Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Žádost o prává AIM servery (Klasické)

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Smile Žádost o prává AIM servery (Klasické)

    Vlastnit originální hru (STEAM) : STEAM_0:1:79340425
    Hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu : Hrají už na tomto portálu hodně dlouho.
    Čistý trestní rejstřík : Mno .. není zas tak čistý nějaký bany se najdou ale jsou cca rok+ staré ale žádný z nich nebyl za cheaty.
    Hlášení cheaterů : Nahlášeno něco mám přez ! ale spíše natáčím radši dema a přidávám je sem na fórum příjde mi to lepší.

    Žádám na servery typu AIM (bohatě stačí jen Classic tam hraji nejvíce).
    Zkušenosti s adminovaním nemám žádné ale tak není problém s nějakým "hodným" adminem si popovídát na steamu aby my vysvětlil co a jak.

    Admina na jiným portálu jsem nikdy nedělal.

    Nick ve hře : Poslední dobou hrají na classicu pod nickem "Valkyrie From The Heaven" ale taktéž hrají pod nickem "[#.] Killer Bee [#.]"

    Věk : 16 Let v Červenci mi bude teď 17

    Záliby : Mno moc jich nemám ale tak Kreslení, Basketbal, ... mno asi vše.

    Důvod : Pomoct AT při banování lidí který se snaží hrát ne podle pravidel (Cheaty).Někdy se stává že žádný z AIM adminu není na serveru (nevymlouvám se přímo na to že nejsou ale že někdy prostě píše něco na podobě "Aktuálně není žádný admin na serveru" apod.) a může někdo zneužívát MIC apod. věci což se řeší InGame takže demo nemá smysl.

    E: Jestli jsem něco zapomněl dodat apod. dopíšu jestli bude potřeba. :)

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žádost o prává AIM servery (Klasické)

    Když se kouknu na tvůj profil tak tam máš věci okolo BB,Furien,ZM a tyto blbosti. Ohledně classicu sem si nic nevšiml a ani hlášení ve hře. Byla mi poskytnuta informace ,že jsi vídám spíše na JB než na aimu.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Žádost o prává AIM servery (Klasické)

    Bee ... :D Dříve jsem hrál JB všichni to dobře vědí ale už tam nechodím moc mě JB nebaví teď budu jen čistě hrát classic a sem tam furien to je vše ZM hrají jen apokalypsu a to jen na a ne moc často.
    Teď budu na AIMU denně pokud je příležitost a čas.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žádost o prává AIM servery (Klasické)

    -nenahlášenýho skoro nic na forku
    - Aktivita převážně na Furienu a JB, občas i Classic
    -Prvně si žádáš na ZM, pak Classic , neumíš si vybrat
    + pěkná žádost

    Mám dvě otázky. 1, Proč si nezůstal u svého prvotního plánu mít práva na ZM??? 2, Proč si žádáš o práva, když nemáš skoro nic nahlášenýho. Jestli někomu hlásíš na steamu, tak ať to potvrdí. Kdyžtak si mě přidej. Zatím PROTI. Ale, můj názor se může změnit. Neklesej na mysli, něco hoď na forko a bude to.

    // Ale to je na ZM.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 25-06-15 v 13:51.

    čau grakone


  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Žádost o prává AIM servery (Klasické)

    -nenahlášenýho skoro nic na forku = Náhlásil jsem už několik cheatu typu AB, WH a SH :)

    -Aktivita přvážně na F a JB .... JB jak už jsem psál jsem hrál dříve :) teď už moc ne.Na furien... pravda chodím na Furieny ale tak když někdo by hlásil přez ! nebyl by pro mě problém přijít a vyřešit co se dějě + jak už jsem psal hraju už více Classic (baví mě více než nějaký jiný módy + trénuješ hraní normálního originálního Counter-Strike)

    E:Na otázku číslo 1.)Protože stejně už přestávájí lidi hrát ZM tak to nemá ani smysl a pochybují že tam se najde nějaký cheater apod.
    Naposledy upraveno Killer Bee; 25-06-15 v 14:01.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žádost o prává AIM servery (Klasické)

    Ale to je pravda, že máš najväčšiu aktivitu na Furiene. Na Classic sa chodíš zrejme len odreagovať, ale dominantný server by som povedal, že je Furien.

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žádost o prává AIM servery (Klasické)

    Přijde mi hloupé žádat na servery který tě očividně tolik nelákají, tohle měla být žádost o práva Furien nebo Zm.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Žádost o prává AIM servery (Klasické)

    Tak na Furienech je admin skoro furt o ZM nevím píšu že už tam nehraju skoro vůbec jediný server co jsem hrál (Apokalypsa).Ale tak jestli by šel CHH či Admin na Furien či Classic tak bych hrál více tam kde bych dostal to postavení ale tak můžeme říct že Classic a Furien hraju 50/50 nějak tak. ^_^ Nejlepší servery pro mě.

    E:Třeba kdyby šlo abych dostal jen čistě na Furien servery a Classic (AIM či jen čistě classic) ^_^ . Jak už jsem psál chci pomoct AT chytat podvodníky (cheatery apod.).

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žádost o prává AIM servery (Klasické)

    Popravdě se mi tohle moc nelíbí , nechám rozhodnutí na ostatních .

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Žádost o prává AIM servery (Klasické)

    Vím že je to blbost CHH či Admina na Furien aj Classic ale tak radši bych chtěl být na classicu tam je podle mě více Cheateru apod. než na Furienech za dobu co hrají furien tak max. tak nějaký ty textury apod. možná nějaký ty AB WH tam byli ale myslím si že ne tak často :D

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žádost o prává AIM servery (Klasické)

    Takže kam ty práva vlastně chceš?? Usaď se, hlaš a uvidíme. Protože zatím si na nás dojem neudělal, nevíš kde chceš práva.

    čau grakone


  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Žádost o prává AIM servery (Klasické)

    Jak už je to v Popisku Threadu tak chci jen AIM servery :) Furien apod. nepotřebují.

    E: Omlouvám se tyhle 2 měsíce od 1.7.2015 do 31.8.2015 nebudu moc aktivní z důvodu brigády (školní prázdniny). :) Díky za pochopení.
    Naposledy upraveno Killer Bee; 01-07-15 v 18:37.

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,253

    Odpověď: Žádost o prává AIM servery (Klasické)

    Navrhuji dát lock + bych žadateli doporučil aby si příště podal žádost na sekci ve které je aktivní, a ne kde "si myslí, že je nejvíc cheaterů". Na ZM a Furien se podle mě vždycky něco hodí, tím ze žadáš na aim si šanci snižuješ.

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Žádost o prává AIM servery (Klasické)

    Tak na F je podle mě adminu dostatek a na ZM jak už jsem několikrát psál nehrají už ... "DŘÍVE" hrál klidně denně .... Ale klidně můžete dát LOCK teď stejně 2 měsíce nebudu mít vůbec čas na hraní. :/

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žádost o prává AIM servery (Klasické)

    Ok, lock zatím.

    Reopen, na vlastnú žiadosť.
    Naposledy upraveno Saintpepo; 09-08-15 v 13:18.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •