Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Žádost o práva na BaseBuilder + XP

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele TerKa98
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    BB,Aim,Awp,Furien,Karviná
    Příspěvky
    39

    Žádost o práva na BaseBuilder + XP

    Ahoj, ráda by jsem si požádala o práva na BaseBuilder + XP na kterém už dlouho hraju, na bb je podle mě málo adminů dokonce si myslím že jen 1 a to je Samčo.
    Originální hru mám určitě zakoupenou
    SID : STEAM_0:0:119141213 Steam profil : TerKa :)
    HL.STATS na bb není protože tam není rank.
    Cheatery hlásím jsem tam když nějakého zastihnu může mi to dotvrdit Samčo,
    Takže tady je něco o mém životě a o mě.
    Jsem mladá slečna z Karviné která ráda hraje počitačové hry ale má i jiné zájmy a koníčky, je mi 17 let a chodím na střední školu Gymnázium a SOŠ Orlová - Lutyně na obor veřejnásprávní činnost, ve volném čase chodím na tréningy florballu nebo do hraní na piano ve většině případech ven s kamarády a nebo hraní counter - strike 1.6 nejčastěji kotelny sem tam když je večer na serverech prázdno tak i jiné servery nebudu zmiňovat ať se nejdná o reklamu aktivitu mám celkem velkou a na vaších serverech už hraju nějakou tu dobu a poznám skill od cheatera, když nemám doma co dělat popřípadě se mi nechce hrát pomáhám doma mamce.
    PS : Nemám mikrofón co je asi velké - až si našetřím koupím si spíše sluchátka i mikrofón
    Pár banů na vašich serverech jsem už obdržela, nejednalo se o nic horzného.
    Nevadí mi že mě nepříjmete vemu to s klidem a požádám zase za půl roku. To by bylo z mojí strany asi vše vašé připomínky co by jsem měla přidat pište do kometářu děkuji.
    TerKa // 2015
    Takhle se (ne)hraje furien :D:D

  2. #2
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Žádost o práva na BaseBuilder + XP

    Citovat Původně založeno TerKa98 Zobrazit příspěvky
    To by bylo z mojí strany asi vše vašé připomínky co by jsem měla přidat pište do kometářu děkuji.
    TerKa // 2015
    Urcite par svejch selficek ze sprchy. To tu zadost znacne urychli :)

  3. #3
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o práva na BaseBuilder + XP

    Môžem potvrdiť hlásenia, aktívna tam je (mohla by byť ešte viac :)), v móde sa vyzná. Trošku by to chcelo zlepšiť chatlog a nepúšťať sa do slovných konfliktov s hráčmi.

    Inak by som bol aj PRO , ak sa nenájde špina.

    E: Fotky pôjdu mne 1.!

    E2: Na zm escape si ma teraz sklamala tvojou hrou, zatváranie bední spoluhráčom, pokus o útek s loďami. Tu by som ešte nejaký čas počkal...

    E3: Aha tak to beriem späť, pozerám, že si to hrala 1. krát, nevadí, poučím ťa do budúcna... :D

    E4: Ako tak pozerám, tak máte pravdu, jej chovanie boh vie aké nie je...
    Naposledy upraveno Samco; 10-07-15 v 19:01.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele TerKa98
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    BB,Aim,Awp,Furien,Karviná
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Žádost o práva na BaseBuilder + XP

    Děkuji.
    Takhle se (ne)hraje furien :D:D

  5. #5

    Re: Žádost o práva na BaseBuilder + XP

    Ahoj, vyžívaš sa v hlásení nadávok, ale pritom píšeš ešte väčšie sračky ako tých, čo hlásiš. viz
    BaseBuilder+XP 2 22-06-2015 21:14:11 STEAM_0:0:119141213 193.179.111.202 ΠΡΣλμπуџ# TerKa :) spičené
    BaseBuilder+XP 2 22-06-2015 21:14:09 STEAM_0:0:119141213 193.179.111.202 ΠΡΣλμπуџ# TerKa :) zajebané
    BaseBuilder+XP 2 22-06-2015 21:14:07 STEAM_0:0:119141213 193.179.111.202 ΠΡΣλμπуџ# TerKa :) skurvenĂŠ + kopu dalšieho
    A, čo som tak preletel chatlog, tak mᚠväčšiu aktivitu na iných modoch ako na bb, takže mᚠmoje bezvýznamné proti.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele TerKa98
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    BB,Aim,Awp,Furien,Karviná
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Žádost o práva na BaseBuilder + XP

    No jo to vím ten chatlog se mi zhoršil neměla jsem teď moc dobré období určitě to zlepším ale i tak díky za tvůj názor a poučím se.
    Takhle se (ne)hraje furien :D:D

  7. #7
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Žádost o práva na BaseBuilder + XP

    No Saintpepo je taky z Karvine, ja z Havirova, tak ji vezmeme nekam na kaficko a zakusek a podrobime ji radnemu pohovoru :D.
    Potom dame vedet, jestli se holcina osvedcila i v narocnejsich otazkach primo na telo :D

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele TerKa98
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    BB,Aim,Awp,Furien,Karviná
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Žádost o práva na BaseBuilder + XP

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    No Saintpepo je taky z Karvine, ja z Havirova, tak ji vezmeme nekam na kaficko a zakusek a podrobime ji radnemu pohovoru :D.
    Potom dame vedet, jestli se holcina osvedcila i v narocnejsich otazkach primo na telo :D
    Really ?:D
    Takhle se (ne)hraje furien :D:D

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Žádost o práva na BaseBuilder + XP

    Dodávám jen valveid: VALVE_0:0:600122452. Proč hraješ někdy tam a někdy přes steam?

    Mimochodem, neznáš nějakého Lukáše L.?
    Naposledy upraveno hofy; 06-07-15 v 17:37.

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700

    Odpověď: Re: Žádost o práva na BaseBuilder + XP

    Citovat Původně založeno Daron Zobrazit příspěvky
    Ahoj, vyžívaš sa v hlásení nadávok, ale pritom píšeš ešte väčšie sračky ako tých, čo hlásiš. viz
    BaseBuilder+XP 2 22-06-2015 21:14:11 STEAM_0:0:119141213 193.179.111.202 Î ÎĄÎŁÎťÎźĎ€ŃƒŃŸ# TerKa :) spičenĂŠ
    BaseBuilder+XP 2 22-06-2015 21:14:09 STEAM_0:0:119141213 193.179.111.202 Î ÎĄÎŁÎťÎźĎ€ŃƒŃŸ# TerKa :) zajebanĂŠ
    BaseBuilder+XP 2 22-06-2015 21:14:07 STEAM_0:0:119141213 193.179.111.202 Î ÎĄÎŁÎťÎźĎ€ŃƒŃŸ# TerKa :) skurvenĂŠ + kopu dalšieho
    A, čo som tak preletel chatlog, tak máš väčšiu aktivitu na iných modoch ako na bb, takže máš moje bezvýznamné proti.
    Ty o tom nevies ze zeny maju svoje dni? K ziadosti sa vyjadrim trosku neskor.

    E: Zatial som proti ako pisal chamber.
    Naposledy upraveno Klimax; 10-07-15 v 10:46.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Re: Žádost o práva na BaseBuilder + XP

    Citovat Původně založeno Klimax Zobrazit příspěvky
    Ty o tom nevies ze zeny maju svoje dni? K ziadosti sa vyjadrim trosku neskor.
    Ty do těch žádostí už aspoň nepiš sračky a aspoň se vyjádři, jak si napsal.

    K žádosti
    Aktivita ingame - tejden nic
    Na forku - 2 tejdny nic
    Od toho Daronova postu si zlepšila to, že si nenadávala moc, no ale i tak píšeš celkem hovadiny (hlavně Furien - když tě ten mod nervuje, tak tam tolik nechoď). Podle mě bys mohla počkat, začít se chovat normálně, dál nahlašovat z BB a zkusit to jindy.. Samčo byl asi mokrej, když ti dával svoje pro..
    Není to moje sekce, ale i tak moje bezvýznamný proti.

    E.: Seiter to dost vystihnul.
    Naposledy upraveno CMBR; 10-07-15 v 11:22.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Žádost o práva na BaseBuilder + XP

    Super, dalších deset stran uchylnejch keců mimo tému, který akorát snižujou důstojnost Terezy a odrazuje každou případnou uchazečku o práva.

    Abych nebyl OT, tak mi přijdeš, že by jsi ty práva zneuživala a řešila tím svoje konflikty s ostatními hráči.
    Hlásíš každýho, kdo nadává, ale sama to děláš, nepřijdeš mi jako typ, který by se těm hráčům snažil pomoct, spíš jim dokazovat, že si lepší.

    Neni to moje sekšn, takže nechám na zomboních, když na sobě trošku zamakáš a zvedneš aktivitu, tak by z toho trejl mohl být.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žádost o práva na BaseBuilder + XP

    Neaktivita na fóre 18 dní, ingame písala aby sme žiadosť zavreli. LOCK

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •