Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: COD server (adminy)

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: COD server (adminy)

    Citovat Původně založeno Killer Bee Zobrazit příspěvky
    Jediný koho jsem zatím potkával na CoD jako admina byl kipmul ... ostatní adminy si na CoDku ani nevybavím o.o jo a Euste jak jsi psal 3 hrají jen classic/dust/dm/old a s codem nemají zkušenosti -> Co takhle některé situace přímo z Classic serveru napíšeš /cheater či ! a ani za 5 minut ani za 10 ani jeden admin o.o a nenapsalo ti to ani jednou že žádný admin není přítomný apod. jediná možnost jak chápu je přidat si AIM adminy a psát na steam ... jinak fuknce ! a /cheater je zbytečná když stejně na to admini nechodí.

    LumP - Budou dělat to samé tak proč prostě jestli 2x či 3x dostanou ban za nadávku do rodiny apod. tak po 3 či po 4 prostě Perma a neřešit o.o ?
    som tam skoro kazdy den , iba si menim nicky

    Suz : presne som vedel ze ten druhy bude : Matt (na streame)

  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: COD server (adminy)

    Byznis - jo věřím ti ale tak když hrát napíše /cheater či přez ! tak očekává že příjde admin chápu že někdy nějaký hráč dostane HS a hned "Admin AB AB AB" apod. ale tak někdy je dobré přijít ... jak už jsem psal stalo se mi to víc jak 4x ... ano pak hned do spectu record "bla bla" a "amx_ip" a sem na fórum ale dělat to pokaždé .... mohli by admini začít chodit častějí na hlášení ... ._. Chápu že některý natáčejí zrovna či jsou offline či hrají a ostatní je nezajímá ... ale tak od toho je tady "Admin" aby chodil po těch serverech na kterých je admin a hlídal pořádek na serverech.

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele Martin17CZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    COD:MW, USA- California
    Příspěvky
    434

    Odpověď: COD server (adminy)

    Dejte mi prava a bude poradek
    Zdár ve hře mě najdeš pod nickem |GOD| LAky :).
    Hraju převážně na BaseBuilderu, COD:MW nebo Deathrunu


    Žádost o UB:
    "dobry den prajem moj 24 rocny brat hrava CS 9 rokov a vy ste mu dali ban za WH ? nikdy necitoval !!! ma sluchadka a mikrak velmi dobre je pocut kroky cez celu mapu ...ziadam o unban , prisaha ze nikdy nebude uz hrat tak dobre !!
    9 rokov odohane Cs ta nieco nauci po turnjaoch chodil :) a vy mu date BAN , ziadam vas pekne :) !! Dakujem vo pred"
    by [S]t4k!sTa

  4. #19
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: COD server (adminy)

    Citovat Původně založeno Martin17CZ Zobrazit příspěvky
    Dejte mi prava a bude poradek
    OK
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  5. #20
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215

    Odpověď: COD server (adminy)

    Ti 2 mě už opravdu štvou a nejsou to jen nadávky do rodiny stačí když si last z teamu a nedáš to a už hejtují... Možná to dělají jen mě ,protože já se nenechám urážet a odpovím jim ,ale tohle není normální ti 2 si rozhodně zaslouží permu!!

  6. #21
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267

    Odpověď: COD server (adminy)

    killer bee: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=154811 , aktivni 1+ 4 vyprsene , takze uz by mel mit perma, podle tvych vypoctu... :D

  7. #22
    Expert člen Avatar uživatele Martin17CZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    COD:MW, USA- California
    Příspěvky
    434

    Odpověď: COD server (adminy)

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    OK
    Jediny kdo tu ma rozum!
    Zdár ve hře mě najdeš pod nickem |GOD| LAky :).
    Hraju převážně na BaseBuilderu, COD:MW nebo Deathrunu


    Žádost o UB:
    "dobry den prajem moj 24 rocny brat hrava CS 9 rokov a vy ste mu dali ban za WH ? nikdy necitoval !!! ma sluchadka a mikrak velmi dobre je pocut kroky cez celu mapu ...ziadam o unban , prisaha ze nikdy nebude uz hrat tak dobre !!
    9 rokov odohane Cs ta nieco nauci po turnjaoch chodil :) a vy mu date BAN , ziadam vas pekne :) !! Dakujem vo pred"
    by [S]t4k!sTa

  8. #23
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215

    Odpověď: COD server (adminy)

    Podle mě admini nemusí být přímo na tom serveru, ale stačí reagovat na zprávy přes ! a /cheater já jsem třeba dneska přes /cheater nahlásil jednoho hráče za AB a matis tam byl vlastně chvilku potom , skoro hned.. A ještě tam přidal WH , kterého jsem si nevšiml.. :D

  9. #24
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: COD server (adminy)

    Na hlášení typu : "Admin pod Ab, nebo jenom cheater", vam nikdo chodit nebude. Při hlášení uvést nick a důvod, za co ho hlásím. Pak někdo příjde

    čau grakone


  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: COD server (adminy)

    Citovat Původně založeno Sm4ckd0wn Zobrazit příspěvky
    Podle mě admini nemusí být přímo na tom serveru, ale stačí reagovat na zprávy přes ! a /cheater já jsem třeba dneska přes /cheater nahlásil jednoho hráče za AB a matis tam byl vlastně chvilku potom , skoro hned.. A ještě tam přidal WH , kterého jsem si nevšiml.. :D
    Matisko je stary cheathunter , ten vybanuje vsetko , ale chap aj to ze sme tu neni nonstop a mame svoj zivot a nielen cs ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •