Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 56

Téma: Žiadosť o práva na only inferno - PRIJATÝ

  1. #31

    Odpověď: Žiadosť o práva na only inferno

    Tak diky ?
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  2. #32
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Příspěvky
    123

    Odpověď: Žiadosť o práva na only inferno

    proti-nechce me vozit do mesta

    ed-nakonec pro, slibil, že mě bude v patek vozit z mesta

    ------------------------------------------------------------------------

    Hlásí mi často cheatery na steamu a žádný fail.. adminů na aim je vždy potřeba jako sůl
    Naposledy upraveno nquyen; 22-10-15 v 22:32.

  3. #33

    Odpověď: Žiadosť o práva na only inferno

    Díky, ale keď ogrcáš auto si to umývaš a už ťa viac nevezem xD
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,267

    Re: Žiadosť o práva na only inferno

    Ahoj.
    Tu pána Detektora poznám už nejaký čas, skôr ako som nastúpil do služby, vyžieral mi cheaterov a to sa nezabúda!
    Hlásenia od neho sú.
    Cheatera vie rozpoznať.
    Ale ten BAN, no, náborár rozhodne.
    Pro.
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žiadosť o práva na only inferno

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...-ro-obch%E1dza


    Toto by sa ti nemalo stavat, cakal by som ze ked uz ziadas o prava tak taketo veci zvladas, davam to tu aby to tu bolo vidiet, nezakladam si na tom nazor, moj nazor je na minulej strane.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  6. #36
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na only inferno

    Citovat Původně založeno Silent Cry Zobrazit příspěvky
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...-ro-obch%E1dza


    Toto by sa ti nemalo stavat, cakal by som ze ked uz ziadas o prava tak taketo veci zvladas, davam to tu aby to tu bolo vidiet, nezakladam si na tom nazor, moj nazor je na minulej strane.
    Ja si myslím, že toto mu vyčítať až tak nemusíme, je to len drobotina. :) Ak si nebude v týchto veciach istý, tak si dá určite poradiť a nechá to niekomu inému na poriešenie. Podstatné je, že nefailuje pri hlásení haxorov.

  7. #37

    Odpověď: Žiadosť o práva na only inferno

    Hej , každý sa raz pomýli nevedel som ,že keď sa na ten server niekto pripojí im to zmení automaticky meno myslel som ,že je to jeden hráč lebo IP a VID sa po bane dá zmeniť úplne na iné .. Ale nabudúce už budem vediet ... a myslím si že horšie by boli keby robím faily pri číteroch a môžte kuknúť koľko som ich nahlásil a koľko bolo failov :) Každopádne som si vedomý chyby a uznávam ,že by sa to stávať nemalo a poučil som sa
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Žiadosť o práva na only inferno

    Bol som na hlásení a banned, som pre triala a ptm sa uvidí, myslím že sa hodí dalšia pomoc na strielacích... hlavne sa na servery nenechaj vyprovokovať aby si o tie práva hneď aj neprišiel.
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  9. #39

    Odpověď: Žiadosť o práva na only inferno

    Díky :)
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  10. #40

    Odpověď: Žiadosť o práva na only inferno

    Jsem stejného názoru jako Die, na admina se dle mě nehodí. Jediné plus z mé strany je to, že hlásí. Proti
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žiadosť o práva na only inferno

    Pardon, ale Tvuj chatlog je na stejne urovni jako driv a staci mi, co pises za blbosti i tady v zadosti a to ti bude 18.

  12. #42

    Odpověď: Žiadosť o práva na only inferno

    Chatlog ? Tam nenájdeš z normálnych serverov nič ... Jake blbosti ? Beres to moc vážne chlapče .. Normálny hráč nemôže nič napísať lebo je to hneď automaticky blbosť nemôže si ani otvoriť hubu ale pokial je to admin je to v poriadku ze? Ty ani nemôžeš vedieť jak sa chovám na servery ked teba tam ani nevidím ani na jednom hlásení si nebol , takze tvoj hlas ma asi taky význam ze chatlog z rezervacky nahovno a nepáči sa mi tak mu dám proti ... Všetky veci na admina spĺňam pokial viem


    // nema to byt žiadne útocenie je to čisto moj názor
    Naposledy upraveno Detektor; 14-11-15 v 12:34.
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žiadosť o práva na only inferno

    Pravo na vyjadrenie ma kazdy. Utocenim na admina si fakt nepomozes, prave naopak. Len ukazujes svoj charatkter, ak chces byt admin tak nemozes utocit na kazdeho kto sa na tebo krivo pozrie...
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  14. #44
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žiadosť o práva na only inferno

    Citovat Původně založeno Detektor Zobrazit příspěvky
    Chatlog ? Tam nenájdeš z normálnych serverov nič ... Jake blbosti ? Beres to moc vážne chlapče .. Normálny hráč nemôže nič napísať lebo je to hneď automaticky blbosť nemôže si ani otvoriť hubu ale pokial je to admin je to v poriadku ze? Ty ani nemôžeš vedieť jak sa chovám na servery ked teba tam ani nevidím ani na jednom hlásení si nebol , takze tvoj hlas ma asi taky význam ze chatlog z rezervacky nahovno a nepáči sa mi tak mu dám proti ... Všetky veci na admina spĺňam pokial viem
    Jeho hlas má stejný význam jako hlas matise, tak prosím nepiš. Říkáš Die-ovi chlapče, přitom nevíš kolik mu je let. Když chceš zaútočit na admina, musíš si rozmyslet jestli tento boj vyhraješ. Nejdeš na ty práva dobře, + nerozeznáš ani obcházení. Je to dost dlouhá doba, aby ses polepšil. Já když čekal na práva, tak jsem držel hubu a hlásil, ale ty tady narážíš na adminy. Po tom co si předvedl, si nedokážu představit tebe jako admina, i když ze začátku to bylo slibné, můj názor jsem napsal o 2 strany dozadu. Ahoj


    E// Já? Já nezapl číty, já čistý člověk. Jen mi prosím řekni, kdy jsem někomu nadával na rodinu?? Kdybych nebyl normální, tak nemám práva. Já mám úspěšně zabanovaných okolo 340 haxorů, tak mi prosím řekni, kdo by byl lepčí kandidát, Dík.
    Ne, protože kdyby si uměl rozeznat obcházení, tak si všimneš, že kromě nicku neměl nic stejného.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 14-11-15 v 12:35. Důvod: Zapat1 idea

    čau grakone


  15. #45

    Odpověď: Žiadosť o práva na only inferno

    Idea : ja na nikoho neútočim len som vyjadril svoj názor ako on


    Unihoc : ty si ten posledný kto by mal nieco písať o útoceny na osobu .. K tebe sa vyjadrovať nema ani cenu ked si myslíš ze je viac v poriadku niekomu nadávať na rodinu za palčeky tak si neni normálny ( neni to útok je to pravda ) .. Môžeš byt rad ze mas este svojho supporta co absolútne nechápem lebo takých by tu našli minimálne 10 a každý lepší jak ty

    Edit : Nerozoznam obchádzanie ? Asi 20 minút po tom faile c som sa pomýlil som nahlásil jedno a banoval ho klimax ;)


    Edit2: Nadával si mne aj na moju rodinu tak to tu teraz nehraj a to zato ze som ti dal palec dole písal som o tom aj pepovy on to videl ... Nikto ta tu nema rad zamysli sa prečo .. Tak to si nahovno admin ked nevieš ze aj SID aj IP sa dá zmenit.. Vyčítaš mi tu ze neviem rozoznať obchádzanie a sám to nevieš :Dd
    Naposledy upraveno Detektor; 14-11-15 v 12:58.
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •