Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 55

Téma: Návrh na zlepšenie JB

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Návrh na zlepšenie JB

    ja už dosť hrám JB tak viem čo a jako v Hre som už dosť známi pod nickom :Mister Legenda
    ja hrám na vzbury ale občas si zahrám aj forfun
    hlavne CT poznajú môju a čepel sekáčika:D
    chcelo by do shopu dať nové zbrane a doplnky pre T lebo už to začína byť trocha tak nuda hajzlový zvon nikkdo nekupuje proste sa neoplatí 2000 a uberá 20 HP vzbura neni možná stým "samovražda" trubla to je tiež tak nepoužívam to tam je dosť veľká šanca na neúspech lebo musíte hitnúť 3 krát a nakoniec sekáčik je to jediné čo ľudia na JB používajú treba len zapojiť fantáziu a pôjde to napríklad pridáte metlu,britvu,pre vip by mohli byť nejaké bonusové zbrane proste nech to má pestrosť vestu nikdo nekupuje HE kupujú len "samovrahovia čo hodia na začiatku kola" treba JB nejak oživiť lebo celé toje oničom ked to proste nemáme výber zbraní neni pestrí su tam len 3 gany to je oničom aj keby bol roydiel len 10 HP v DMG ale ide o tu pestrosť výberu verím že toto zvážite lebo vážne hrám už dosť dlho a dosť mám dobrú reputáciu myslím (samozrejme nie u CT) poprosím aj dalsie názory

    mod Gangster ten by som zrušil nikoho to nebavý možno tak 5% hráčov ktorý sa zakempia a potom maju PP alebo týmujú proste je to oničom mod racej by som dal za neho nejaký survival mod zombie alebo môj návrh v Alien vz predator mod

    Ďalej by som pridal CAMP METER u CT lebo je oničom ked je sparta a on sa zakempi na rebrík a môžme isť do ...... alebo ked sa pri prestrelke niekde zakempia a tam si sprielaju rush je častokrat nemožný napr JB_Snow DR proste oničom ked su 2 CT dobre ale ked tam kempia 3 a viacej tak je to oničom da sa to až neskôr ked už to nikoho nebavý a CT nedávajú pozor


    Tvrdšie TRESTY za fragovanie nech jak to tu už bolo napísané je to Vezenie nie mlynček na maso a je dosť smutné ked začne niekdo akože podla pravidiel fragovať a kým dojdeme do boxu tak je polka T mrtvych alebo Fragovanie v celách to je proste blbosť 1 krát sa mi stalo že som odbehol od počítača a v celach len ja a ešte 1 hráč a ostatný dead proste chcelo bz prísnejšie pravidlá pre CT

    Dakujem a poprosím vaše názory Mister Legenda

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele ALBA
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    79

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    Tak niekedy sa zvon fakt hodí, keď má CT málo HP a len ho dorazíš.. Trubkou ľahko zabiješ nepozorného Simona. Ale máš pravdu asi najviac užitočný je sekáčik. Aj tak by som to ale nerušila.

    Mod gangster je môj obľúbený...

    Ja chápem, že CT kempia 3 na napr. 10 T.. Ale tiež nechápem, že keď sú 3 CT na napr. 5 živích T, tak ostávajú stále v kempe. Je jasné, že nie všetci to tak robia. No neviem ako by sa to dalo urobiť.

    Tie prípady poznám a nie je to 2x príjemné.. Ja to zatiaľ riešim len cez /server. Ale nejako by sa to už hádam mohlo napraviť. Tresty si ale pre to neviem predstaviť.
    Naposledy upraveno ALBA; 24-07-15 v 16:27.

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    ja gangstra prekusnem aj kempi CT ale chcel by som aby bol pestry výber zbrany trubku je pravda ze sa snov da zabiť ale tak je to risk a zvon to za celý čas čo som tu som zvonom zabil asi 2 krát :D a ja niesom pre zrušenie zbrani zle si to pochopila ja som za pridanie dalších lebo je to dosť nuda ked su na výber len 3 zbrane .........
    a ajba ok ale tie tvoje príklady to su take ked su polodementy kidi uCT tak aj mne stačí trubka ale ja hravam vačšinov pro skill CT ,Ufoun,Vrtačka,Redlix........a tak dalej ked su kkidi u CT tak to je EASY ale ja to mam rad na Hard ked musí používať všetky skily kde 1 krok newolkom rozhoduje o živote a smrti proste sa chcem skiliť v stale lepšieho "Predátora"
    a neuraz sa alba ale ked sme hrávali spolu ja som ťa nevidel nejak moc aktívnu na vzbury "ak je to lož tak sa ospravedlňujem" ale tak ja mám vačšinov score 10 a viac acle občas sa stane že proste to nejde:D

    mne by stačilo keby sa pridali nejaké nové zbrane

    napríklad pre vip len skraftená pištol DMG 20 do ťela ale do hlavy instakill cena 10000

    metla Dmg 30 cena 3000

    Britva na zubnej kefke DMG 50 cena 5000

    Vidlička Dmg 15 cena 1000

    Palica Dmg 25 cena 1500

    jako štít sa mi páčil niekoho návrh stým plátom železa ale trocha reálnosti tak by som tam dal račej dvere:D

    granát by som dal 2 druhy 1=dmg 40 cena 8000 skin by mohlo byť mydlo napríklad:D
    2=Dmg 10 proste pôvodný granát ale skin by bol toaletný papier:D

    proste to nejak spestriť aby to nebolo len otom kdo ta simona 1 zo sekáčikom ale aby to bolo " on ho sundal s vidličkov to je pán:D:D"

    tolko k zbraňiam ten rank pre T by som pridal "D ale len tak For fun ja viem čo dokáže robyť rank:D na SH tam sú každé mapy masakre:D a na JB konečne budú mať vezni chuť robyť vzbury teraz tú chuť má len málo hráčov myslím vzbury ktoré majú úspech nie hodenie hhe ktore ubere 10 HP na začiatku kola a potom dostať kill a keby sa fakt muselo tak by som bol ochotný keby bolo treba odmeniť výťaza sčítalo by sa každý rok tak mu kúpiť VIP na mesiac povedzme ja mam kotelnu rád hlavne COD,JB,SH tak dúfam že to daleko dotiahne :D Mister Legenda

    ja viem že toto sa nespravý za deň ale tak ak sa do toho dáte uvidíte jak to zlepší JB:D
    Naposledy upraveno Exot; 24-07-15 v 10:35.

  4. #4

    Re: Návrh na zlepšenie JB

    a dildo tam nechcete?
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    Ja Si Myslím Že to čo Napisal Mister Tak Take Veci By Som Chcel I Ja Na JB

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Návrh na zlepšenie JB

    A nechceš přidat možnost si koupit bazuku a bagr, kterej ti šofér přiveze k cele?

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  7. #7

    Re: Návrh na zlepšenie JB

    https://www.youtube.com/watch?v=UxivGoqrb98
    a co pridat nejake hatky? nwm, jedna hatka by stala nejakch 500$ na jedno kolo

    E: http://amxmod.net/amx-plugins-fun.php - nieco na zabavu by z toho mohlo byt
    Naposledy upraveno kono159; 24-07-15 v 10:57.
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    jebem ja nato nemam toto za potrebu tak budu všedci jak KKTI kupovať sekačiky mne ja skončil som boha mne je odteraz kotelna uplne u prdele aj všetko dokonca som bol ochotkny kupiť vip pre viťaza z dobrej vôle na vlastné náklady a tu ma bude hejtovat nejaky chuj čo JB zapne 1 krat za mesiac boha ja naňom hrajem často vidím čo sa robý na serveroch každý kupuje jen sekáčik občas nejaká trubka stale len pachaju samovraždy ked hodia HE a uberaju len 10 HP a CT ich postrielaju v celach to je CELY dnešný váš JB mne je to totálne ale totálne u prdele či tam dáte tie nové zbrane ,rank ja som to dal jak návrh na zlepšenie JB a môžeš zobrať jed že to JB zlepší ja mne je to jedno JB bude taky jak bude každý sekáči a to je všecko imne už nezáležý na kotelne mal som ju rád ale ako ja hned jak kupujem nový komp tak dávam dovidenia a premna zamna si tu robťe čo chcete odomňa už nedostanete ani hlasenie cheatera ani žiadny návrh môžete LOCK ja som s kotelnou skončil

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    560

    *VIP*

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    Mister,prepáč,ale toto si myslím.. Zato,že ty hrávaš len u Tčiek,tak si tu dal len vše + pre Tčka a samé - pre CTčka,už teraz sa to ťažko stráži,aj,keď sú schopné CT a ešte tam chceš pridať viac pomôcok.. Potom budete robiť vzbury a my budeme fragovať hocičo,tak si potom nesťažujte. Ja sa priznávam,že fragujem,ale pokým nerobíte vzbury,tak fragy niesú. Česť výnimkam . To je môj názor,nechcem ťa nijak kritizovať,len podľa mna je JB taký aký je najlepší . Okrem pár vecí,ktoré až tak problémov nerobia. Napríklad,že pri pp,vezeň zaútočí nezabije všetkých a potom si dá VD.. Ale to je jedno.

  10. #10

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    Nechapu, už takhle jsou vzpoury často a on by chtěl ještě lepší věci a ještě větší tresty za fragovani. Jak rikas, zapoj trochu fantazie a změny netřeba.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  11. #11
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    ja chcem aby tie vzbury nerobyly 3 hráči v kuse a jake lepsie veci abz ludia nebrali ajk dementi stale sekáčik lebo to nema rozmanitosť a fantáziu ja používam preto tu je ten návrh a ja mám takmer vždy score viac jak 10 za T mna len nasral gustak nie aby ma poslal do riti jak slušný človek nie napíše to tak aby zomna vyznej totálny kokot ze chcem viacej gan u T a ešte som sa dobrovolne navrhol že kúpim výťazovi v ranku VIP ja hrávam aj za CT ale nie tak často ja nechcem nejake OP itemi ja len abz bola rozmanitosť predmetov žiadna vec ktorú som navrhol tak nieje silnejšia než sekačik lebo mne je to jedno ja môžem jak debil fragovat CT stale sekáčikom ale po 5 kolach to už začne byť nuda


    a pokial pre CT môžu pridať armory ktoré budú kupovať za body alebo miny na stenu čo budu uberať určitý počet HP T zasa by si mohly kúpiť skener na míny proste stačí len fantáziu a nie len utiecť zabiť CT a zabiť Simona to je cele

    Niko97971 jaký máš nick v Hre?
    Naposledy upraveno Exot; 24-07-15 v 11:45.

  12. #12

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    Jakože je pravda, že by si mohlo něco přidat...Ale tyhle předměty jsou tam určitě 5 let a nikdo si na ně nestěžuje +Kotel nemá čas jenom na JB...Fotbal je tu nefunkční více jak 3 měsíce, ty sázky jsou v řadě a vše obecně JB už není tak oblíbenej jak před rokem...

    +To co psali Gustak a Kono je jenom ironie...Dělali si srandu jenom, tak se tu nevztekej.
    Naposledy upraveno Latins; 24-07-15 v 11:42.

  13. #13
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    Bazuka se neztratí v žádným módu.

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    560

    *VIP*

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    Citovat Původně založeno Exot Zobrazit příspěvky
    Niko97971 jaký máš nick v Hre?
    Niko

  15. #15
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    moje návrhy vždy pomohly serveru napríklad na COD som chcel zvýšenie DMG u snepera a teraz už sa hraje sniper konečne náhoda????

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •