Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Floopy0301 --> matis

  1. #1

    Floopy0301 --> matis

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:96065641
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.178.248.229
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.178.248.229
    [AMXBANS] V banlistu na http://www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < matis >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch 2 (de_nuke)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Timto bych chtel pozadat o Unban demo od admina ktery me banoval. Dekuji za pochopeni a cas.

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Odpověď: Floopy0301 --> matis

    kukal som len to prve demo asi minutu a stacilo mi, jasne wh. Ale zapnut proti botom este k tomu na steame to si dobry rebel :D
    Naposledy upraveno Joseph; 21-07-15 v 19:50.
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Floopy0301 --> matis

    Ahoj, taky jsem tě spektoval, a to už na trainu. Zde je HLTV http://csko.cz:81/hltv/27015/27015-1...6-de_train.zip
    Přišel jsem ke konci mapy, ale to co jsi předváděl na plantu, jak si chtěl jít tam ale nešel , dále to samé.

    Moje demo : http://csko.cz/dema?UPD=PaXxYltV

    Čas : 11:17 - jdeš do baráku, a najednou walk a poté v 11:17 prefire na roh, kkde právě wolkovalo enemy


    Matisovo první demo stačí, Wallhack potvrzuji, nadále tu má ban za obcházení http://www.amxbans.com/user/STEAM_0:0:96065641

    E: já nevím za co to máš, prostě na tvém SID je ban za obcházení
    Naposledy upraveno UNHCZ; 21-07-15 v 21:04.

    čau grakone


  5. #5
    ze začatku když byl u toho auta.. je asi samozřejmé že když tam stříli T a zabije ho někdo.. že tam asi někdo bude ne?? Pak s tím kontejnerem.. když jsem ho asi viděl a střílel po něm.. kam myslíš že by se dalo víc střílet?? Zkusit děrovat.. Tak jsem to zkusil a dostal.. Dopadlo by to stejně kdyby šel do baračku.. a ješte se vrátím k tomu autíčku.. šlo slyšet jak po něm T střílí ;-) Další když jsem zabil toho u toho kontejneru.. tak tam byli 2.. střílel jsem po jednom a když asi byl tam.. co tě napadne?? Kam asi půjde?? Do domečku.. určitě není tak blbej že se vratí na spawn a bude čekat až tam přijdu a zabiju ho.. tak jsem se schoval za bedny a šel druhou stranou.. vylízal jsem pomalu a viděl že už tam není.. a + kroky.. co byli blíž ke mě.. tak jsem ho zabil na plantu když jsem to tam děroval.. tak jsem veděl že tam jsou.. protože šli slyšet dveře + kroky.. :-) Poté jak jsem šel do domečku a začal střílet.. tak bylo jasné.. šli vidět střely protihrače jak naraží.. + další zvuky.. :-) A poslední kill na baračku bylo to.. že jsem viděl jeho hlavu a začal střílet.. vylezl víc a zabil jsem ho.. Stačí jen přemýšlet víš.

    U toho trainu.. ?? Tušení že tam někdo je.. :-) A když to bylo na plantu.. :-) Nemůže být snad nahoda že se otočím?? Či že ho zabiju a nebo děruju?? To už lidi nemůžou být dobří?? Jako sorry.. ale toto mi příjde už moc.. :-) nepřemýšlet u hry.. a nerozpoznat cheaty :-)

    Ban za obcházení?? A to mi povídej jak bych ho asi obešel? IP si změnit nemůžu.. za druhé.. jaký ban jsem obešel?? TO by mě zajímalo.. ?
    Naposledy upraveno matis; 21-07-15 v 20:27. Důvod: Pouzivaj EDIT!!!

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Floopy0301 --> matis

    Jasný wallhack ...

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Jarny ^|
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Košice !
    Příspěvky
    790

    Odpověď: Floopy0301 --> matis

    Potvrzujem WallHack.

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Floopy0301 --> matis

    Prvé demo bohato stačí - WH.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •