej" frag... nevěřím, že si nikdy netrefil něco podobnýho, zvlášť na pubu. Podle mě na tomhle demu chcete haxy vidět až moc...

    Mazadoxovo demo jsem ani neviděl, takže tak

    E2: to inferno už řešit nebudu, ale ještě k té hlavě http://i.imgur.com/ovcS8ln.jpg (640x480, normální rychlost dema a všiml jsem si té hlavy...)
    Naposledy upraveno Cardoxon; 14-06-15 v 22:58.


    yo


  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: [ čekání na demo ] DelteN (WH) --> wowz0r

    Cardox, 22:57 ? Myslíš, že je jeho vysvětlení dostatečné? Pokud ano, pak prosím o unban Mazadaxovi, protože ten dostal ban za mnohem míň, než tohle :)


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: [ čekání na demo ] DelteN (WH) --> wowz0r

    04:00 Pozrel som si kino a bolo ho vidieť
    - sice ho cca 5 s předtím slyšel, ale nemohl vědět, kde přesně je. Navíc ho nebylo vidět, vystřelil dřív, než ho bylo vidět. Možná jste si toho nevšimli, ale demo se dá zpomalit na 1/4
    04:43 Bolo ich počuť, tak som si počkal a 1 zajebal, ale som lama, tak som si odbhopoval do bezpečnej vzdalenosti
    - zpoza rohu střílel do bedny, za kterou stál enemy. Z mého pohledu nelogické.
    08:33 Bolo počuť ako skáče, tak si asi domyslím kde by mohol skákať...
    - sice slyšel výskok, ale jak si na něj krásně vylezl
    10:10 2 idioti boli pri mne a nepozerali sa na bočnú, tak som si zobral bočnú, ako som písal, som lama, tak som si trochu zaliezol a modlil sa, že tá diera padne
    - poměrně přesné míření přes zeď
    13:20 Som kresťan, tak som sa pomodlil a dúfal že ten predstrel padne. Na inferne tam bývaju často s awp.
    - toto vysvětlení je perla... Zvláštní, žes to zkusil zrovna, když tam enemy stál a v jiném kole ne.
    15:18 Možno mi neuveríte ale videl som ho ako prešiel poza môj chrbát
    - jedna dávka krásně na enemy na modrou
    15:35 Pravda, ten skok bol možno aj 245, strafy sú celkom v pohode.
    - ve vaně ho nebylo a není vidět
    18:10 Namieril som si na stenu, vyšiel, strelil, zabil, odišiel. Inak to robievam často keď mám awp.
    - namířil přesně na enemy, zabil 1., zabil 2. a čekal na 3., o kterém nemohl vědět. Ale budiž
    22:57 Počul som ich obydvoch, tak som sa podla toho pohyboval, nie som zas taký idiot že tam ostanem len stáť (prv bolo počuť z bananu, dgl následne m4)
    - nope. Neslyšel, vybíhal na fake mid a přesně ve chvíli, kdy s wh uviděl enemy přes zeď si tam předmířil a zoomoval ještě dřív, než vůbec vylezl.
    přidaný čas 24:55 - enemy nabíhají, díry s m4 ok, ale jak si pak s dglem kopíruje pohyb nabíhajícího enemy, kterého přes vedlejší fullout těžko mohl slyšet tak přesně, aby s dglem (který má 7 nábojů) 3 náboje vyplácal na díry, to je opravdu steam brain, jak tu někteří píšou.

    Abych to shrnul. Stálý hráč si vypne Steam, zapne NS, dá si fake nick a jde na Classic obdivovat textury. A nejlepší je, že jeho vysvětlení všech časů se dá shrnout slovy "jsem věděl/tušil, že tam bude". Supr cheathunting, guys.
    Naposledy upraveno wowz0r; 14-06-15 v 22:36.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  7. #22
    Stálý člen Avatar uživatele Jarny ^|
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Košice !
    Příspěvky
    790

    Odpověď: [ čekání na demo ] DelteN (WH) --> wowz0r

    Card ten image myslis vazne ? :-D :-D

    K tomu miragu nebo militii,nevim co to ted je,asi mirage predpokladam :-)
    prvni kolo zajimave ten kill v plantu ale byl sound
    3:52 sound
    4:20 mohl byt az za dalsimi bednami no bola istota
    9:17 sound byl ale zajimavy ze vedel kde presne je
    12:55 jak si vedel ze uz sel do plantu na b?
    13:50 sound kino nasledne kill a pak te ojebalo wh a sel si zabit i toho v kine ktereho nebylo videt(mozna se pletu kvuli esp ale pochybuju)
    16:45 to si cekujes to enemy co prichadza z b na mid?
    17:48 ten druhej frag enemy ..fuj

    Tuscan kuknu zitra :-)

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: [ čekání na demo ] DelteN (WH) --> wowz0r

    Žádný tuscan tu není, jen inferno a mirage. Jsem si krapet popletl názvy map, no :-[


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  9. #24
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,253

    Odpověď: [ čekání na demo ] DelteN (WH) --> wowz0r

    Nechápu, Deltene, proč hraješ na NS. Přijde mi jako nesmysl, že na Steamu máš o 20 fps míň. Poprosím dva screeny, kde je průkazně vidět, že cvar fps_max máš na 100 a cl_net_graph 3.

    Časy jsou velice zajímavé, myslím že toho bylo napsáno dost. Spousta situací je víc než podezřelá. Ve vaně + předmíření jsou výmluvné.

    Když se ale na HLTV kouknu jako na celek, tak mi to přijde jako docela standardní hra. To kolo, kdy vás tam všechny vystřílel WIPem je čistý brain.

    Máte nějaké HLTV kde hraje na Steamu? Abychom měli srovnání. Tzn. banující admin si pravděpodobně myslí toto: "šel si na NS zacheatovat", takže na Steamu by měl hrát diametrálně odlišně.

    Jsem zastáncem presumpce neviny, takže za mě clear. Těším se na vyčasovanou mirage :)

  10. #25
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: [ čekání na demo ] DelteN (WH) --> wowz0r

    U časů 11:06, kde vpálíš do smoku k té boční jsem se zasmál, ale ještě víc v čase 14:56, kde tě borec vymrdal, když se zastavil za tím rohem a ty ses upálil. Za mě úplně jasný wallhack a těch časů na vypsání je tam určitě minimálně dvouciferné číslo.

    E: K prefirerům. Jsou def., jen je zajímavé, že vždycky pouze tam, kde někdo čeká, o kupě z nich nemůže tušit. Pohyb přesně podle enemy. Úplně okaté podle mě, nic ve zlém.
    Naposledy upraveno Maaaaaaaaaaja; 15-06-15 v 00:39.

  11. #26
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: [ čekání na demo ] DelteN (WH) --> wowz0r

    04:00 - zpomalil jsem si, ale dával bych si pozor na okno, nemohl vědět
    04:43 - clear
    08:33 - v čase 8:30 byly slyšet skoky, clear
    10:10 - hráči to rushovali, nekryli si boční, za mě clear
    11:30 - viděl hlavu, slyšel mp5
    13:20 - zkoušel děrovat
    15:18 - nádherný skok, DelteN je typ hráče, který všechno zkouší děrovat
    22:57 - chtěl chceckknut falešnou, překvapil ho, clear

    Za mě INFERNO clear.

    ///Každý máme svůj názor, takže klid Klimaxi.
    ////Koukal jsem inferno.


    Po zhlédnutí posledního dema měním verdikt. Wallhack

    Skvělá práce wowzore!!!
    Naposledy upraveno UNHCZ; 15-06-15 v 18:50.

    čau grakone


  12. #27
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Re: Odpověď: [ čekání na demo ] DelteN (WH) --> wowz0r

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Nechápu, Deltene, proč hraješ na NS. Přijde mi jako nesmysl, že na Steamu máš o 20 fps míň. Poprosím dva screeny, kde je průkazně vidět, že cvar fps_max máš na 100 a cl_net_graph 3.
    Potom ti sem hodím screeny

    E: @Seiter, on chce screeny, ja nemám problem ich sem hodiť.
    Naposledy upraveno DelteN; 15-06-15 v 12:05.

  13. #28
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: [ čekání na demo ] DelteN (WH) --> wowz0r

    4:00 - vidět nebyl, tečka
    8:30 - je slyšet dupnutí, stejně zahrané stylem neříkám nic
    11:06, 13:20,
    13:30+ ... je to i v dalších kolech ... beru, že letí HE z plantu, ale jak tam přesně celou dobu čeká, ani si nepřipouští možnost, že je někdo do kříže nebo v boční ..
    14:55 - jak jsem již uváděl, tohle nevím, co víc psát ..... na takových momentech se spálilo už x lidí
    18:10+ ... to je do očí bijící, ten první frag je def., ovšem zbytek akce je funny ..

    Plus 342523525 prefire shotu vždy jen tam, kde někdo stojí, pokaždé na jiné místo, takže 20krát za mapu to prostě zkusil jen tehdy, když tam někdo stál, o kolo později už ne.
    Cross placement a movement v x momentech, obzvláště kola, kde je na banánu třeba 30 sekund.

    GG .... dejte si unban :D

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: [ čekání na demo ] DelteN (WH) --> wowz0r

    4:00 - wh - při 1/4 jde sice vidět, ale při rychlejším už ne
    04:43 - clear - kdyby měl wh, tak si nerozhazuje aim děrováním a jde rovnou do vedle stojícího
    08:33 - clear - je slyšet spray a krok
    10:10 - clear - vůbec nechápu, co je tu za problém :(
    11:30 - clear - opět nepobírám
    13:20 - clear - def nástřel
    15:18 - wh - vůbec ho nezajímá odkrytej prostor a kvůli wh mu to reflexivně cukne na hráče skrz zeď
    15:38 - wh jak prase
    18:10 - clear - trošku zvláštní, ale po pár puštěních jde pochopit
    22:57 - clear - sice haluz, ale nejde to brát jako čas
    24:15 - clear
    24:55 - wh - bez wh nelogickej aim přes zeď

    Cheater
    Naposledy upraveno 'Seiter; 15-06-15 v 15:22.

  15. #30
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Re: Odpověď: [ čekání na demo ] DelteN (WH) --> wowz0r

    Citovat Původně založeno Jarny ^| Zobrazit příspěvky
    Card ten image myslis vazne ? :-D :-D

    K tomu miragu nebo militii,nevim co to ted je,asi mirage predpokladam :-)
    prvni kolo zajimave ten kill v plantu ale byl sound
    3:52 sound
    4:20 mohl byt az za dalsimi bednami no bola istota
    9:17 sound byl ale zajimavy ze vedel kde presne je
    12:55 jak si vedel ze uz sel do plantu na b?
    13:50 sound kino nasledne kill a pak te ojebalo wh a sel si zabit i toho v kine ktereho nebylo videt(mozna se pletu kvuli esp ale pochybuju)
    16:45 to si cekujes to enemy co prichadza z b na mid?
    17:48 ten druhej frag enemy ..fuj

    Tuscan kuknu zitra :-)
    3:52 sound
    4:20 V tomto čase som liezol cez šachtu v kine
    9:17 Sound, bolo mi jasné že bude v spojke a boli 2 možnosti to že bude na pravej strane (Kde aj bol) alebo na lavej, tak pár krát som vystrelil
    12:55 Len som počul kroky, tak som si myslel že ide do plantu. Na isto som to nevedel
    13:50 Nie, wh ma neojebalo. Predtým zabil jedného v kine tak mi bolo jasné že tam je, tak som vystrielal posledné náboje do kina
    16:45 V tomto čase pozerám do A domu, ja mám stiahnuté hltv, nie demo tak poprosím časy z hltv.
    17:48 Neviem čo presne myslíš ale asi to ako som 2 krát vystrelil na spawn, čakal som že tam bude ten hráč ktorý prebehol poza toho čo som zabil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •