Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 40

Téma: Žiadosť o práva na knife

  1. #16
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Citovat Původně založeno HSMartinka Zobrazit příspěvky
    že sa k tomu vyjadrím, zas a dokola. mal tu pro a po zistení že v minulosti zapol ste zmenili pro na proti, ale to že na kotelni má práva admin ktorý tiež zapol tak to je v pohode hej , myslím že na každého by mal byť rovnaký meter. odo mna všetko sorry za OT
    To, že má práva někdo, kdo cheatoval, automaticky neznamená, že je dostane každý, kdo požádá a v minulosti cheatoval taky. Nemůžeš po nikom chtít, aby mu to nevadilo, stejně jako to někomu vadilo v případě, který zmiňuješ. Při celkovém vyhodnocení žádosti jde vždy o všechny faktory, o které v žádostech jde. Právě díky tomu tebou zmiňovaná "žádost o práva" (řešilo se bez) prošla. Není to tak jednoduché.

    Jestli to bylo na mě, tak jen dodám, že moje proti se zakládá i na tom, že hráč má z módu, na který práva žádá minimálně 30 banů. A to prakticky za dvě stejné věci, za kterých se nedokázal poučit. V jednom případě pomohl až permanentní ban.

    A jinak co se týče banu za cheaty, tak šlo o kz hack použitý na serveru knife 2. Kz hack je často součástí různých balíčků hacků na knife a jelikož kz hack je na knife prakticky k ničemu, mám podezření, že mohlo jít o něco těžšího, což by nebylo pro budoucího admina na knife vůbec žádoucí.

    PS: Minulost je to jediné, co nám může v žádosti nastínit nějaký dlouhodobý náhled na hráče. Krátkodobá současnost nám toho moc neřekne, je jasné, že když někdo chce práva, tak nebude cheatovat. Ale tím nechci nikomu brát jeho názor.
    Naposledy upraveno hofy; 02-07-15 v 23:39.

  2. #17
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Citovat Původně založeno HSMartinka Zobrazit příspěvky
    že sa k tomu vyjadrím, zas a dokola. mal tu pro a po zistení že v minulosti zapol ste zmenili pro na proti, ale to že na kotelni má práva admin ktorý tiež zapol tak to je v pohode hej , myslím že na každého by mal byť rovnaký meter. odo mna všetko sorry za OT


    E : Reagovala som len na to že niektorí čo dali PRO tak po zistení že daný hráč ktorý žiada o práva zapol tak zmenili svoje pro na PROTI , nereagujem na bany ktoré ma z toho serveru, na to nech reagujú daní admini toho serveru kde majú práva, poznamenala som len na situáciu keď (zas dokola) admini po zistení že zapol zmenili hneď názor a pomalý ani nepozerajú na to kolko X banov ma na danom servery ale to že cheatoval sa im vsugerovalo do hlavy a dali proti. Je jasné že nie je prínosné aby bol admin niekto čo ma X banov na danom servery kde si žiada o práva. Poznamenám že som napísala len svoj názor na danú vec, pretože to nie je celkom férové a nedalo mi nereagovať. Takže nech to vyriešia kompetentní.
    Vidim, ze kazdy vie iba polku :D jeden z dovodov (uz som to pisal niekde) preco sa mu chceli zobrat je ten, ze teraz si povie ze on zapol dali mu prava tak ich daju aj mne. Ako sa predpovedalo kazdy sa odvolava iba na ten jeden pripad ktory bol povoleny. A aj sa budu nadalej, lebo sa citia furt ukrateny.. zapol jeho chyba, ten cas kedy sa to mohlo teoreticky dostat je davno prec...
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Žiadosť o práva na knife

    Neměla by se porovnávat realita s virtuálním světem, ale myslím si že tento přiklad se hodí.

    Věřím, že je na světě mnoho kriminálníků, kteří vzešli z cesty. Stát se může i to, že si najdou cestu zpět a dejme tomu se snaží sekat dobrotu, aby si odčinili to co prováděli v minulosti. Pro mnoho lidí tohoto příkladu je těžké najít práci, protože je všichni zaměstnavatele zavrhnou kvůli jejich minulosti. Proto si myslím, že je špatné hodnotit takové lidi podle jejich minulosti celý jejich život.
    Jsem člověk toho názoru, že každý si zaslouží druhou šanci, je-li znát, že něco dělá pro to aby ji získal.

    Sám jsem nebyl aktivní na knifech poslední měsíce kvůli absenci, viz AF, takže nevím jaká je nyní situace na knifech. Každopádně stálý admin tam není.
    Psal jsem to již mnohokrát, že trial nikoho nezabije, bez přístupu do AF a byl nějak omezený. Práva lze sebrat během chvilky.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Žiadosť o práva na knife

    Umíš vůbec číst? Dával jsem příklad z reality (+první věta) a jeho princip přirovnal k předsudkům v této žádosti. Pro tebe je to možná můj subjektivní názor, avšak psal jsem to objektivně - je jedno, že je to Vendetta nebo kdokoliv jiný.

    Proto si myslím, že je špatné hodnotit takové lidi podle jejich minulosti celý jejich život.
    Víš, pro někoho je celý život hraní cska, pro někoho je celý život ŽÍT ŽIVOT. Dle tvé věty soudím, že jsi ten první případ
    Wtf...? Předsudky vůči někomu můžeš mít celý život ať je to v rl nebo v nějaké virtuální komunitě. A poprosil bych tě nesoudit můj život na základě jedné věty. Hovno o mě víš, neznáš mě a ani já tebe, tak si to prosím nech pro sebe. Mám alergii na takovýhle dětinský řeči...

    Co se týče tvých dvou posledních vět, ty tohoto hráče znáš nějak podrobně? Víš jak se chová ve hře a mimo ní?
    Přetvářka? Vážně obdivuji jak dokážeš lidi hodnotit podle tak málo faktorů. Ale něco na tom bude - on se měsíce přetvařuje, hlásí a dělá to co dělá proto, aby se dostal do AT a zničil server.
    Jestli znáš lepšího kandidáta, tak šup sem s ním. Nečekám avšak nic o tebe, vždyť tam nehraješ, ne?

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na knife

    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    Víš, pro někoho je celý život hraní cska, pro někoho je celý život ŽÍT ŽIVOT. Dle tvé věty soudím, že jsi ten první případ Jak jsi již zmínil, přirovnávat realitu s virtuálním světem je opravdu bullshit. Jaký celý život, prosím tě? Tady se bavíme o pár měsících dozadu, kdy dostával jeden ban za druhým a dovršil to perma banem. Poté se rozhodl, že si požádá o práva a z ničeho nic je z něj nejlepší kandidát na knify - aktivní, hlásí, snaží se? Na někoho ta přetvářka bohužel platí, na někoho bohudík ne.
    Akých pár mesiacov? Ak by si si pozorne pozrel banlist tak by si zistel, že sa tu bavíme o banoch z roku 2012/13. Myslím si, že za tie 2 roky sa človek dokáže zmeniť

  6. #21
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Hlásí pořád, chování slušné, cheaty rozhodně pozná, aktivita dobrá. Jenže velice pestrá historie... Dlouho jsem se rozmýšlel, ale nakonec ti dávám své (menší) Pro.
    Naposledy upraveno Burak1; 11-07-15 v 22:26.

  7. #22
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Prepac, som proti. 50 banov je dost vela na admina

  8. #23
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Ona by se dala minulost opomenou ale stejně si většina lidí včetně mě představuje budoucího admina jako... Třicetiletého muže, který vystudoval dvě vysoké školy, pracujícího ve vlastní prosperující firmě, vlastnící obrovský dům, tři auta, golfové hřiště, mající krásnou prsatou ženu (její nahé fotky by postoval do AF) a dvě roztomilé děti ve věku sedm a deset let, které tatínkovi nelezou na počítač, malém bych zapomněl na psa jménem Acid (dobrman). Nesmím také opomenou jeho vysoké IQ, slušně vypadající vzhled a jeho přátelskou povahu a vynikající smysl pro humor, hrajícího csko již patnáct let (čistý banový rejstřík ehm... ban z no mic) z toho osm let působil v pr0 gamingu, šest let na knifech a jeden rok na JB (hold šlo to s ním z kopce), bývalý admin na pěti různých portálech (kde rozdal již šest tisíc banů), které ho nebavily, protože byly moc L0w, a proto by žádal o práva na Kotelně, znající všechny haxy, které existují + ty co sám vyvinul a nikdo o tom ani neví. Nepíše sprostá slova, neuráží něčí rodinu a pomáhá nováčkům co to jen jde + jeho K:D = dvanáct, který by chodil na všechny hlášení co by viděl. Z důvodu již zmíněného vlastnictví firmy, má na csko čtyři a dvacet hodin sedm dní v týdnu čas, jelikož jeho firma vynalezla ovladač na rozdvojení osobnosti, takže může zbytek času věnovat rodině, samozřejmě zná všechny adminy na Kotelně z toho 30 osobně, kteří mu v žádosti dají bezvýznamné PR0. Při přečtení tvojí žádosti, jsem moc těchto věcí neviděl ale můj sen se jednou splní, zatím se spokojím s Unihochem, jelikož moje pro a proti je zde úplně na hovno, protože je bezvýznamné, tak ti dám jednoho bludišťáka za tvojí no prostě jen tak...

    E:
    Omluvte mojí dramatiku, byl jsem rozhořčen a velmi vážný, což se mi často nestává + mě ještě pobolívalo v krku.
    Naposledy upraveno FizzyBubble; 12-07-15 v 02:29. Důvod: edit pyco
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  9. #24
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Každý plače o posile na knife pri čom mne osobne sa ten knife až tak tragický nezdá ved to už skoro nikto ani nehrá :D ... občas sa to tam naplní až do plnky ,ale nezdá sa mi to mega kritické,ale jedna maximálne dve posily sa tam zídu no bohužiaľ pre mňa to ty nie si.
    proti

  10. #25
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Hlásiš, snažíš sa, ale tá kopa banov, ktorú ešte prevyšuje perma za cheaty nie je tvojou dobrou vizitkou. PROTI

  11. #26

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Ked tu može byt VAC ... tak si myslim že si to zasluži aj on ... v knife sa vyzna lepsie než poniektorí admini.. ja som pro

  12. #27
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Citovat Původně založeno Miruska. Zobrazit příspěvky
    Ked tu može byt VAC ... tak si myslim že si to zasluži aj on ... v knife sa vyzna lepsie než poniektorí admini.. ja som pro
    Můžeš mi říct, co má VAC společného s kotelnou a žádostí o práva na knifu? Navíc dotyčný admin už tu je dlouho adminem, proto je tam ta tolerance. On tu nemá jeden ban za cheaty kdysi dávno a čistý rejstřík, on mu má ban za kody + dalších xxxx banů k tomu a to nepočítám bany z jiných serverů, kde porušuje pravidla a potom rychle utíká.

    Já osobně nejsem proti, aby hráči dostali šanci po xxx letech na server jako je knife, jb, hns i když zapli, ale to by za tu dobu taky museli mít čisto a ne dalších plno banů na kontě. Dostane práva a bude banovat to, za co on sám dostával bany.

    Na jednoho zakládáš topic kvůli VAC a druhému píšeš do žádosti pro, co tu má dost banů. So funny.........
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #28
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Ano vyzná se v cheatech, ano je aktivní. Když vemete Vendetu, budete muset vzít i Chaosa. Jak psal Idea, jedna z podmínek je mít čistý trestní rejstřík zde na Kotelne. Když vemete jednoho, budeto nespravedlivé vůči druhému. NixOne zapl ne jednou, tak aby jste si nemysleli, že ho sem nepíšu. Trvám na svém názoru a to je proti. tomu aby dostávali bývalí cheateři práva.
    Citovat Původně založeno zyx Zobrazit příspěvky
    Souhlasím. Neměli byste soudit žádného člověka podle jeho minulosti.
    A zase se dám jako příklad, dostal jsem proti od adminů jen kvůli minulosti.

  14. #29
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    Když vemete Vendetu, budete muset vzít i Chaosa. Když vemete jednoho, budeto nespravedlivé vůči druhému.
    Nebyl jsi to právě ty, kdo chtěl u Chaose "POSLEDNÍ VÝJIMKU" v přijetí admina s banem za cheaty? A teď by to najednou bylo nespravedlivé? Ještě k tomu když ty žádostí mají mnoho odlišností (ty se neberou v potaz?) a spojuje je jen ban za cheaty?

    To, že má práva někdo, kdo cheatoval, automaticky neznamená, že je dostane každý, kdo požádá a v minulosti cheatoval taky. Co je na tom nepochopitelného?
    Naposledy upraveno hofy; 15-08-15 v 20:34.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Opět by banoval to, za co on sám byl banován. Však toto je přece nesmysl.
    Čo je na tom nezmysel? To máš ako, keby niekto kto v škole vyrušoval a neskôr si to uvedomil, nemal šancu sa stať učiteľom, a potom hodnotiť správanie žiakov.
    Když vemete jednoho, budeto nespravedlivé vůči druhému.
    Unihoc čo je na tom nespravodlivé ? Pokiaľ viem, tak Chaos klamal o svojom registri a k tomu si sám požiadal o locknutie žiadosti.
    A čo to vaše "Jednou cheater, navždy cheater." sú tu admini, ktorí majú práva aj cez to, že majú vac ban na steamu a bany na iných portáloch. V pravidlách stojí, že každý uchádzač o admin práva má mať čistý trestný register, ale nepíše sa tam, že sa berú do úvahy len tie bany, ktoré dostal na Kotelni.

    čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů)
    A ukázalo sa, že tí admini ktorí mali pestrú minulosť, nie sú o nič horší ako ostatní admini.
    Nehovorím, že každý uchádzať o práva ktorý má vo svojom registri bany ma automaticky dostať práva bez ohľadu na ne. Viem, že je to dosť veľké mínus, ktoré treba zobrať do uváhy, ale je potrebné sa pozerať aj na iné faktory.
    Naposledy upraveno sAid; 16-08-15 v 09:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •