Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 55 z 55

Téma: Návrh na zlepšenie JB

  1. #46

    Odpověď: Re: Návrh na zlepšenie JB

    Ja si myslím, že to s tou nesmrteľnosťou nie je až tak zlý nápad.. Mohlo by sa to aspoň skúsiť ale tie hádzacie veci.. Nejak sa mi to nepozdáva.. Ale myslím, že vražedných zbraní tam je až moc.. Stačí ten prifajčený sekačik.. z toho mam dosť.. -.- A páči sa mi Nixonov názor na pridanie viac zbraní do pp-čka .. Uvítal by som niečo ako je na Dr .. Proste viac možností.. /Marhulak

  2. #47

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    Čepičky na hlavu, kupování zdraví pro CT a pro VIP větší výhody (zmíněno více peněz ve hře)... Za mě rozhodně ANO! :)

  3. #48

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    Je tady XX nápadů, z čehož jsou použitelný jen dva, tři. KeYo má pravdu, že to chce změnu, ale ty bullshity, co tu někteří plivou, jsou moc. Ačkoli, snaha se cení.
    Ty hatky od Kona vypadají celkem dobře a pak i něco od toho Grakona, ale co máte s tím VIP to nechapu. Vím, že ti, kteří utratí peníze za VIP a moc výhod nemají, můžou být rozhořčeni, ale jedna z prvotních věci, co se mi tu líbila byla rovnost mezi VIP hráči a NOVIP.
    Chce to nový Mód, pár nápadů už je, chce to novou mapu, tuším že už nějaké v jednání jsou, nebo jsou navrhnuty.
    Kdyby se mělo udelat vše, co navrhujete, tak se z toho stane cirkus.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  4. #49

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    na nové mapě od Kotelny se pracuje :)

  5. #50
    Nováček Avatar uživatele Gbrain
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    Nova zbran do PP by mohol byť Glock s tím že by mal burst, na prvej stránke je tu ironická zmienka o tom či by sme do hry nechceli pridať aj dildo. Podla mňa je to dobrý nápad bola v hre alespoň sranda. Zase neni dobrý aby mali VIP príliš výhod, aby sa z toho nestalo PAY TO WIN.

  6. #51
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    Citovat Původně založeno Gbrain Zobrazit příspěvky
    Nova zbran do PP by mohol byť Glock s tím že by mal burst, na prvej stránke je tu ironická zmienka o tom či by sme do hry nechceli pridať aj dildo. Podla mňa je to dobrý nápad bola v hre alespoň sranda. Zase neni dobrý aby mali VIP príliš výhod, aby sa z toho nestalo PAY TO WIN.
    Já nevim jestli to je jen můj názor, ale to dildo, co se tam všichni snažíte přidat je podle mě strašně dětský a trapný, je to čistě můj názor no h8.

  7. #52
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    Citovat Původně založeno Nix0ne^ Zobrazit příspěvky
    Já nevim jestli to je jen můj názor, ale to dildo, co se tam všichni snažíte přidat je podle mě strašně dětský a trapný, je to čistě můj názor no h8.
    to je tak ked v zivote nevideli zenu, alebo nejake pomocky, tak su v ... z toho, ked to uvidia aspon v hre
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  8. #53
    Nováček Avatar uživatele Gbrain
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    Ale no tak :DDDD

  9. #54
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Návrh na zlepšenie JB

    To hození kamenem po ct, nebo použití střepu skla jsou použitelný návrhy. Hlavně pište hodně ptákovin, ať se ty věci pořádně schovají pod vrstvu spamu ve který se nikdo nebude hrabat :)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  10. #55
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Návrh na zlepšenie JB

    Burst Glock do pp je dobrý nápad.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •