Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Fps

  1. #1


    Fps

    Zdravím.. po dvoch rokoch som zapal CS.. tak ako vela ludí tak aj ja mám problém s fps.. niesom žiadny debil hladal som návody našiel som ich kopec aj som sa snažil nejaké použiť ale nič nefunguje.. problém je v tom že všade sú navody na grafiku Nvidia a Ati.. no ja mám intel graphic.. podla návodov treba z windows/system32 najsť súbor opengl.dll našiel som ho kopiroval som ho do priečinku gldrv a v dokumente som zmenil prvý riadok.. tak isto som povypínal niektoré príkazy v konzole no stále nič.. potom som našiel vraj treba vypnut vsync no všetky návody sú len pre nvidiu a ati grafiku a na vistu alebo xp.. mám win 8 a ako som už spomínal Intel R Graphic.. CS mám stiahnuté z tejto stránky.. aj návod som pozeral podla vašej stránky ako zvýšiť fps a nefunguje

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele animo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    31


    Re: Fps

    chod na plochu klikni pravim a daj otvorit intel alebo niečo a najdi tam niekde niečo s Vertikalnou synchronizáciou ak sa trošku posnažíš tak to najdeš a vypni to, ale ono ti to nevyrieši FPS iba ti to odblokuje z 60 FPS na 60+ FPS

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •