Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Mobil

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Piplap Kaufland
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    183


    Mobil

    Ahoj, vím že to sem pravděpodobně nepatří, ale mam už skoro přes 3 roky jeden telefon, a chtěl bych ho vyměnit za nějaký lepší, ani by mi nevadil Iphone 5S, ale preferuji spíš Samsungy. Poděkoval bych všem co by mi poradili v koupi nového telefonu :) Hodlal by jsem investovat 5-12 tisic korun :)
    Naposledy upraveno Piplap Kaufland; 06-11-15 v 19:35.

  2. #2


    Odpověď: Mobil

    Samsung je shit android seká a rozbije sa po prvom páde
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: Mobil

    Mozna by nebylo od veci napsat kolik ses ochotny investovat.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700


    Odpověď: Mobil

    Citovat Původně založeno Detektor Zobrazit příspěvky
    Samsung je shit android seká a rozbije sa po prvom páde
    Takze, ak mas nejaky 100 eurovy samsung tak co cakas? Ja mam galaxy s4 lte (verzia s lepsim grafickym cipom a procesorom), tolko krat mi padol ze na vsetkych prstoch co mam nespocitam, jediny skrabancek na nom nenajdes.. skus napisat cenu a uvidime ze co a ako..

  5. #5


    Odpověď: Mobil

    Citovat Původně založeno Klimax Zobrazit příspěvky
    Takze, ak mas nejaky 100 eurovy samsung tak co cakas? Ja mam galaxy s4 lte (verzia s lepsim grafickym cipom a procesorom), tolko krat mi padol ze na vsetkych prstoch co mam nespocitam, jediny skrabancek na nom nenajdes.. skus napisat cenu a uvidime ze co a ako..
    Mal som s4 (700€) dvakrát padla dvakrát rozbitá ( A to bola v kryte ) .. Jedine zo samsungu čo držalo bol samsung galaxy ace ten bol niečo jak 3310
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Mobil

    Jestli preferuješ Samsung, tak Galaxy A5.. výkonem neohromí (ostatně jako všechny samsungy - předraženost), ale vzhledově je to dle mýho názoru dost hezkej telefon, a hlavně tenký. Výdrž taky nemá slabou, ač má asi 2100mAh baterii, mohu potvrdit.
    Jinak z řad jiných výrobců můžu doporučit Huawei P8 (13 000kč), nebo P8 Lite (7500kč myslim).
    Nebo chceš odolnost vůči vodě a lehce nadprůměrnou výdrž na baterii ? To koukni mezi telefony od značky Sony - voděodolnost, nadprůměrná kapacita baterie, - je pouze vzhled, dle mýho Sony dělat telefony prostě neumí, ani ta Z5 neni nic moc.

    Nebo jestli bys rád platil i pod 4000kč, doporučuji Honor 4C. Sám ho mám a byl jsem nadmíru překvapen. Čupr vzhled, výkon i FOŤÁK který se může rovnat i s telefony o několik tisíc výš. Cena - 4400kč (možná už méně)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  7. #7
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: Mobil

    Ja mam Acer Liquid e700, 150€, 4 jadra, 1,3 GHz procesor, 2 GB RAM, 16 GB interna pamat (mozes doplnit o microSD 64 GB, 5'' display HD, 3500mAh bateria, ja som spokojny.. pokial chces zainvestovat viac tak ti odporucim tie samsungy.

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Piplap Kaufland
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    183


    Odpověď: Mobil

    Děkuji za všechny rady, abych se po pravdě přiznal tak nad A5 jsem uvažoval nějakou dobu stejně jako nad Iphonem, ale zase jsem se doslechl od kamaráda že to nemá nějak dobrý výkon. Sám vím že kolikrát Samsung dělá stejné mobily ale prostě jen změní název a prostě změní jen to prostřední tlačítko. Jinak k Sony, mam kamaráda co rok vlastní od Sony mobil, a ten mobil mu po roce a půl umřel. A sám také zrovna Sony nemusím. Zatím uvažuji tedy hlavně o zde zmiňované A5 a Iphonu. Ale, chtěl bych se zeptat, kdybych chtěl ušetřit nějaký 2 tisíce a koupil si Iphone 5 16 GB, nebo abych si připlatil 2 tisíce na 5S?

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617


    Re: Mobil

    Jde ti hodně o foták nebo ne? 5S se liší tím, že má snímač otisku prstu. a O něco lepší čip fotaku.+ Má slowmotion.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele Piplap Kaufland
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    183


    Odpověď: Mobil

    Děkuji za všechny rady, rozhodnul jsem se pro Iphone 5, o fotky mi sice jde protože dávám fotky na Instagram apod, ale na to mi bude stačit i normální 5 :) Příští týden zajdu do prodejny co máme ve městě, a domluvim se s prodejcem. Děkuji tedy za všechny rady.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Mobil

    Citovat Původně založeno Piplap Kaufland Zobrazit příspěvky
    Děkuji za všechny rady, abych se po pravdě přiznal tak nad A5 jsem uvažoval nějakou dobu stejně jako nad Iphonem, ale zase jsem se doslechl od kamaráda že to nemá nějak dobrý výkon. Sám vím že kolikrát Samsung dělá stejné mobily ale prostě jen změní název a prostě změní jen to prostřední tlačítko. Jinak k Sony, mam kamaráda co rok vlastní od Sony mobil, a ten mobil mu po roce a půl umřel. A sám také zrovna Sony nemusím. Zatím uvažuji tedy hlavně o zde zmiňované A5 a Iphonu. Ale, chtěl bych se zeptat, kdybych chtěl ušetřit nějaký 2 tisíce a koupil si Iphone 5 16 GB, nebo abych si připlatil 2 tisíce na 5S?
    Nemá oslnivý výkon, ale stačí udýchat i ty nejnáročnější hry. Má výkon zhruba jako ten Honor 4C, jen je o pár tisíc dražší "bo samsung".
    Sice nejsem zrovna milovník Jablíčka, ale v tomhle případě to schvaluju, Samsung vůbec nemám v lásce. Vydává to telefony jak na běžícím páse, optimalizovat TouchWiz to neumí, xx modelů od sebe nerozeznáš protože maj stejný design už od S2.. a co jsem četl recenze na S6 tak už se pár lidem trošku posekává, hhh


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •