Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: Stížnost na Juroba.

  1. #1

    Stížnost na Juroba.

    Už toho mám jako většina normálních lidí tady dost.
    Žádám aby tento člověk nebyl žádným způsobem spojován s tak skvělým serverem jako je Kotelna.

    Všetci ste hovná na na čele chárona. Tu nejde o to aký si, mne NEvadí, že si hlúpy kokot, ktorý to hráva od narodenia a furt to nejde, ani že si škaredý, tučný, malý, 30 ročný, trápny, jeblý, s krivým xichtom, že sa pcháš každému do ritu a ták... To mi vôbec nevadí, ide o to, že si to celé začal tým, že sa Ti nepáčil môj štýl a začal si sa ma snažiť urážať, chápať to nemusíš, dneska Ti zajebem mamu.
    Ticho debil, skopíruj tu ako som to začal, keď si o tom presvädčený. Začal si to ty, mal si dostať BAN, ale nedostal si. Ešte si aj písal, že niesi schopný tolerovať môj humor a chválil si sa s tým, aký si debil.

    Toto jsou jen dvě ukázky ze stovek napadání lidí, adminů a dokonce jsem koukal v jednom případe i Kotla, kterými tento mentální trpaslík zasviňuje toto forum.
    Tenhle člověk na kotelnu nepatří.
    Jeden admin (já) je za BAN PERM. Očekávám vyjádření dalších adminů.


    Zkuste se vcítit do člověka co o kotelně slyšel jen to nejlepší a přijde se sem podívat. První co na něj z fora vyskočí je chat plnej sprosťáren a urážek.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 11-01-11 v 16:54.

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696

    Re: Stížnost na Juroba.

    Súhlasím s Virginsom. Čo je veľa je veľa...

  3. #3
    morbe
    Guest

    Re: Stížnost na Juroba.

    do večera tu z toho mas 10ti strankovej thread s 90% gayrob0vych postu

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Stížnost na Juroba.

    napsal bych že jste všichni tuční kokodi a že nechápete jeho styl ale to by byl jen další námět na hádku

    /sarcasm :) , též ho mám plné zuby

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Stížnost na Juroba.

    Kde som urážal Kotla? Ak mám mať BAN ja, prečo nie tí, čo ma urážať začali? Nikoho som nezačal urážať 1. Kotla som nikde neurážal, pretože robí čo je v jeho silách pre spravodlivosť. Urážal som len tých debilov čo o ničom nevedia. Čo nevedia o tom, že Charon to celé začal a urážali ma tiež.
    Naposledy upraveno Jur0b; 11-01-11 v 17:12.

  6. #6

    Re: Stížnost na Juroba.

    Bez sarkazmu Karlos. Tohle se musí už rozhodnout tak to ber prosím vážně

  7. #7

    Re: Stížnost na Juroba.

    Ted probíráme tvoje strašný chování a ne Cháronovo. Cháron za to co píšeš neodpovídá. Pokud i on se bude chovat jako ty dlouhodobě budeme probírat pak jeho.

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Stížnost na Juroba.

    Virginsi, nemám tě sice moc v lásce, ale souhlasím s tebou :D

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Stížnost na Juroba.

    Virgins, Ner0b sa prezidentom, keď už ani to nevieš. Píšete klamstva, tak vám ich odôvodňujem. To, že sa tu píše o mojej vulgárnosti neznamená, že nemôžem odbočiť trošku z cesty. Tak ako morbE, píše k téme, ale sem-tam sa vopchá pár hráčom do riti.
    Naposledy upraveno Jur0b; 11-01-11 v 17:26.

  10. #10

    Re: Stížnost na Juroba.

    To že zasviňuješ tohle forum není žádné "klamstvo" stovky důkazů by se našli ve starém i novém foru. Žádnej soudnej člověk se tě v tomto nezastane. Pár nestandartních unbanů od exooo a apache tě vysekalo z jednoho průseru. Z tohodle tě ale těžko vysekaj, museli by smazat celý forum.

  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Re: Stížnost na Juroba.

    za me BAN ... dal se ktomu vyjadrovat nebudu

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Stížnost na Juroba.

    Takže JurOb. Aby si stále nesekal frajera a nehádzal to na mňa a nevyhováral sa, že to kvôli mne píšeš blbosti (lebo sa mi chceš pomstiť či čo) tu máš niečo zo starého fóra:
    http://www.kotelna-web.cz/phorum/vie...=675&start=580 - alebo to "kokot tučný" bolo niekomu inému?! Alebo som ťa urazil stránku pred tým s tým "pliiis"?! - * Je to blbosť, ale chcel si vedieť kde to začalo a KTO začal. A ďalej sa to od toho odvíjalo a začal si sa srať do všetkého.
    + http://www.kotelna-web.cz/phorum/vie....php?f=7&t=923
    Koľko mal vtedy? 14? A stále je taký istý s tymi istými "vtipnými" poznámkami a zasieraním celého fóra. Nikto nič iné na Fóre nečíta, len JurObove keci. "100" sťažností na neho, už tu mal na Fóre BAN a stááále sa tu niečo musí riešiť, lebo vždy sa z toho vykrúti a niekto sa nad ním zľutuje. - To je výsmech všetkým ostatným! (keby sa tak odpúšťali všetky BANy, Kotelna je plná *****ov)

    EDIT *
    Naposledy upraveno Charon35; 11-01-11 v 20:08.

  13. #13
    Kotel
    Guest

    Re: Stížnost na Juroba.

    Problem je v tom, ze Jurobovo reakce na vase urazky nejste schopny ustat. Vzhledem k tomu, ze Jurob spamuje i bez vyzvani, ma ban na delsi dobu.

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Stížnost na Juroba.

    Problem je v tom ze kompetentni nesleduju, viacmenej nezmyselne, topici kde Jur0b bezdovodne nadava ludom na fore, spamuje a pise svoje zaostale teorie.

  15. #15
    Invite
    Guest

    Re: Stížnost na Juroba.

    Charon35 ty mi pripadas ako jeden Imbecil ktory je mamkin maznacik a nevie ist si po jedlo do obchodu keby som ta stretol tak by si sa zlakol a od strachu by si sa popiskal.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •