Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 53

Téma: Žádost o práva na serveru JB.

  1. #31
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Citovat Původně založeno BUBEN Zobrazit příspěvky
    Já už se za JB admina nepovažuji, ale vyjádřím se. Jdu tam, jen když přijde zpráva. Ale zas takovej bordel tam není. Co jsem tam byl minulej týden, jen jsem upozornil. Nic jsem nemusel řešit. Hrát to umíš, ale nevím jak by ses změnil. Další problém co u tebe vidím je Miska. Jestli si tě pletu, tak se omlouvám. V momentu, kdy přijde na server ... jak bych to napsal slušně, prostě zajímáš se jen o ní. Ta by tě přemluvila ke všemu. Kdyby byl Jail v těch toroskách, jak všichni píšou, dám ti ano. Ta situace tam není. Až nastane, vím na koho se obrátit.
    Buben až v takých sprepáčením sra*kách to nieje , ale povedz mi jedného admina ktorý tam hráva okrem pepina kotrý teraz dostal práva? .... Nikto , takže ak tam nechceme také sra*ky ako všetci opisujú tak podľa môjho uváženia by sme tam mali priať ešte aspoň 2och aktívnych a kvalitných adminov ktorý to tam budú spoločne s pepinom udržiavať. Nehovoriac o JB 2 , ak sa bude mať spusťiť ten tak to bude treba ďalších 5 adminov.

  2. #32
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Lepsi 1 to delat poradne, nez 10 kteri by neustale kecali do mikrofonu hovna. Pro Rosiho bych zkousku dal.
    Naposledy upraveno Ryukyza; 18-01-12 v 20:38.

  3. #33
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    193

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Na JB právě nechodí až na Pep!na žádný admin denně. Najdou se i chvíle (občas i větší), kdy tam není admin žádný a to si pak dělá každý co chce. Pokud se bude v průběhu času otevírat znovu i JB2, tak to asi Pepino sám neohlídá :)

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele Shamino
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    437

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Řekl bych že já tam taky chodím docela často :)

  5. #35
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    193

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Citovat Původně založeno $h4miik Zobrazit příspěvky
    Řekl bych že já tam taky chodím docela často :)
    Tak to je pravda, i ostatní admini, ale občas jak říkám se ta chvíle najde... :)

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele Shamino
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    437

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Jinak bych byl PRO neděláš bordel,hrát umíš až na ten hlas :O :D

  7. #37
    BUBEN
    Guest

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Citovat Původně založeno Dejf Zobrazit příspěvky
    Buben až v takých sprepáčením sra*kách to nieje , ale povedz mi jedného admina ktorý tam hráva okrem pepina kotrý teraz dostal práva? .... Nikto , takže ak tam nechceme také sra*ky ako všetci opisujú tak podľa môjho uváženia by sme tam mali priať ešte aspoň 2och aktívnych a kvalitných adminov ktorý to tam budú spoločne s pepinom udržiavať. Nehovoriac o JB 2 , ak sa bude mať spusťiť ten tak to bude treba ďalších 5 adminov.
    Četl jsi co jsem psal já? Ukaz mě větu, kde pisu, ze je na jailu bordel. Já píšu o opaku a ty se do mě pustis ani nevíš co jsem psal. Musím se smát. Jestli se nepletu, ty jsi měl být taky admin na jail. A někde jsem četl, že jsi z jailu utekl. Je lepší vybrat pořádně, než vzít 5 lidí a pak rict no nevyšlo.
    Naposledy upraveno BUBEN; 19-01-12 v 16:18.

  8. #38
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Citovat Původně založeno BUBEN Zobrazit příspěvky
    ...Prostě podle me není rehy vhodny a ty si ještě jednou precti co jsem psal.
    Tohle je Rosiho žádost.

  9. #39
    BUBEN
    Guest

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Píšu na na mobilu a sedím ve vlaku. Přepisu to :)

  10. #40
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Citovat Původně založeno BUBEN Zobrazit příspěvky
    Četl jsi co jsem psal já? Ukaz mě větu, kde pisu, ze je na jailu bordel. Já píšu o opaku a ty se do mě pustis ani nevíš co jsem psal. Musím se smát. Jestli se nepletu, ty jsi měl být taky admin na jail. A někde jsem četl, že jsi z jailu utekl. Je lepší vybrat pořádně, než vzít 5 lidí a pak rict no nevyšlo.
    Buben prepac ale asi jediný kto si zle prečítal príspevok si ty . Skús si ten môj príspevok prečítať ešte raz a ak nepochopil tak ti to skúsim priblížiť . Na začiatku kde píšem že to niekde až vy takých srackach prejavujem s tebou súhlas . Potom píšem ak nechceme aby sa to dostalo tam ako to všetci hráči opisujú tak by sme mali priať adminov na jb neviem kde som sa do teba pustil , ale ak sa ťa niečo dotklo prepac :-D . ( jediný kto sa do dakoho pustil si ty )

    EDIT: ku tomu že ja som admin z Jb ak bude veľa hráčov proti mojim právam inde kľudne si ich nechám zobrať ale však chcem ťa upozorniť že som tu už dával banky aj keď si tu ty ešte ani nebol (na kotelne) pozri si banlist tam si daj hľadať / admin / dej / moju hist. Banov ktoré som dal a prvý je z roku 2009 takze tak.
    Naposledy upraveno Dejf; 19-01-12 v 22:53.

  11. #41
    BUBEN
    Guest

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Nechtěl jsem zpochybnit tvoje práva. Pouze jsem chtěl poukázat na to, že z jailu všichni utečou. I ja jsem že začátku taky furt a utekl jsem. Prostě to časem omrzi.

    Jinak takto jsem já špatně pochopil. Viděl jsem to jako proti, ale teď už to chapu. A chtěl bych se ti omluvit, protože jsem to chápat jinak a tak jsem se bránil

  12. #42
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Citovat Původně založeno BUBEN Zobrazit příspěvky
    Nechtěl jsem zpochybnit tvoje práva. Pouze jsem chtěl poukázat na to, že z jailu všichni utečou. I ja jsem že začátku taky furt a utekl jsem. Prostě to časem omrzi.

    Jinak takto jsem já špatně pochopil. Viděl jsem to jako proti, ale teď už to chapu.
    Možno som to aj zle napísal ospravedlňujem sa za nedorozumenie . Ono je to tým že ťa to omrzi prideš na to že je to stále dookola to iste .

  13. #43
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Citovat Původně založeno Dejf Zobrazit příspěvky
    Možno som to aj zle napísal ospravedlňujem sa za nedorozumenie . Ono je to tým že ťa to omrzi prideš na to že je to stále dookola to iste .
    To taky, ale spíš časem začne člověk přicházet o nervy + neustálý hádky, no prostě shit. Ale dost OT, co s Rosim?

  14. #44
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    193

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Citovat Původně založeno Dejf Zobrazit příspěvky
    Možno som to aj zle napísal ospravedlňujem sa za nedorozumenie . Ono je to tým že ťa to omrzi prideš na to že je to stále dookola to iste .
    Však právě proto jsem navrhoval mapy na přidání :)

  15. #45
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Re: Žádost o práva na serveru JB.

    Charon nechcem sa ti starať do remesla akože mohol by si už rosiho žiadosť vyriešiť lebo uz je tu mesiac a pomaly uz západne prachom .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •