Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Žádost o práva Knife Servery.

Threaded View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2015
    Příspěvky
    10

    Žádost o práva Knife Servery.

    Dobrý den, zdravím celý portál csko.cz!! :)

    Nick ve hře : What You WanT?! -WyW- ( s hodně adminama jsem hrál a vycházím s němi :) )

    Věk : 21 let :)

    Narozen : 16.6.1994 ( Po případě někomu pošlu fotku občanského průkazu )

    Steam : kntrfkt2

    Hlstats : http://stats.csko.cz/statsx2/hlstats...player=3801989 snad je to ono :/ :)

    SteamID : STEAM_0:1:10078280

    Něco o mě? : Takže ahoj, mé jméno je Patrik Kojetinský je mi 21 let a narodil jsem se v Itálii :) Plně ovládám CZ jazyk až na menší zádrhely :/ ( nikdo není dokonalý )
    Jsem vyučený jako záměčník, ale jesm zaměstaný jako model ve společnosti Elite Model Look CZ/SK :) Jelikož v celku dost vydělávám, mohl bych i eventuálně dost přispívat na tento portál :) samozdřejmě s mírou :) Na Csku trávím zhruba 4-5 hodin denně, jelikož fotím maximálně 3x do měsíce, takže na to mám i čas :) Nejsem nějak extra skiller, ale admin nemusí podle mě umět hrát, ale má se starat o chod serveru a bránit ho před hackerama, číterama a podobně :)

    Proč chci být admin zrovna já? : No, jáko jako každý normální člověk, chci pomoct s vedením chodu knife serverů a bránit ho před lidma, co hrát nemají :) Nemám rád když to tak řeknu "kidy" co se naváží do rodiny, čítují a používají jiné pomocné programy na serverech :) amx ovládám na 70% :)

    Předem děkuji za váš čas, a brzkou odpověd.

    Hezký zbytek dne, váš věrný hráč Patrik :)
    Naposledy upraveno ZencTk; 11-08-15 v 14:49.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •