Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Žiadosť o práva na Classic

  1. #1

    Žiadosť o práva na Classic

    Ahojte
    Chcel by som si požiadať o práva na classic z dôvodu že po roku som zas začal hrať CSka ako 1.6 aj GO...a ten server sa mi zapáčil okrem ľudí co robia team flash a nevedia ani ako sa majú správať a aj s tými cheatmi moc nevedia hrať....

    Mám 23 rokov o 2 mesiace 24, CS hrám vyše 11-12 rokov proste od 1.3ky :) mal som jeden originálny účet no žiaľ ako vždy žena zakázala a dala výber ona či CS :D a tak som musel krásny CS účet zabánovať lebo ma to tahalo s kamošmi mix, gather, versus na ESL :( no kedže pracujem vonku a mám viac času aj na trošku oddych alebo tak rád pomôžem a aj s mojim novým steam účtom...id je slabý STEAM_0:0:85453516 ale tak nie všetko je o STEAM_id :) hrával som zamlada ESL nevyťahujem sa iba hovorím...vlastnil som DIZlike.eu portál pred 6 rokmi a 2 roky to aj fungovalo no kvôli ľudom ktorí si robili srandu z hráčov to upadlo....

    3 mesiace nehrám max. 1 mesiac aj ako Ns aj ako Steamer ale dávnejšie som tu hral...
    Register trestov mam čistý...nikdy som nikde necheatoval nemam zapotreby...proste kto je lepší nech je...je to iba hra
    Hlásenie cheaterov nebolo kedže kým som sa dostal do spectu a nahral demo ktoré by ukázalo Cheaty odisiel...žial som perfekcionista a bán nedávam len tak bez dôkazov ale preverím naisto....

    TS mic atd všetko mám :)

    Ďakujem že máte také parádne servery a aj keby sa nestanem adminom nič sa nedeje...

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Novic
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Slovakia :) Stred európy :)
    Příspěvky
    211

    Odpověď: Žiadosť o práva na Classic

    Že máš 23 ti tu nikto neuverí. Už len tvoje vyjadrovanie v písomnej žiadosti je slabé. Chcem sa opýtať nieje toto tvoj starý účet ? "http://www.steamid.co.uk/profile/76561197967577950" Na ktorom sú 2 VAC bany.
    Nový steam ti nepomôže máš na ňom 1 pripojenie na servery kotelna.
    Poznám tvoje ns takže niečo s tvojho CHL :
    Classic 29-08-2015 18:40:24 VALVE_0:0:996972029 188.167.86.165 uberlowky mam 3 steamy blbecek :D to ze nehram na steame nemusim si honit ego
    No chcel som kopírovať aj tvoje konflikty, ale každý admin ktorý si otvorí tvoj NS CHL uvidí, že každá tvoja veta útok na hráča v podaní "urážok, nadávok"
    U mňa máš bezvýznamné PROTI
    Naposledy upraveno Novic; 10-09-15 v 12:47.

  3. #3
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žiadosť o práva na Classic

    Vies nam tu hodit aj stare ID?
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Žiadosť o práva na Classic

    Já teda nevím proč by mu nemohlo být 23. Tu žádost má obsáhlou celkem dost. Ale nevím co s těma cheaterama. Zde nemáš nic nahlášeno, hráš na NS, tudíž na steamu nikomu hlásit nemůžeš. Na steamu by měl asi každý mít něco už nahráno, na NS se tu práva nedávají. Jestli o to stojíš, tak musíš splňovat podmínky, jako každý.

    Ale viděla sem tě už lítat dříve na steamu na pubu, teda snad si to byl ty. Skill máš, to se musí nechat, něco nahlaš. Dávám ti zatím takové malé PRO
    Naposledy upraveno Britny; 10-09-15 v 16:19.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Novic
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Slovakia :) Stred európy :)
    Příspěvky
    211

    Odpověď: Žiadosť o práva na Classic

    Okey moja chyba, môže mu byť 23 a o 2 mesiace 24, ja som to zhodnotil podla CHL.
    A máš 2 účty na kotelni? alebo je toto tvoj prvý ? (Datum registrace 10-09-15)
    Naposledy upraveno Novic; 10-09-15 v 17:02. Důvod: Chybička se vloudila :D

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,435

    Odpověď: Žiadosť o práva na Classic

    Na steame za posledný mesiac pripojenie iba dnes, aj na NS aktivita kolísavá. Hlásenia tu žiadne, z hry si tiež žiadne nevybavujem. Provokácia hráčov a pravdepodobne 2 VAC bany.

    PROTI

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žiadosť o práva na Classic

    Ja by som bol s tym pro opatrny hlavne pri hracovy ktory je jeden den zaregistrovany na fore a nema nic nahlasene :)

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Žiadosť o práva na Classic

    Já mu to malé pro dala, protože tu hrá dlouho, akorát neměl účet na forku a nic nemá nahlášeno, což je právě to velké mínus, takže je jasné, že je jentak ani nedostane, ale když bude aktivní, tak to pro má. A ty VAc bany hm. Před 250 dny to bylo no. To zase je zase takové smíšené. Steam co má ted je čistej.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žiadosť o práva na Classic

    Proti*

  10. #10

    Odpověď: Žiadosť o práva na Classic

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Já mu to malé pro dala, protože tu hrá dlouho, akorát neměl účet na forku a nic nemá nahlášeno, což je právě to velké mínus, takže je jasné, že je jentak ani nedostane, ale když bude aktivní, tak to pro má. A ty VAc bany hm. Před 250 dny to bylo no. To zase je zase takové smíšené. Steam co má ted je čistej.
    Len by som ti rád pripomenul že mne si dala proti za bany ktoré boli vlastne faily so slovami raz cheater navždy cheater ale 250 dní to už asi to navždy bude dávno minulosť že..a k žiadosti samozrejme moje trial proti

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žiadosť o práva na Classic

    A vac bany na steame tu vlastne niekomu vadia? Ved to je uz v poslednej dobe jedno ak ma admin vac.. ci dva
    Naposledy upraveno Eso./digl; 11-09-15 v 14:37.

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žiadosť o práva na Classic

    Britny co ty píšeš není snad ani možný .. Proti

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Žiadosť o práva na Classic

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Britny co ty píšeš není snad ani možný .. Proti
    V tom případě admini co maj VAC, tak nemaj mít práva :) Když se ti to nelíbí a nebo raději na mě nereaguj.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Žiadosť o práva na Classic

    Normalne by kazdy dal hracovi, co nema nic nahlasene, nehra na steame, je prvy den na forku a jeho chatlog neni tiez velka slava hned proti. Velmi by ma zaujimal dovod, preco mu Britny dava male pro. Príde mi to dost komicke.
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  15. #15
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Žiadosť o práva na Classic

    Však sem ho tam už napsala, to pro má když by začal něco hlásit a být více aktivní. Už sem psala, že tu hrá poměrně dost dlouho, akorát tu není aktivní. Práva nedostane, tak netreba se tím stále zabývat.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •