Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: [Furien]=>Žiadosť o práva

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2015
    Příspěvky
    28

    Post [Furien]=>Žiadosť o práva

    Volám sa Dávid,bývam neďaleko Prešova,mám 16 rokov.Na pc dosť času venujem pri Cs 1.6 občas GO.-Rád hrávam Futbal,Florbal.Rád by som server zbavil tých hráčov čo porušujú pravidlá.Furien serverom venujem dosť veľa času čo som za PC.
    Mysím že by som bol prínosom na servery ohľadom aktivity,schopností

    Môj nick v hre:D4vid112
    Steam nick:davidpotas112
    Steam ID:STEAM_0:1:80103307
    Práva žiadam na:Furien
    Bol som admin na viacerých serveroch
    Hlstats:http://stats.csko.cz/statsx2/hlstats...player=3589502
    Ešte som hrával aj pod nickom [M]ast3r[s]---Davo http://stats.csko.cz/statsx2/hlstats...player=2341848
    V databáze mám zopár banov keď som začínal,väčšinou za txt

    Väčšinou hlásim:Chamber,Daron a Delik
    +niečo aj na fore http://csko.cz/forum/showthread.php?...129#post348129

    Ďakujem vopred za odpovede
    Naposledy upraveno D4vid112; 02-07-15 v 18:48.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: [Furien]=>Žiadosť o práva

    PROTI
    - Aktivita ok.
    - Jako něco si mi nahlásil, ale většinou reklama nějaká, kemp, atd. Cheaty mi hlásí hlavně tvůj kámoš/bratr (nevim, jakej máte spolu "vztah":D) a[FF]
    - Chování taky v poho.
    - Na admina to podle mě ale zatim není.

  3. #3

    Re: [Furien]=>Žiadosť o práva

    môžem potvrdiť, že si mi niečo nahlásil, aktívny si tiež, ale nepresvedčil si ma, že na práva máš, takže zatiaľ ani pro, ani proti
    Keď budeš na steame, tak mi napíš. Rád by som si s tebou prebral pár vecí.
    PROTI - nemáš jasno v tom, čo sa banuje a čo nie.
    Naposledy upraveno Darongodx; 21-07-15 v 23:23.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    May 2015
    Příspěvky
    28

    Odpověď: Re: [Furien]=>Žiadosť o práva

    mohli by ste sa prosím trocha viac rozpísať čo tým myslíte
    Citovat Původně založeno CMBR Zobrazit příspěvky
    - Na admina to podle mě ale zatim není.
    Citovat Původně založeno Daron Zobrazit příspěvky
    ale nepresvedčil si ma, že na práva máš, takže zatiaľ ani pro, ani proti

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Re: [Furien]=>Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno D4vid112 Zobrazit příspěvky
    mohli by ste sa prosím trocha viac rozpísať čo tým myslíte
    Víc nahlašuj, jak sem psal, nahlašuje hlavně tvůj kámoš/bratr a[FF], od tebe nevidim nic (aspoň to je teda můj osobní pocit), vybavim si nějakou reklamu max. Taky se rozkoukej na forku.
    Ještě se tě na něco zeptám na Steamu.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: [Furien]=>Žiadosť o práva

    Ahoj, mam na teba par otazok:
    1. Nemas nahodou 16 az za par tyzdnov?
    2. Preco nepouzivas tento ucet: http://csko.cz/forum/member.php?26681-Mast3rs-Davo
    3. V minulej ziadosti si ziadal aj o prava na jb hras tam stale?
    4. Necely mesiac po tvojej ziadosti tu si ziadal o prava tu:http://www.pixel-gaming.cz/forum/vie...thread_id=2371
    Zo ziadosti je jasne ze tam si uz adminoval ako jb admin, adminoval si tam uz pocas ziadosti o prava tu? A preco tam uz neadminujes?
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    May 2015
    Příspěvky
    28

    Odpověď: [Furien]=>Žiadosť o práva

    1.Nebudem písať že mám 15,9 keď to mám o 12 dní
    2.Začal som hrať pod novým menom a takisto som si spravil aj nový účet
    3.Nie
    4.práva tam mám nahodené stále nehrá tam nikto neodpovedajú mi na žiadosti o zrušenie práva tak tam už nehrám a ako som sa dozvedel ak som admin na danom servery na ktorom nehrám tak to je v pohode

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Odpověď: [Furien]=>Žiadosť o práva

    Nie nenapises ze mas 15,9 napises normalne 15 co je tvoj realny vek nie 16... K ziadosti sa ti vyjadrim neskor.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    May 2015
    Příspěvky
    28

    Odpověď: [Furien]=>Žiadosť o práva

    vieš už som to zaokrúhlil o 12 dní mám 16 a určite tu táto téma nebude do 12 dní.Editnem žiadosť a o 12 dní napíšem 16

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: [Furien]=>Žiadosť o práva

    Ok, takze takto podme si ta rozobrat od zaciatku. Tu si si podal prvu ziadost: http://csko.cz/forum/showthread.php?...ilbreak-Furien
    Hned ako si videl ze to nema zmysel kedze tam mas zlu kombinaciu tak si si ju zavrel. Prakticky hned na to (o 4 dni ale vsak dni u teba nehraju rolu) si si podal o prava inde: http://www.pixel-gaming.cz/forum/vie...thread_id=2256 (vernost kotelni nadovsetko vsak?)
    A tak si tam adminoval este tento rok, zaciatkom roka si si tam ziadal o prava (preco si ich ziadal znova to je jedno). Bolo to pred 3 mesiacmi. No zrazu si zistil ze tam nikto nehra a tak si si povedal ze tam to nema zmysel pojdem s5 na kotelnu a skusim tu poziadat o prava. Urobil si si novy ucet snazil si sa zacat odznova. Cheatera si na fore nahlasil 1 a dalsich 3 si ich nahlasil dnes kedze si si podal o prava aby si ich tu mal vsak? Mne z toho vsetkeho vychadza ze ti ide len o prava a na starom portaly kde si adminoval uz nikto nehra a tak si sa rozhodol poziadat na hranejsom portaly. Za mna mas PROTI kedze ti podla vsetkeho ide iba o prava a preto tu aj teraz hrajes inak by si tu nehral. A tvoje klamanie o veku (aj ked male ale aj tak bolo) mi len potvrdilo rozhodnutie dat ti proti.
    Naposledy upraveno Idea; 21-06-15 v 19:23.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  11. #11

    Odpověď: Re: [Furien]=>Žiadosť o práva

    Proti viz. Ideov post
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    May 2015
    Příspěvky
    28

    Odpověď: Re: [Furien]=>Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno Silent Cry Zobrazit příspěvky
    Ok, takze takto podme si ta rozobrat od zaciatku. Tu si si podal prvu ziadost: http://csko.cz/forum/showthread.php?...ilbreak-Furien
    Hned ako si videl ze to nema zmysel kedze tam mas zlu kombinaciu tak si si ju zavrel. Prakticky hned na to (o 4 dni ale vsak dni u teba nehraju rolu) si si podal o prava inde: http://www.pixel-gaming.cz/forum/vie...thread_id=2256 (vernost kotelni nadovsetko vsak?)
    A tak si tam adminoval este tento rok, zaciatkom roka si si tam ziadal o prava (preco si ich ziadal znova to je jedno). Bolo to pred 3 mesiacmi. No zrazu si zistil ze tam nikto nehra a tak si si povedal ze tam to nema zmysel pojdem s5 na kotelnu a skusim tu poziadat o prava. Urobil si si novy ucet snazil si sa zacat odznova. Cheatera si na fore nahlasil 1 a dalsich 3 si ich nahlasil dnes kedze si si podal o prava aby si ich tu mal vsak? Mne z toho vsetkeho vychadza ze ti ide len o prava a na starom portaly kde si adminoval uz nikto nehra a tak si sa rozhodol poziadat na hranejsom portaly. Za mna mas PROTI kedze ti podla vsetkeho ide iba o prava a preto tu aj teraz hrajes inak by si tu nehral. A tvoje klamanie o veku (aj ked male ale aj tak bolo) mi len potvrdilo rozhodnutie dat ti proti.
    Kotelnu som hral a požiadal som si práva pomimo len tak skúsiť,je pravda že tam už nikto nehrá tak som začínal viac a viac hrávať Kotelnu ale Kotelni sa nevyrovná 8 serverový portál,cheaty nehlásim len na webe uprednostňujem rýchlejší spôsob-steam

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: [Furien]=>Žiadosť o práva

    proti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •