Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 44 z 44

Téma: T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r

  1. #31
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r

    Projel jsem wowzorovy časy:

    Berry můžeš mi říct, jak jsi na d2 v 16:10 tušil čekající enemy pod spawnem, než jsi vyběhl z longu?

    Kromě tohoto času je všechno clear a třeba inferno 14:50 je slyšet, už když berry walkuje schody a pak nadupe ještě několikrát. To jako ukázkový příklad pro lepší posuzování soundu, když něco banujete.
    Pochvala chamberovi a unihocovi za solidní vyčasování ve chvíli, kdy tu všichni (resp. všichni mladí) volali proti UB.

    Tohle je za UB, hráč je zabanován a smrdí to tu příliš dlouho.
    Naposledy upraveno dhaaqu; 23-09-15 v 04:03.

  2. #32
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Odpověď: T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r

    tak sem se na to podival.Kvůli vám se m nainstaloval cs.Je clear

  3. #33
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r

    Můj názor je v AF, osobně tam nevidím alespoň 3 jednoznačně usvědčující časy, takže bych neotálel s UB.

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r

    Mám z toho rozporuplné dojmy.

    Na jednu stranu tady cmbr říká, že v tom čase 3:36 na infernu, slyší enemy přes své a spoluhračovy kroky, ale na druhou stranu v čase 13:15, když vyskočí z kina tak vlevo jdou vidět 2 T a když se vrací zpátky tak mu tam to druhé T dupe jako slon, ale na tyhle kroky nereaguje vůbec.

    Zase v čase 18:43 dá hrači Jewinatorr uplně random díru, ale když v čase 21:15 na banánu, jde jasně vidět jak tam padají na zem nábojnice, kde by šlo děrovat lehce, tak na to nereaguje.

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r

    Giuseppe, čteš mi myšlenky, stejnou věc jsem si říkal, když jsem na to koukal.

    Dhaaqu, tenhle čas mi nesedí ze všech nejvíc
    Pokud je to pro, který umí hrát, což podle stylu hry rozhodně umí, proč někdy vytuší enemy, i když o něm nemůže vědět a jindy ignoruje i jednoduché a zřetelné enemy?

    Naopak jsem zklamán některými z vás, kteří napíší: "jsem za ub", ale nevysvětlí důležité časy. Každopádně pokud to tu bude viset ještě zítra a nedojde se k rozhodnutí, se kterým by souhlasila většina, udělím i proti svému nejlepšímu svědomí unban. Na rovinu ale říkám, že podle mě čistý není. Takových jsem už viděl dost.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  6. #36

    Odpověď: T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r

    Nevim proc se banoval,kdyz to neni zdaleka doreseny v admin foru.To mohlo byt jasny hned,ze si da zadost o unban...

    muj nazor byl clear a to se nemeni.

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r

    Zkouknul jsem ještě jednou dust2 a čas 16:27+ je jasný wh. CMBR, ty si jakžtakž "obhájil" toho borca na schodech, ale vysvětli mně, jak věděl o tom pod spawnem.

    16:29 - kuk, už mi tam stojí ERROR 99 tak se stáhnu zpátky a ze schodů už mi vylejzá.
    16:33 - na schodech má kalacha, já dgla a nemůžu ho trefit tak dám aspoň toho na blízko. Sice mi walkuje, ale aj tak o něm vím.

    17:56 - tam se mi nepozdává, jak děruje wowz0ra, to by asi bylo lepší zhlédnout s wh, jak moc je přesný.

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,267

    Re: T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r

    Stále mi tu nikto nevyvrátil tie "3" časy.
    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Mám z toho rozporuplné dojmy.

    Na jednu stranu tady cmbr říká, že v tom čase 3:36 na infernu, slyší enemy přes své a spoluhračovy kroky, ale na druhou stranu v čase 13:15, když vyskočí z kina tak vlevo jdou vidět 2 T a když se vrací zpátky tak mu tam to druhé T dupe jako slon, ale na tyhle kroky nereaguje vůbec.

    Zase v čase 18:43 dá hrači Jewinatorr uplně random díru, ale když v čase 21:15 na banánu, jde jasně vidět jak tam padají na zem nábojnice, kde by šlo děrovat lehce, tak na to nereaguje.
    Aj ja úplne súhlasím, v niektorých prípadoch jeho prehľad o hráčoch je až veľmi dobrý.
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r

    Citovat Původně založeno B!g 5m0k3 Zobrazit příspěvky
    Ani v jednom z týchto prípadov by som sa na zvuk nespoliehal.
    3:36 kúsok za ním išiel spoluhráč
    4:04 strelba tam je, čiže nemohol počuť, že mu tam ide a je tam strašný predstrel
    11:49 počuť len dupanie, strelba začala až keď on vybehol
    Já bych teda spolíhal:)
    3:36 - I přesto bylo to Tčko slyšet.
    4:04 - Střílel odtamtud, nasprejoval logo a na poslední chvíli to dupání slyšet bylo.
    11:49 - Furt nechápu, co na tom čase vidíš, samej slon to tam byl..

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    ale na druhou stranu v čase 13:15 mu tam to druhé T dupe jako slon, ale na tyhle kroky nereaguje vůbec.

    Zase v čase 18:43 dá hrači Jewinatorr uplně random díru, ale když v čase 21:15 na banánu, jde jasně vidět jak tam padají na zem nábojnice, kde by šlo děrovat lehce, tak na to nereaguje.
    13:15 - To opravdu nevim, co se mu honilo hlavou v tu chvíli, ale taky se mi občas stane, že kolikrát neslyšim nějakýho slona, prostě přeslechnu. Na tohle by se hodilo vysvětlení od Berryho, nijak to nemůžu obhájit na 100%.
    18:43 - Slyšel tam dupat toho, co byl za nim, tak zkusil (chápu, že to byl asi čas na srovnání, ale i tak). → 21:15 - Viděl letět HEčko z pravý strany, tak čekal, až mu vyběhne, pak tam hodil někdo smoke, tak zkusil random prefire.

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    16:29 - kuk, už mi tam stojí ERROR 99 tak se stáhnu zpátky a ze schodů už mi vylejzá.
    16:33 - na schodech má kalacha, já dgla a nemůžu ho trefit tak dám aspoň toho na blízko. Sice mi walkuje, ale aj tak o něm vím.

    17:56 - tam se mi nepozdává, jak děruje wowz0ra, to by asi bylo lepší zhlédnout s wh, jak moc je přesný.
    16:29 - Error byl slyšet i přes ty CT slony a to v čase 16:26/27/28, až pak tam jen čekal a nawalkoval.
    16:33 - ↑ pak už si ho jen zkontroloval, jestli mu už jde.
    17:56 - Zahlídnul ho tam, podle mě to ani nemělo bejt po něm, ale prefire na týpka, co seskočil z plantu, každopádně pak už o wowzorovi věděl, protože ho tam zahlídnul.

    E.:
    Citovat Původně založeno B!g 5m0k3 Zobrazit příspěvky
    Stále mi tu nikto nevyvrátil tie "3" časy.
    Tak to bych zrovna netvrdil:D
    Naposledy upraveno CMBR; 23-09-15 v 17:14.
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  10. #40
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r

    tak som to cele presiel zas a znova a znova a znova....skusal som sa vzit konecne do profi hraca :D

    nepaci sa mi to tusenie supera, ale zial musim uznat je to skill a myslim, ze tieto dema su hodne malo na ban
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  11. #41
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r

    Je treba rozlisit naznaky, ktere vedou k podezreni a dalsimu sledovani a jasne wh casy a tech tu dostatek nemame. To nikomu nebrani si namatkou stahnout jeho budouci dema, to nic nemeni na tom, ze na ban to ted neni.

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r

    UNBANNED

    Většina se rozhodla. Omlouvám se tedy za neoprávněný ban, užij si další hru.
    Naposledy upraveno wowz0r; 23-09-15 v 19:09.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  13. #43
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r

    Modi vlakno nechte zatim otevrene, rad bych si vyslechl berryho objasneni zmineneho casu...

  14. #44
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Odpověď: T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r

    asi nás nebude mít moc rád
    Já sem sice inferno neviděl,ale myslim,že nemusí nic vysvětlovat.Každej to hraje individuálně a každej tuší,předvídá a střílí jinak.
    BTW: řek bych,že ste právě přišli o dobrýho hráče,co si sem přišel zahrát.Pochybuju,že se sem vrátí

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •