Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 70 z 70

Téma: Žádost o práva - AIM - PRIJATY

  1. #61

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    Věc, která se dá vyřešit za týden, tak se tady bude řešit 3 měsíce.

    Jestli takhle řešíte věci i v práci, tak z vás musejí mít velikou radost.
    Buďto udělejte anketu a jasně se ukáže kdo je PRO/PROTI (více hlasů vyhrává) a bude to vyřešené nebo ať se vyjádří náboráři.

    Tohle vaše protáhování je opravdu s prominutím už na posrání.
    Taky nevím, jestli to tady sedí zbytečně, nebo se na někoho ještě čeká. 90% adminů se vyjádřilo a to, že to tady bude sedět mi asi moc neřekne, no.

    E: Minulá žádost se řešila 4 měsíce, nu

  2. #62
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Na rychlo jsem si to "očárkoval" a vyšlo mně z toho:

    PRO: 13
    Neví:3
    PROTI: 9

    Neberte to jako směroplatné (mohl jsem se upočítat), jen chci ukázat v souhrnu názory všech, co se nějak vyjádřili.

    Celkově by bylo vhodné, aby se žádosti vyřizovaly třeba do měsíce a už to je strop. Divím se Nobodymu, že má na tohle ještě trpělivost.

    PS: já osobně jsem proti (jak jsem již psal), ale pokud Kotel v jednu dobu všechny bany mazal, tedy je zrušil, mělo by se na všechny hráče (se smazanýma banama) hledět jako na NEtrestané hráče.
    Tehdá se ale mělo říci i to, jestli si může dříve zabanovaný hráč požádat po "amnestii" o práva. Pokud by to Kotel myslel takhle, že se pojede jakoby od začátku, musel změnit názor a Nobody by tím pádem měl brát jako nepotrestaný hráč.
    Naposledy upraveno Nihilia; 03-01-16 v 10:12.

  3. #63
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    Na rychlo jsem si to "očárkoval" a vyšlo mně z toho:

    PRO: 13
    Neví:3
    PROTI: 9

    Neberte to jako směroplatné (mohl jsem se upočítat), jen chci ukázat v souhrnu názory všech, co se nějak vyjádřili.

    Celkově by bylo vhodné, aby se žádosti vyřizovaly třeba do měsíce a už to je strop. Divím se Nobodymu, že má na tohle ještě trpělivost.

    PS: já osobně jsem proti (jak jsem již psal), ale pokud Kotel v jednu dobu všechny bany mazal, tedy je zrušil, mělo by se na všechny hráče (se smazanýma banama) hledět jako na NEtrestané hráče.
    Tehdá se ale mělo říci i to, jestli si může dříve zabanovaný hráč požádat po "amnestii" o práva. Pokud by to Kotel myslel takhle, že se pojede jakoby od začátku, musel změnit názor a Nobody by tím pádem měl brát jako nepotrestaný hráč.

    musite si uvedomit, ze toto je vynimocny pripad, ja keby som bol naborar si toto osobne na triko nevezmem...

    tak si to zhrnme > pravidla su jasne a platia pre kazdeho rovnako...je sice pravda, ze dostal od adminov PRO, ale preco?

    Body, které musíte bezpodmínečně splňovat (pokud některý z bodu nesplňujete, nemá význam si podávat přihlášku a žádost se uzavře):


    vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID; nastavte si dočasně Steam profil jako veřejný)
    hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva
    čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů)
    hlášení cheaterů - na fóru včetně dem (při hlášení cheaterů adminovi přes Steam je třeba jeho potvrzení)
    Ja osobne noubadyho poznam, viem ze sa snazi a teraz je pravdepodobne vsetko OK, ale ak by som mu dal PRO a on by prava dostal, tak by sa muselo pravidlo upravit. Ak by sa pravidlo upravilo, tak by sa muselo k inym, podobnym pripadom pristupovat inac, resp. s prizmurenim ocka. No a co ak by to bol clovek, ktory neposoby na kotelne tak dlho a nie je nici kamiQ, ale tiez by sa snazil....teraz predstava, ze riesit situaciu individualne je tiez trosku z cesty, preto su iste pravidla a je obroska skoda, ze niektory ich nedodrzali....

    preco je ziadost este otvorena? tazko povedat, ci stale vahame tu moznost pripustit, ze do AF vstupy prvy krat v historii byvaly cheater, alebo mu tu sancu nedat, ked tolko pre tento portal urobil...babo rad
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  4. #64
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Matis, ono to je vcelku jednoduché.

    Když tedy platí to pravidlo nulové tolerance, tak se mu to mělo říci rovnou a nemusí se to tady v tom případě zbytečně řešit 3 měsíce. Věc by byla vyřešená za pár minut, kvůli jasným pravidlům.
    Pokud se to ale nechalo otevřené a řeší se to ty měsíce, tak i tak je to nesmyslně dlouhá doba a mělo to byt vyřešené třeba do měsíce.

    Kde je hlavní vyjádření náborářů? Nikde...co potom chceš po ostatních.

  5. #65

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    Na rychlo jsem si to "očárkoval" a vyšlo mně z toho:

    PRO: 13
    Neví:3
    PROTI: 9

    Neberte to jako směroplatné (mohl jsem se upočítat), jen chci ukázat v souhrnu názory všech, co se nějak vyjádřili.

    Celkově by bylo vhodné, aby se žádosti vyřizovaly třeba do měsíce a už to je strop. Divím se Nobodymu, že má na tohle ještě trpělivost.

    PS: já osobně jsem proti (jak jsem již psal), ale pokud Kotel v jednu dobu všechny bany mazal, tedy je zrušil, mělo by se na všechny hráče (se smazanýma banama) hledět jako na NEtrestané hráče.
    Tehdá se ale mělo říci i to, jestli si může dříve zabanovaný hráč požádat po "amnestii" o práva. Pokud by to Kotel myslel takhle, že se pojede jakoby od začátku, musel změnit názor a Nobody by tím pádem měl brát jako nepotrestaný hráč.
    Jak tak koukám, tak Reflex čeká 5 měsícl, takže dokud nepřesáhnu tohleto, jsem zatím v klidu :D. + Kdybych nebyl v dřívější době kretén, tak by asi žádost vypadala jinak, no.

    Díky za snahu o nějaký výsledek :)

  6. #66
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Neda sa nic robit, rozuzlenie tohto problemu potrebuje len razne rozhodnutie a rozhodnut mozu asi len naborari a Kotel, pripadne ako hovoril Nihilia, usporiadat anketu. No co, bude revolucia???

  7. #67
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Tady se to jen zbytečně protahuje. Všichni víme, co se tu řeší, je to jediná věc. Já bych to locknul a nechal to na Kotlovi + náborářích, ať oni vyhodnotí všechna pro a proti a na základě toho se rozhodnou. Anketa nic nevyřeší, další spam, kde budou zase stejné důvody, taky ne.

  8. #68
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žádost o práva - AIM


  9. #69
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Re: Žádost o Triála

    Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky
    no, mozno aby ked pride charon videli jeho rage z xxx stran sraciek :D


    Výnimka je niečo, čo nedostane každý a dáva sa vo výnimočných prípadoch. Ak sa náborári s Kotlom dohodnú, že práve Nobody spĺňa tento status (cheating pred 4 rokmi, inak čistý, hlási atď), dostane ho. Normálny človek to pochopí a keď sa niekto bude ohnánať "ze on dostal preco ja nie", tak to zrejme nechápe a tým pádom nespĺna daľšie podmienky na udelenie výnimky. Tými sú napr. rešpektovať rozhodnutia vyšie postavených a hlavne pouzivatť mozog. Do podmienky "pouzivat mozog" práve nepatria detské "argumenty" typu "preco on ano a ja nie :(((". Takže toho, že by tu teraz bolo 10 žiadostí od cheaterov, sa báť nemusíme. Pretože koľko bývalých cheaterov tu stále nahlasuje a je "vžitých s komunitou"? Každý odišiel, alebo je to kar čo nedostane už palec na poste, nie ešte práva. Navyše už toľko omielaná veta. Dá sa mu to odobrať za pár sekúnd.

    Nulová tolerancia platí stále. Ale ako tu bolo 100 krát písané, radšej jedného polepšeného hriešnika, ako svätca ktorý je k ničomu. A komu vadí ak dostane práva, tak ruku na srdce. Moralizujeme tu jedného človeka, ktorý zapal pred rokmi a kým sa tu zapratalo 5 strán, tak vám, drahí admini, behali po serveroch desiatky cheaterov. Ak vám tak vadí, že bude banovať cheaterov namiesto vás, tak to je skôr na zamyslenie z vašej strany...

    Ešte mi tak napadlo k tomu postu Acida viz.:
    Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky
    od acidka

    Takže milý přátelé, je vážně skvělý, že tady pan Mistr Nobody je šikovný, byl by užitečný a podobné kladné vlastnosti, ale fakt už se musim smát tomu, jak si tady Kotelna sere do huby. :-D Bylo tady i víc takových, jako je on, co zapli a prostě tu šanci nedostali. Takže by si páni admini a náboráři měli přehodnotit své myšlenky. Já osobně proti Nobodymu nic nemám, ale pokud by ty práva dostal, tak se potom fakt zamyslete.
    Čistý príklad človeka, ktorý súdi veci z tretej strany. Čo sa týka môjho niekoľko ročného pôsobenia ako náborár, tak nikto nedostal práva len preto, že mal nejaký ban. VŽDY sa u neho našla nejaká ďalšia prekážka, prečo by práve on nemal dostať práva, či už to bolo vystupovanie, ďalších 20 banov za menšie prehrešky, nekonečný flejm na fóre, či dokonca slabá aktivita v hre, čiže by nevyvážil ten ústupok odpustenia banu. A že zrovna ja som dával šancu aj takým, ktorých ste vy odrovnávali hneď po prečítaní 1. vety v žiadosti. No samozrejme toto sú veci z náborárskej kuchyne, o ktorých vie hádam len hŕstka ľudí ako to celé funguje. Jednoducho robiť náborára nie je len o vytvorení si tabuľky v exceli a ak sú všetky políčka zelené, dostane práva.
    Naposledy upraveno Charon35; 23-01-16 v 00:13.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #70
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žádost o práva - AIM

    Pro
    Nobodyho prípad v žiadnom prípade nebude braný ako PRECEDENS a na každé ďalšie odvolávanie na jeho prípad nebude braný zreteľ!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •