Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 54

Téma: Žádost o práva - zombie

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele rIDer
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    272

    Re: Žiadosť o práva na zombie servery.

    Chlapče děláš tady z toho řádnej fekál. To co jsem k tobě napsal nebylo z jednoho dne hrani. Hraju tady dost inkognito. A nevěř tomu, že když sis zjistil moje SID, že máš vyhráno. Během doby, co tu máš apply, jsem si pár věcí všim. Třeba domluva o no kill, to už zmínil Samco. Copak o to.. A tu poskvrnku myslíš toho "hajzla červenýho" ? :D Hrotim ti žádost? Parafrazuješ? :DDDD

    Citovat Původně založeno Reflex. Zobrazit příspěvky
    ,,Musis uznat pravdu aj menej hodnym hracom,,
    Citovat Původně založeno rIDer Zobrazit příspěvky
    To znamená, uznat pravdu i méně šikovným hráčum.
    Parafráze slov: "méně šikovný" za "méně hodný". No ty kráso.. Ty máš dost.. Neměl si zase nějakej svátek? Mě se zdá, že nejsi zcela při smyslech. A za to čekáš, že ti tady někdo bude dávat šanci? :D Paráda. Poradim ti jedno.. Za ty škraloupy, co se tady na tebe vytáhly, by si měl vzít rozum do hrsti a požádat o lock sám a vyjít z toho trochu se ctí. Chtěl jsem ještě napsat.. Zkus to za půl roku, ale jak si tomu přiložil do ted', tak mi nepřijde, že do tý doby tvoje osobnost vyzraje natolik, že to bude lepší, ale to je tvoje věc.. Dělej jak umíš :)

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žiadosť o práva na zombie servery.

    Reflexi, napsal jsi: "Halelujah, to si pekne vystihol, ale tiez si nenecham skakat po hlave od admina, co raz za cas pride na apokalypsu, pride tam a v ten den ma moze zastihnut ako mam zlu naladu a on si hned urobi o mne zlu zmienku, to vie cloveka nasrat, nie?"

    V životě to tak chodí. Až třeba půjdeš jednou na pohovor do práce, tak si o tobě udělá personální obrázek za 2-3 minuty. Nebudeš se mu líbit? Nevezme tě dál. Nikdo se s tebou nebude vybavovat hodiny, aby tě poznal víc.
    Když ke mně někdo dojde do firmy na pohovor a už v prvních 2-3 větách vycítím jakousi nadřazenost, tak se s ním slušně rozloučím a je mně úplně jedno, jestli ten člověk byl sebelepší. Takoví lidé nedělají dobré klima ve firmě a jsou z toho pak jen další problémy.

    Tohle je asi tak tvůj případ a problém. Z celého témutu mně to připadá, že jsi schopný rozvracet admin team už nyní.
    PS: že sis vypil je tvůj problém a né náš. Ty žádáš o určitou pravomoc, tak ses podle toho měl zařídit. Do školy taky nechodíš ožralý.

  3. #33
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Žiadosť o práva na zombie servery.

    Ano, mas pravdu Nihilia.
    Ja som sa za to ospravedlnil co som spravil, je mi to luto. Dal som slub Matisovi aj vsetkym ostatnym, ze sa to uz nezopakuje, ci mi budes verit, to je uz na tebe.

  4. #34
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva na zombie servery.

    Od LAkyho:
    „Zdar, vim ze muj hlas je takřka bezvyznamny ale Reflexe znam a vidim ho často jak pari na nejakym ZM.. chovani ma taktéž dobré a to vim i z BB je to jeden z mala hracu co si ty prava zaslouzi.. :). Hi, mej se :).“

  5. #35
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Žiadosť o práva na zombie servery.

    Ahoj, dakujem za tvoju podporu, cenim si toho co si o mne myslis.
    Uvidime, ako rozhodne naborar.

  6. #36
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Žiadosť o práva na zombie servery.

    Prosim vas, hlavne to neberte, ze som nedockavy, ale tak chcem sa opytat, na co sa caka? Ziadost tu lezi uz 4 mesiace.
    Naposledy upraveno Reflex.; 09-12-15 v 17:08.

  7. #37
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva na zombie servery.

    Myslím,že už by se to tu mohlo ukončit. Svůj názor jsem nezměnil,stále jsem PRO

  8. #38
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o práva na zombie servery.

    Od hráča Martinos:

    "Rad by som sa na tuto temu vyjadril, ako velmi aktivny hrac ZM serverov, posledne mesiace hlavne Revolution a Apokalypsa. Hravam to denne 6 - 10 hodin a teda mam slusny prehlad o tom, co sa tam deje. Hlavne ten prvy menovany je casto velmi problematicky. Nejake velke prehresky tam sice nie su, ale tych malych je tam neurekom a veru kazdy den sa mi stava, ze len marne vypisujem cez vykricnik adminom, no nikto na pomoc neprichadza. Najcastejsim problemom su tam texturaci a je fakt ze na takej mape ako zm_blast, ci niektore toronto, alebo brambor, to je sialenstvo. Neraz sa mi stalo ze som kvoli texturakom dosiel o lasta a pomoci som sa nedockal, co by sa este prehltnut dalo, no stava sa, ze je na texture tolko ludi, proti zopar zm, ze sa tam ako zm ani neda hybat a neostava nic ine len obetovat tazke body za nejaky infekcny granat, modlit sa aby ho clovek vobec odhodil a aspon niekoho tam na tej texture dostal. Castejsie ale je, ze ten inf hrac ani neodhodi a len zbytocne pride o body. Kym aj niekto pride robit poriadky, je casto neskoro, a z povedzme 5 tich si to odnesie 1, admin odide a zachvilu su na texturach zas. Myslim si, ze minimalne tento mod, ako revolution by potreboval z hladiska adminovania posilnit. Neviem aka je situacia na klasickom ZM, no ludia z low style mi vraveli, ze je to tam na tych mapach s texturami rovnake. Je to velmi neprijemne, ked clovek chce hrat fair play a v tychto pripadoch na to doplaca.

    Pretoto by som velmi rad podporil Reflexovu ziadost. Nepoznam ho dlho, no je to skvely hrac a ochotny pomahat. Vidavam ho na vsetkych troch modoch a keby tam zacal adminovat, rozhodne by to pomohlo ferovym hracom a to nehovorim len o sebe. Naozaj mat ho, ako admina by bolo skvele a skutocne je stav taky, ze ho tam potrebujeme. Dajte mu teda sancu. Cital som to tu cele a poviem Vam k tomu tolko. Ak by dostal admin prava prijal by zodpovednost a podla toho sa aj choval. Nejak neverim tomu, ze by jemu raz ruplo v bedni a sposobil by katastrofu. To nie, to uz by sa k tomu staval uplne inak. Zasluzi si sancu. Dajte mu ju. Vzdy je predsa moznost prava odobrat. My tam aktivneho admina potrebujeme, ako sol!

    Dakujem za precitanie si nazoru jedneho aktivneho hraca.
    s pozdravom
    Martinos"

  9. #39
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Žiadosť o práva na zombie servery.

    Martinos, poznam ta iba zo serverov, ale nikdy v zivote by ma nenapadlo, ze mi taketo nieco napises, naozaj si ma prekvapil!!!
    Dakujem ti za tvoj uprimny nazor, velmi si ho cenim.
    Ono ja uz to fakt nechavam na stasti ci mi to klapne, lebo sam som si to vsetko dojebal, proste tym chlastom, ze som robil bordel, sluboval som, ze sa to uz nestane, tak si za tym stojim!
    Dalej ta poticka s Riderom, ja som sa mu za to uz ospravedlnil, ci prijme moju omluvu to je uz na nom.
    Takze takto to je.
    Este raz ti velmi dakujem, ze si sa mi tu takto vyjadril, cenim si to strasne!!!

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele rIDer
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    272

    Re: Žiadosť o práva na zombie servery.

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Hravam to denne 6 - 10 hodin a teda mam slusny prehlad


    Nevim jakou váhu mají názory od noname hráčů. Ale spíš bych řek, že to zbytečně zahlcuje žádosti. To at' si rozhodnou modi propřípadě náborář. No ale když už se postlo zrovna sem..

    @Martinos: Textury se dají vyřešit. Tím se zabýva(l) admin/moderátor Does. Brambor, blast je jasná paka. Zatarasit těch pár přístupových cest tam a je pokoj. Body za infy ti nevratímě, ale bude se ti dobře hrát, stačí to zařadit do spravný sekce: Zombie servery a otravovat Doese :D

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Od hráča Martinos:
    Neviem aka je situacia na klasickom ZM, no ludia z low style mi vraveli, ze..
    OT: Ty lidi z "low style" me začínaj zajímat člověče..
    Naposledy upraveno rIDer; 30-12-15 v 19:13.

  11. #41
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Žiadosť o práva na zombie servery.

    Mne sa tu uz totiz vyjadrili vsetci admini, uz sa mi tu zacinaju vyjadrovat hraci zo servera, co ma tam stretavaju.
    Ja si myslim, ze aj nazor nejakeho hraca ma vahu.

    E: ja tych typkov z low stylu nejako neriesim, podaktory su strasne namysleny za to, ze to vedia trosku lepsie hrat, myslim tym plerixa a kalabiho aby bolo jasne.
    Naposledy upraveno Reflex.; 02-01-16 v 21:29.

  12. #42

    Odpověď: Žiadosť o práva na zombie servery.

    Uz to s ním uzavrite chudák nech ma pokojný nový rok a nema kŕče v bruchu z toho ci ho zoberiete :D
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  13. #43
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Žiadosť o práva na zombie servery.

    No tak co teda? Dostanem tu sancu? Ci po 5 mesiacov nadejneho cakania dostanem LOCK?

  14. #44
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žiadosť o práva na zombie servery.

    Tak ja ti to zhrniem....

    - kandidat si nadejny, ale obrovska chyba je, ze moc tlacis na pilu...
    - bud aktivny v hre, chod prikladom a nie tu na fore sa zapajas do kazdeho flamu a riesis zbytocnosti
    - dalej ti odporucam nespamovat steam adminom a nutit ich k niecomu v tvoj prospech

    to asi tak vsetko, ziadost ostava otvorena...zatial
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  15. #45
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Žiadosť o práva na zombie servery.

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    Tak ja ti to zhrniem....

    - kandidat si nadejny, ale obrovska chyba je, ze moc tlacis na pilu...
    - bud aktivny v hre, chod prikladom a nie tu na fore sa zapajas do kazdeho flamu a riesis zbytocnosti
    - dalej ti odporucam nespamovat steam adminom a nutit ich k niecomu v tvoj prospech

    to asi tak vsetko, ziadost ostava otvorena...zatial
    Dakujem ze si mi to zhrnul matis.
    Ja ti poviem takto, praveze vobec netlacim na pilu a uz vobec neprosim adminov, aby sa mi vyjadrili k ziadosti... Odtedy ako som si zalozil ziadost tak som sa po 2 mesiacoch odvtedy, co som ju tam mal spytal pepa, ze ako to vidi somnou, povedal, ze mam hlasit a hrat dalej, potom som sa ho znova opytal po 4 mesiacoch, ze ci by mi nedal teda tu sancu, znova to iste, ze mam hlasit a hrat a nestresovat sa tymto, takze ja neviem co si mam o tom mysliet? Preco musim cakat tak dlho? Boze moj nikoho som nezabil, tak cim som si to zasluzil?
    Dalej mas pravdu, radsej ostanem v svojej zm sekcii.
    A na koniec ja som to povedal X razy, ze moja aktivita jak in-game, tak na forum bola, je a aj bude vzdy KAZDODENNA!!!
    Naposledy upraveno Reflex.; 31-12-15 v 11:19.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •