Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Sťažnosť na admina KOPRAKEK

  1. #1

    Angry Sťažnosť na admina KOPRAKEK

    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 150547)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Superbongman III. >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Superbongman III.
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:999464360
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:999464360
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.228.81.9
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.228.81.9
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
    [AMXBANS] Server: csko.cz |


    Viete mi laskavo vysvetlit za co som dostal banned od tohoto idiota? idem sa napojit a vypise mi permu....tak si idem pozret ban list, kde som "obchadzal" banned....a 5.7 dal tento bezmozog niakemu chlapcovi banned, co mal moj nick....uplne ina ip a po 5 dnoch da banned mne ze obchadzam ? :D :D :D ako sry hravam na kotelne minimalne 4-5 rokov ale takto tupeho admina som fakt este nevidel..sory za nadavky ale vytoceny som....pred 2 dnami som sa isiel napojit na awp..a vypisalo mi to ze nick je rezervovany..tak som poziadal na forum aby ste nick odblokovali...cize niekto pouziva moj nick,rezervuje si ho dokonca...pouziva cheaty a ja dostam za to banned ? :D co hral na uplne inej IP???...pise mi ze som cheatoval na niako surfe? co si sa zblaznil sak ani neviem co je surf o com trepes prosim ta..to tak vyzera ked kokotska hlava 15 rocna dostane prava...


    Superbongman III

    VALVE_0:0:57113464

    83.143.240.3

    05-07-2015 - 15:19

    Obchazeni

    Koprakek (Koprakek)

    Kotelna - Surf kill | csko.cz


    je normalny tento človek...ina IP ID všetko...niaky človek čo mal moj nick..a o 4 dni dá banned mne za obchádzanie?


    ko mam vela bannou za nadávky...ale v živote by som si nedovolil cheatovať, kedže tu hrám možno dlhšie ako on....čo ten nick vidím prvy krát..poprosil by som o unban..a ten idiot čo mi dal permu za "OBCHADZANIE" zbaviť práv...Bodaj by ti deti chodili naopak ty vandrák

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Sťažnosť na admina KOPRAKEK

    Hm... vysvětli mi či někdo jiný sice jo nechápu za co ti dál trvalý ale ten druhý ban za obcházení je právem bych řekl první za obcházení jsi dostal na : VALVE_0:0:57113464 a IP : 94.228.81.9 dne 5.7.2015

    Druhy za obcházení toho trvalého který jsi asi dostal toho 5.7.2015 Valve : VALVE_0:0:999464360 IP : 94.228.81.9 dne 9.7.2015 takže bych řekl že ten druhý ban za obcházení je právem a jestli toho dne 5.7. ti dal neprávem tak tehdy jsi to měl nahlásit sem a neobcházet ... či jestli se pletu nevím :D pochybují že stejný hráči s IP budou mít stejný Nick 1:1000000 šance :'D

  3. #3
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Sťažnosť na admina KOPRAKEK

    nenapravitelny pubertiak co si mysli, ze je majster sveta...

    Ak si myslis, ze si dostal ban neprvom, tak pouzi spravne vlakno a formular > http://csko.cz/unban/

    a nadavky si odpusti aj ked si nasraty...nebudem to tu tolerovat....LOCK
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •