Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 53

Téma: Žádost o práva na serveru JB.

  1. #16
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    193

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    O víkendech jsem tam většinu odpoledne, někdy i dopoledne když nejsem ospalý a přes všední dny tak kolem 4 a pak k večeru 7, 8 a dál ;)

  2. #17
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Citovat Původně založeno Rosi! xP Zobrazit příspěvky
    S AMX prozatím zkušenosti nemám, protože jsem admin nebyl na žádném serveru, ale není problém na AMX zapracovat.

    S pozdravem Rosi.
    Citovat Původně založeno Rosi! xP Zobrazit příspěvky
    AMX: Zkušenosti s AMX mám, ovšem malé, když mě kamarád nechal adminovat na svém serveru, ať si to vyzkouším.
    No aspoň si sa pohol s tými skúsenosťami? Či len amx_ip? :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #18
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    193

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Tak jakože něco jsem se naučil, ale mám kámoše(v klanu), kteří by mě mohli všechno přiučit. ;) takže o AMX starost nemám :)

  4. #19
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Len na doplnenie, za CT bol v poho, aj ako Simon.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele TheFinrod
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    849

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Pro

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Mě by zajímala jedna věc. Většina adminů si původně žádala o práva na JB, teď jich většina na JB kašle a hraje a adminuje jinde. Určitě by jsi zůstal jailbreaku věrný?

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  7. #22
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Mě by zajímala jedna věc. Většina adminů si původně žádala o práva na JB, teď jich většina na JB kašle a hraje a adminuje jinde. Určitě by jsi zůstal jailbreaku věrný?
    Blbá otázka neda sa to hrať stále , ja som si myslel že ma to nikdy neprejde . Neskôr zistis že to je stále o tom istom a sľubovať takúto vec je vražda.

  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Mě by zajímala jedna věc. Většina adminů si původně žádala o práva na JB, teď jich většina na JB kašle a hraje a adminuje jinde. Určitě by jsi zůstal jailbreaku věrný?
    Když se nemusíš o nic starat, je to fun, ale jako admin to tam moc nejde.

  9. #24
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Mě by zajímala jedna věc. Většina adminů si původně žádala o práva na JB, teď jich většina na JB kašle a hraje a adminuje jinde. Určitě by jsi zůstal jailbreaku věrný?
    Práva by dostal len na JB.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #25
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    193

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Práva by dostal len na JB.
    Přesně tak, pro zatím žádám o práva jen na JB, nevěřím že bych tam byl celý den a jen kontroloval kdo co dělá. Ale zase si myslím (vím), že mě to nepřejde, protože už to nějákou dobu hraju a pár fajn lidí jsem tam poznal. :)

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Citovat Původně založeno Rosi! xP Zobrazit příspěvky
    Přesně tak, pro zatím žádám o práva jen na JB, nevěřím že bych tam byl celý den a jen kontroloval kdo co dělá. Ale zase si myslím (vím), že mě to nepřejde, protože už to nějákou dobu hraju a pár fajn lidí jsem tam poznal. :)
    Nojo, ale vem si, že bez práv to je zábava, o nic starat nemusíš a když už něco, tak to nahlásíš. Ale teď, teď bude muset dávat pozor na FK (jestli to byl opravdu FK nebo ne a tak...), budeš muset snášet ty, co spamujou chat s tím, že dostali FK a podobně. Nebo špatné simony a tak. Já osobně bych si třeba na JB o práva nepožádal, už jsem z důvodu, že tam nehraju a těm pravidlům nerozumím a za další, že poslouchat to pištění taky neni zrovna příjemné. Jsem klidnej člověk, ale asi by mi z toho hráblo. Ovšem pokud se nato cejtíš, jsem určitě pro. :)

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  12. #27
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    193

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Nojo, ale vem si, že bez práv to je zábava, o nic starat nemusíš a když už něco, tak to nahlásíš. Ale teď, teď bude muset dávat pozor na FK (jestli to byl opravdu FK nebo ne a tak...), budeš muset snášet ty, co spamujou chat s tím, že dostali FK a podobně. Nebo špatné simony a tak. Já osobně bych si třeba na JB o práva nepožádal, už jsem z důvodu, že tam nehraju a těm pravidlům nerozumím a za další, že poslouchat to pištění taky neni zrovna příjemné. Jsem klidnej člověk, ale asi by mi z toho hráblo. Ovšem pokud se nato cejtíš, jsem určitě pro. :)
    Zaspamovaný chat je už ted a nemálokrát i mým jménem... Právěže se chci starat, udělat hru lepší a snesitelnější, aby to byla zábava a ne aby ses na JB vytočil a znechutil hru. To právě chci udělat, aby si člověk neznechutil JB hned jakmile tam příjde nebo už tou pověstí.

  13. #28
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    193

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    prosím, jestli by se mohli vyjádřit i jiní admini z JB :) Díky :)

  14. #29
    BUBEN
    Guest

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Já už se za JB admina nepovažuji, ale vyjádřím se. Jdu tam, jen když přijde zpráva. Ale zas takovej bordel tam není. Co jsem tam byl minulej týden, jen jsem upozornil. Nic jsem nemusel řešit. Hrát to umíš, ale nevím jak by ses změnil. Další problém co u tebe vidím je Miska. Jestli si tě pletu, tak se omlouvám. V momentu, kdy přijde na server ... jak bych to napsal slušně, prostě zajímáš se jen o ní. Ta by tě přemluvila ke všemu. Kdyby byl Jail v těch toroskách, jak všichni píšou, dám ti ano. Ta situace tam není. Až nastane, vím na koho se obrátit.
    Naposledy upraveno BUBEN; 17-01-12 v 22:08.

  15. #30
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    193

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Miška je jen kámoška, ještě nikdy se nestalo, že bych jí nadržoval a ani to neplánuju, at si každý říká co chce ;)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •