jenom se chci zeptat to forum vip?...uz se zavedlo davno,ale proc se to zmenilo az tak?...Nechce se mi platit takove penize na forko VIP (ja vim je to par korun),proc to nemuze byt 60kc a bum permanentne forko VIP?...Vip ve hre ma taky jinou metodu placeni,ale proc? :D

Chatlog by se mohl zverejnit i pro NONVIP hrace na foru.....kdyz chci nekoho nahlasit kdyz mi tam kazdou minutu nekdo pise ze moje mama je ***** to a tamto,ze sem potrat a moje babicka ma roztahlu ****....a kdyz nahlasim nick(y) pres "!" tak nikdo neprijde...

+Neni to moje vec,ale osobne mi vadi ze na cs 1.6 je omezeny pocet adminu...KDyz se podivam do friendlistu na steamu tak vidim ze tam polovina adminu hraje jenom GO nebo nejake jine hry ( a to permanentne aspon 2 hodiny denne a vic) na 1.6 se podivaj jednou za mesic a potom zase vsude ticho....A docista nechapu proc nekteri trialove si nechavaj davat prava sem na 1.6 kdyz potom tam na tu 1.6 lezou fakt omezene....A kdyz napisu nejakemu trialovi tak odepise : Me uz 1.6 nebavi,napis nekomu jinemu....A vymluvy typu mam skolu atd tak to je k smichu...KDyz ten trila/admin je 2+ hodin na Go nebo Dota nebo co ja vim....

Nechci se tady bourit ale to mi prijde jako blbost si nechat dat prava a potom hrat jenom GO/Dotu/LOLko a na 1.6 byt tak 5 minut a jit zase pryc