Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 50

Téma: Návrh knife turnaj

  1. #31

    Odpověď: Návrh knife turnaj

    Ja chcem hrať poriadny turnaj 3v3 4v4 5v5. Nie 1v1. Kludne urobte aj 1v1 mne to je jedno ale pokial by sa dalo tak najlepsie by bolo keby bol aj ten 3v3 turnaj v auguste. Dufam, že sa už chápeme.

    E: Neviem pre koho chcete robiť 1v1 turnaj na ka_acer_2. Musíme si priznať, že tu su skoro vsetci 1hp hraci a acer nevedia. Takže to rovno môžte hodit do semifinale kde budú iba tí najlepsi hraci, pretoze je to uplne jasne kto postupi a kto to vyhra (nie, nemyslim seba).
    Naposledy upraveno busted; 30-06-15 v 14:36.

  2. #32
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: Návrh knife turnaj

    Busted ja napsal nazor a proc boti? Ty si dokazal vyhrat turnaj a boti jak je nazyvas si ani 1 nepustili kb narozdil od tebe brecis protoze ty sam vis ze na 1v1 bys prohral na 2 stranu te chapu ze si nechces zkazit svoji namyslenost jdi fakt do prdele ja si neverim do turnaje protoze chodim do prace ne jako ty doma te csko uzivi...teď si ze sebe udelal trotla..ty chces poradny turnaj :-D treba jeste 2 hraci a vsadim se ze kdyby tam nehral basty ani sluggy tak ty prohrajes ty delas ze sebe skilla ale skutek utek.. at da 1v1 az me das v turnaji potom uznam ze si skill do te doby si pro me namysleny kokot nepisu to jenom ja ale skoro vsichni

  3. #33
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: Návrh knife turnaj

    Davat pozor na busteda skill roku :-D:-D:-D:-D:-D:-D

  4. #34
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    560

    *VIP*

    Odpověď: Návrh knife turnaj

    Tak,keď sa vám nepáči tak si založte vlastný knife turnaj.. Ten kto si to zakladá,tak to je podľa mna jeho vec ako to spraví,či?

  5. #35
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: Návrh knife turnaj

    me to je jedno co bude ja jsem napsal nazor ale kdyz tu nekdo skace 2 metry tak ja za to nemuzu..

  6. #36

    Odpověď: Návrh knife turnaj

    Nieje jedno, či bude 1v1, 2v2, alebo 4v4? hlavne, aby nejaký bol. Snáď o tom nerozhodujete vy.

    Toto by sa už ani nemalo riešiť...
    Naposledy upraveno nikiii; 01-07-15 v 12:32.

  7. #37

    Odpověď: Návrh knife turnaj

    re1 nepotrebujem citat tvoje detske komentare, mas 15 rokov a vyskakujes tu, že nemas cas na hranie lebo chodis do prace, pritom ti len mamka zakazala hrat. Zalozil som to preto, aby som sa opýtal hlavne adminov, či by niekto nemal čas urobiť knife turnaj. Tvoj názor ma absolutne nezaujíma tak ma ho prosím ušetri. Pokial píšeš, že ma ťahal bastard a sluggy v turnaji tak si pozri dema a nie je zapas v ktorom by ma tahali. Knife už nehrajem, chcem si zahrať len turnaj s tímom. V kazdom mojom prispevku vidis ako si sam napisal skacem 2 metre, pritom to co som napisal nebolo smerovane na Teba. Nereaguj na moje komentare. Nepotrebujem dalsiu hadku s idiotom ako si ty. diky

  8. #38

    Re: Návrh knife turnaj

    1v1 je blbý v tom že seberete naději slabým hráčům, v teamu by se dalo ledacos zahrát, dále se nemusí vůbec přihlásit až uvidí kdo všechno bude hrát. (Řeknou si že nemají šanci tak na to kašlou).

    2v2 "může se spolehnout na kámoše a řekne si proč to nezkusit."
    3v3 "jdu do toho vezmu si hráče kteří to umí."
    4v4 "možná někoho seženeme a zkusíme vyhrat."
    5v5 "těžko se shání hráči a někdy na ně není spolehnutí."

    Tohle je moje verze.

  9. #39

    Odpověď: Návrh knife turnaj

    Presne tak, aj preto si myslim, že najlepsia možnosť je 3v3. Možno 4v4 ale to budu mat niektorí hrači problém zohnať spoluhráčov do tímu a bude menej tímov.

    E: Hráči sa skor prihlásia ked pojdu s kamarátmi si zahrat zo srandy ako keby mali hrať turnaj 1v1 v ktorom by si väčšina povedala, že aj tak to nemá cenu.

  10. #40
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Návrh knife turnaj

    Jedině 3v3 .. 1v1 je na pi*u to mužem hrát rovnou proti botum .. ale bylo by super kdyby to někdo zorganizoval tak do 2 týdnů. :D:D .. mapu ka_acer_2.
    Naposledy upraveno Pyx; 01-07-15 v 17:11.

  11. #41

    Re: Odpověď: Návrh knife turnaj

    Udělejte 3v3, 1v1 vážně nemá cenu jak to pak bude vypadat když tam někdo postoupí přes boty a ve finále bude proti silnému a neuděla proti němu nic ? o ničem

  12. #42

    Odpověď: Návrh knife turnaj

    Možno spravím 30.7 nejaký 3vs3 uvidíme :)

    E: asi sa jebem na to !
    Naposledy upraveno Bager258; 01-07-15 v 18:47.

  13. #43
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Návrh knife turnaj

    Uspořádám knife turnaj... 10v10 by mohla být sranda
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Odpověď: Návrh knife turnaj

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Uspořádám knife turnaj... 10v10 by mohla být sranda
    Myslim si ze 15v15 na 1hp mape s friendly fire by bolo fajn
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  15. #45

    Re: Odpověď: Návrh knife turnaj

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Uspořádám knife turnaj... 10v10 by mohla být sranda
    Počítám že se sežene tak 30hráčů na turnaj, to by byly 3 teamy, z toho se nemůžeš spolehnout že všichni přijdou a i když prohrajes budeš na 3. Místě :D ..
    Ale sranda by to být mohla. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •