Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Žiadosť o práva na Aim - Klasické

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Arrow Žiadosť o práva na Aim - Klasické

    Tak som tu zas po pauze ktorú ste mi doporučili. :) Volám sa Matej, momentálne 17, CS hrám už tých zopár rokov (približne 5 rokov aktívne*), na Kotelne osobne už dosť dlho na zmenu, samozrejme hrávam aj inde no iné módy. (jedine JB, inak ee) Mám rád nejaký ten poriadok vo veciach zvlášť teraz v poslednej dobe som sa hodne zmenil po ťažkej opreácii a dosť si všetkého vážim. :) Problémy na CSku, no žiaľ komunikácia sa ešte zlepšujem, nadávky sú nepríjemný zlozvyk. Najčastejšie sa zdržiavam na serveroch Dust 2 Only na ktorých by som rád pomáhal ako Trial Admin. Nahratý čas mám, hrávam pre zábavu aj na Furiene kde už mám tiež zopár nahlásení. (približne 1-2 takže dokopy nič :/ ) Na COD si užívam srandu najviac, je to môj obľúbený mód pretože ani cheaty tam často moc nepomôžu. :3

    Originál hra: Jasné, Steam som vyhral, Steam Profil- Machine#38
    Hrať minimálne 3 mesiace alebo mať 7dní čistého času: HLStats:X (neviem či máte toto namysli, ak tak upravím*)
    Čistý trestný register: Nie som delikvent :D Steam profil čisto, s cheatmi však skúsenosti mám, ale už dobré 2-3 roky som ich ani neskúšal vyhľadávať, spoluhráči a priatelia mi vraveli že to kazí hru aj hráčovi čo ich používa a viem to aj sám, je to sranda ale nie je to ono :/
    Hlásenie cheaterov + demá: Jop, nahlasujem aktívne no mal som teraz minimálne cez prázdniny pauzu (operácia) a po vianociach som hral hlavne CS:GO ktoré som novo kúpil. :) Myslím že aj tam som trocha "povyrástol". :)

    Za skoré odpovede vďaka, na "Proti" nemám čo namietať, v prvej žiadosti mi to už bolo vysvetlené. :) Machine#38

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  2. #2
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298
    Naposledy upraveno because; 13-09-15 v 00:13.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Novic
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Slovakia :) Stred európy :)
    Příspěvky
    211

    Odpověď: Žiadosť o práva na Aim - Klasické

    Ahoj, poznám ťa z Furienu, aktivita na ňom vysoká.
    + Nahlásil si mi cheatera

    - CHL (Kukol som sa aj na GS, a aj tam máš BAN za nadávanie)
    - Dneska si hlásil 2 cheaterov jedného steamaka (clear), a druhý hráč ako kukám taktiež nemá BAN. Faily to je veľké mínus.
    - vid. Because

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Žiadosť o práva na Aim - Klasické

    Jup viem, jeden bol preklik. Druhý, podľa nicku by som vedel. Jedného som nahlasoval včera tiež no tam bolo viac čo ho nahlásili a admin banoval na mieste.

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Žiadosť o práva na Aim - Klasické

    Takto, sry ale pozri na dátum. Vravel som že aj ja mám bujnú minulosť. :) To bola ešte NS verzia.

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o práva na Aim - Klasické

    Rok a pol dozadu nie je ešte dlhá doba, PROTI.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Žiadosť o práva na Aim - Klasické

    No ok, tak čo už, dik za názory. :)

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  8. #8
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Žiadosť o práva na Aim - Klasické

    Presne, dajú sa práva týpkovi, čo obchádzal každý ban čo dostal. Ani raz po Ub ba čo viac furt si nadával (ak ma pamäť neklame tak to boli horšie nadávky než bývajú) a nakoniec si obišiel aj ban za cheating. Ďalej sa tu spomínajú faily takže žiadny úžitok veľmi neni.

    E:
    Citovat Původně založeno Wrrrr Zobrazit příspěvky
    Teraz mi tu plačeš o minulosti, to je pekné, vtedy keď som počul tvoj hlas chcelo sa mi plakať, ak neveríš že sa človek dokáže zmeniť si na tom úboho, ale tak to je tvoja vec. :) Dík za názor no.
    Jej ty si počul môj hlas ale tak je mi to jedno, pre mňa si obyčajný retard. Nechcem týpkovi, čo som mu dával bany za to, že sa nevie chovať a čo dostal aj ban za WH + to ešte obchádzal a chválil sa ako to obchádza hovoriť kolega.

    Citovat Původně založeno Wrrrr Zobrazit příspěvky
    Toto teda lock, bez šance zrejme aj do budúcna. :) Ešte by som sa chcel opýtať teda k tomu "obchádzaniu banu" že prečo je ten ban len typu: maminka povedala že máš ban ale pripojiť sa môžeš... podľa mňa je to blbosť a bany za to sú úplne nezmyselné pokiaľ hráča nezastavia úplne. Tým že sa mi išlo pripojiť som myslel že mi ban skončil predčasne takže to nebola moja blbosť keďže aj to sa stáva, a len predsa som bol mladý na to aby som si všímal také blbosti. Ku AB+WH som sa už vyjadril ale takéto názory tu nikoho nezaujímajú. :) + som ešte netušil že nahlásenia musia byť 100% presné že človek nemôže nahlásiť čistého hráča ak má podozrenie... Odomňa všetko, aj tak sa žiadneho "Pro" okrem Proti nedočkám vďaka banom na NS. Každopádne prajem pekný deň a sry za zdržiavanie.
    Dostal si ban na 5 dní a na ďalší deň si sa hneď pripojil a ešte si sa chválil, že máš ban. Hlavne, že si o tom nevedel. Demence
    Naposledy upraveno because; 13-09-15 v 19:55.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Žiadosť o práva na Aim - Klasické

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Presne, dajú sa práva týpkovi, čo obchádzal každý ban čo dostal. Ani raz po Ub ba čo viac furt si nadával (ak ma pamäť neklame tak to boli horšie nadávky než bývajú) a nakoniec si obišiel aj ban za cheating. Ďalej sa tu spomínajú faily takže žiadny úžitok veľmi neni.
    Teraz mi tu plačeš o minulosti, to je pekné, vtedy keď som počul tvoj hlas chcelo sa mi plakať, ak neveríš že sa človek dokáže zmeniť si na tom úboho, ale tak to je tvoja vec. :) Dík za názor no.

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Žiadosť o práva na Aim - Klasické

    To si nepočul ešte ZeMiho hlas. PROTI.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Žiadosť o práva na Aim - Klasické

    Citovat Původně založeno J3ZUsSs* Zobrazit příspěvky
    To si nepočul ešte ZeMiho hlas. PROTI.

    Ale inak proti , staci ta historia uplne

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žiadosť o práva na Aim - Klasické

    proti
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Žiadosť o práva na Aim - Klasické

    Už som počul že sa zmenili pravidlá že pri žiadosti nemôže mať človek nič, dík za oznámenie v správe, inak dôvod prečo som tú žiadosť podal: Pri prvej som dostal odpoveď "skús to o pol roka" tak som skúsil, lenže "neznalosť pravidiel sa neodpúšťa". ;)

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Žiadosť o práva na Aim - Klasické

    Toto teda lock, bez šance zrejme aj do budúcna. :) Ešte by som sa chcel opýtať teda k tomu "obchádzaniu banu" že prečo je ten ban len typu: maminka povedala že máš ban ale pripojiť sa môžeš... podľa mňa je to blbosť a bany za to sú úplne nezmyselné pokiaľ hráča nezastavia úplne. Tým že sa mi išlo pripojiť som myslel že mi ban skončil predčasne takže to nebola moja blbosť keďže aj to sa stáva, a len predsa som bol mladý na to aby som si všímal také blbosti. Ku AB+WH som sa už vyjadril ale takéto názory tu nikoho nezaujímajú. :) + som ešte netušil že nahlásenia musia byť 100% presné že človek nemôže nahlásiť čistého hráča ak má podozrenie... Odomňa všetko, aj tak sa žiadneho "Pro" okrem Proti nedočkám vďaka banom na NS. Každopádne prajem pekný deň a sry za zdržiavanie.

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  15. #15

    Odpověď: Žiadosť o práva na Aim - Klasické

    Proti.

    Nelez na furien keď sa tam chodiš rozčuľovať a nedodržiavať pravidla.
    Naposledy upraveno Del!k98; 21-09-15 v 15:51.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •