Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: problém s grafikou

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645


    problém s grafikou

    Zdravím, takže na mojom novom notasi mam 2 grafiky a musím hrať na integrovanej lebo na vykonnej mam len 80fps v hre (cs1.6) ... na integrovanej sice mam 100, ale sem tam to klesne a pri HnS to vadí. ovládače mám všetko mám, takže kde by mohol byť problém že na vykonnej (geforce 840m) mam menšie fps ako na integrovanej?

  2. #2
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: problém s grafikou

    Mas aktualizovane ovladace na nVidiu GeForce 840M? Problem moze byt v starych ovladacov.

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195


    Odpověď: problém s grafikou

    zkoušel si příkazy do steamu -nofbo? nebo -nomsaa?
    nadále gl_vsync 0, popř. fps_max 100.5, takové fps dropy mám i já, máš fps drop i ve smooku?

    čau grakone


  4. #4
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645


    Odpověď: problém s grafikou

    ovládače mam najnovšie, pred 2 týždňami inštalované, a tie príkazy som už skúšal hneď, vtedy som mal fps kolem 60, a tie prikazy mi pomohli na 80 no..., v podstate som skúšal všetky tutorials na youtube/googli čo som našiel. aj v samotnom ovládači som skúšal už všetko.

  5. #5
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: problém s grafikou

    Skusal si v grafickom paneli vsetko optimalizovat pre vykon? Celkom mi nejde do hlavy ako to je mozne, ze ta grafika ti vytiahne 80fps... A ako sa vola model tej integrovanej grafiky?

  6. #6
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645


    Odpověď: problém s grafikou

    samozrejme že to mám na výkon nastavené ... a ta grafika sa vola intel hd graphic 4000

  7. #7
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: problém s grafikou

    Co som kukal tu integrovanu grafiku, tak to ti bohato postaci na cs, stiahni si gamebooster od Iobit, a mal by si mat stab. 100fps. S tou dedikovanou grafikou ti asi nepomozem, neviem, skus napisat znedlobovi, on ti mozno poradi.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Příspěvky
    3


    Odpověď: problém s grafikou

    Citovat Původně založeno Reflex. Zobrazit příspěvky
    Co som kukal tu integrovanu grafiku, tak to ti bohato postaci na cs, stiahni si gamebooster od Iobit, a mal by si mat stab. 100fps. S tou dedikovanou grafikou ti asi nepomozem, neviem, skus napisat znedlobovi, on ti mozno poradi.
    Stáhni si ho, pokud chceš, aby ti vypl nějaký jiný proces než máš, protože žádný program do nedokáže rozeznat.

    Všechny programy na zrychlení počítače, jako: Gamebooter, PCTuneUP, Zrychlepocitace ti akorát více uškodí než pomohou.
    Koukni se jaké procesy ti startují po startu a popř. je vypni, zrychlí se ti start a snad i hra.

  9. #9
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: problém s grafikou

    Vsak hej, ale zas nemozes od brucha vypinat vseliake procesy, pretoze by si si spravil viac problemov ako uzitku.
    Do procesov by som nesparal, pokial tomu nerozumis.

  10. #10
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645


    Odpověď: problém s grafikou

    Citovat Původně založeno Roidoc Zobrazit příspěvky
    Koukni se jaké procesy ti startují po startu a popř. je vypni, zrychlí se ti start a snad i hra.
    cez ccleaner to mám zredukované, ale ajtak čo to má spoločné s grafikou? mam pevné ssd takže štart je vpohode...

  11. #11
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: problém s grafikou

    Podivej se tu: http://csko.cz/forum/showthread.php?...rocesoru-s-IGP
    Snad ti neco pomuze

  12. #12
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645


    Odpověď: problém s grafikou

    problém vyriešený, bolo to configom.. vďaka za ochotu všem :-D

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Příspěvky
    3


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: problém s grafikou

    Jenom chci dodat, že mi šlo o to, jestli ti nějaký proces moc nevytěžuje počítač - požnáš to až při větší zátěži jako daná hra.

    @Reflex: Pokud vypíná procesy, kterým rozumí tak není nikde problém, jenom chci říct, že žádný program ti nevypne přesně procesy, který nepotřebuješ, vždy vypne systémový, který ti hned nebo za čas udělají v počítači problém.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •